Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wyspa KRK

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wyspa KRK

odpowiem na wszystkie pytania na temat wyspy KRK. bylem tam pod koniec lipca.

Jak nazywa się najwyżej położona wioska na Krk-u ???

Komentarz

najwyzszy punkt panoramska tocka - obzovo 568 m npm

Komentarz

a właśnie,że nie bo Vhr

Komentarz

Witam W tym roku a dokładnie w czerwcu wyjezdzam ze znajomymi do chorwacji a dokładnie na wyspę KRK do Malińskiej. Chciałabym sie dowiedzieć jak tam jest. na necie niewiele pisza o tej miejscowość. Czy w poblizu znajduje sie jakis market, bo słyszałam ze jedzienie jest tam drogie w okresie letnim. Dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Komentarz

byłem juz na Krk-u 6 razy. Malińska sa jednym z lepszych miejsc w sensie plazy, ale warto objechac cała wyspę. Rzeczywiście w sezonie jest drogo, to juz nie ta sama co kiedys tania Chorwacja. Oczywiście sa supermarkety, czy sklepy spozywcze ( i nie tylko). Polecam wypad jednodniowy do Wenecji- około 4 godziny w jedna stron- JEŻELI NIE BYŁEŚ to warto pojecha))

Komentarz

Nie mieszkałem na Krk-u pojechałem wypożyczonym skuterem z Novi vinodolski. Na stronie www.republika.pl/przygoda2005 umieściłem kilka zdjęć z tej wyprawy.

Komentarz

witam jesli posiadasz meil lub tel do wlasciciela bede wdzieczny

Komentarz

mIREK 544.. czy mógłbyś dać jakieś namiary na siebie? Mam dużo pytań do Ciebie odnośnie wyspy Krk.

Komentarz

Mirek 544 zamilkł. Moze ja będę w czymś pomocny. KRK to "moja" wyspa. Od lat tam jeżdzę. Można pytać. Odpowiem.

Komentarz

w takim razie jakie miejscowosci polecasz? z gory dzieki za odp

Komentarz

witam. moge odpowiedziec na pytania dotyczace wyspy krk.

Komentarz

czesc wybieramy sie latem do chorwacji z dwójka dzieci nie bardzo wiemy jaka miejscowosc wybrac i w jaka strone sie skłonic jesi chodzi o hotele czy prywatne kwatery moge prosic o pomoc w wyborze pozdrawiam

Komentarz

polecam www.cro.pl

Komentarz

Trwa
                            X