Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Havana

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Havana

proszę o info odnosnie hotelu havana, wybieramy sie 16 lipca...z triady

Witaj,Ja niestety nie byłem we wspomnianym hotelu,jeśli jednak potrzebujesz info zapytaj w temacie poniżej ,na pewno udzielą ci wszelkich informacji

http://podroze-forum.pl/viewforum.php?f=364

Komentarz

Wróciłem i polecam ten hotel. !!!
      Hotel:
      Pokój z dużym wygodnym łożem małżeńskim.:-), z balkonem, sprzątany codziennie.Ja mialem widok od strony wejscia od frontu i zarazem od strony basenu- najlepszy widok, z 8 piętra widok na morze i cale złote piaski.
      Hotel w dobrym miejscu nie koło dyskotek-nie ma krzyków itd...ale zarazem blisko do morza i do centrum gdzie już jest głośno i hucznie jest gdzie wypić i zjeść jakąś przekąskę miedzy posiłkami.
      Dla hazardzistów casyno w hotelu oraz dla imprezowiczów -dyskoteka jakby w podziemiach- głośno w nocy nie mialem, tłumów nie widzialem więc raczej mało popularna dyskoteka, ale jest na miejscu w.

Jedzenie bardzo dobre. Rozmaite potrawy zarówno na śniadanie jak i obiadokolacje.
      Na śniadanie:
      2-3 rodzaje wędlin (nie takie dobre jak w Polsce np. szynki ale ok), kiełbaski i parówki na gorąco, kucharz robi omlety ze składnikami do wyboru: ser żólty, papryka,cebula, pietruszka,pomidor, pieczarki. Do zjedzenia również sałatka z ogórków i pomidorów, jajecznica ,leczo, jajka sadzone, ogólnie warzywa papryka,sałata, pomidor, cebula jakies sałatki rózne. oliwki, sosy itp. sery biale 3 rodzaje, ser zólty, kawa, herbata, soczek, owoce swierze: arbuz,melon, banany,brzoskwinie,nektarynki, ciastka, desery, pieczywo: bulki jasne,ciemne, chleb ciemy i jasny, tostowy, bagietki. No dosłownie FULL WYPAS.
      Na obiadokolocje:
      także w/w owoce,desery,ciastka oraz dodatkowo lody na gałki oraz w/w warzywa, dodatkowo sałatki rózne do obiadu z marchewki,kapusty, zawsze 2 zupy, sos do spagetti pomidorowy i makaron ,2 rodzaje mięs,ryba- czy to cała czy filety- zmieniają menu. ziemniaki,ryż, crokiety ziemniaczane bardzo dobre,kapusta gotowana, makaron z serem białym no i różne przysmaki i potrawy których nie jestem w stanie dokładnie opisać:-).Jeden minus malutki to taki że nie było frytek..
      PODSUMOWUJĄC JEDZENIE WYPAS ZAWSZE ŚWIERZE I CIEPŁE i EXTRA HOTEL.

Komentarz

Trwa
      X