Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Właśnie wróciłem ze Złotych piask - pytania?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Właśnie wróciłem ze Złotych piask - pytania?

Witam, właśnie wróciłem z obozu ze Złotych Piask, byłem w hotelu 3* szans. Jeżeli macie jakieś pytania to pytać

gdzie sie mozna fajnie bawic;>? i co warto zoabzcyc ?

[%sig%]

Komentarz

Jest tak: Malibu - chyba najbardziej znana, bonkers, papaja,roxy, arogance.

Ja najczęsciej chodziłem do Malibu, ogólnie jest fajnie codziennie dużo ludzi, mnóstwo polaków, ale trzeba też uważać na ****ło bo mnóstwo się ich tam kręci.
      Przy barze i przy takich murkach dzieją się różne rzeczy, ludzie uprawiają *** ale tak że raczej nikt nie widzi więc nie powinno to nikomu przeszkadzać.

Roxy- ogromna dyskoteka na 2000osób naprawdę fajny klimacik

Arogance- 4 sale dyskotekowe w każdej inny rodzaj muzyki.

Uważajcie na ochroniarzy, nie sikajcie na plaży i nie kładzcie się w nocy na lezakach bo za tą wlepiają mandaty i nie ma przepros, my z kolegami zapłaciliśmy koło 100 zł i to i tak po długim targowaniu się..

Jeżeli ktoś szuka mocnych wrażeń polecam odwiedzić Erotic Club Rai przed malibu albo Playboy koło Malibu.

Przejdzcie się też promenadą w stronę takiego młynu w wesołym miasteczku bo tam naprawdę jest świetnie

Komentarz

ile kosztuja wstepy do tych klubow ;>? i jakies rady ;>? bo jutro wyjezdzam;PP

[%sig%]

Komentarz

aa ite wesole maisteczko fajne jakies ;>?

[%sig%]

Komentarz

DO malibu 3leva, arogance 4leva, do roxy dają ulotki na które można wejść za darmo. Zresztą do malibu też dają ale nie chcą wpuszczać...

Komentarz

w jakim hotelu byleś? jak wygląda przelicznik złotego do leva i czy lepiej jest kupić euro u nas i tam wymienić czy kupić u nas levy?

Komentarz

Wtrące się ale najbardziej opłaca się wymienic Euro na levy w Varnie... =) kurs 1.95 w Złotych Piaskach 1.88 ... 1 lev to 2 zł w przybliżeniu

Nie ma tam lunaparku ale jest taaakie duze koło znaczy no nazwa mi wypadła jakos xD

Komentarz

Trwa
                X