Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

kasa

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• kasa

gdzie w zlotych piaskach wymienic najlepiej euro

Czesto można to zrobić w swoim hotelu, a jak nie to w banku /potrzebny dowód tozsamości/

Komentarz

kase wymienic w kantorach korona

Komentarz

Witam .. Wie ,ktoś z może ile kosztuje i w ile dochodzi pocztówka z Bułgarii do Polski ?? Z góry serdecznie dziękuję ;-)

Komentarz

Można wymienić w kantorze za niewiele mniej niż w Warnie ale uwaga:na jednym z deptaków w kantorze wymieniłem 100 euro i jakież było moje zdziwienie, gdy zamiast 195 lewa otrzymałem 157.Mechanizm jest następujący: na ulicy widoczna jest cena 1,95 lewa za euro,po przekazaniu pieniędzy osoba w okienku daje kwitek do podpisu i następnie wypłaca kwotę np. jak w moim przypadku 157 lewa.Kiedy klient pyta się o co chodzi wskazuje na umieszczoną na bocznej ścianie tablicę z kursami walut i wyjaśnia iż owszem za 1,95 lewa sprzedają, a za 1,57 kupują.Bezczelność!

Komentarz

Najlepiej w hotelu Admiral w centrum przy party street, należy zabrać d.o lub paszport. A wogóle najlepiej korzystać z bankomatów. Mam konto w pekao sa ( popularny żubr) ,w bułgarii jest to bulbank - bankomat przy hotelu Shipka. 100 leva to 205 pln bez żadnych prowizji.

Komentarz

mialem podomnie jak kolega jacek jednak zrobilem tak mega zadymy i podniosla na 1.87 wiec sporo wiecej ale trzeba uwazac najlepiej wymieniac w kantorach korona

Komentarz

Trwa
              X