Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

kto pomoze zaplanowc 3 dni w Paryzu?

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• kto pomoze zaplanowc 3 dni w Paryzu?

witam, mam przeogromna prosbe do znawcow tematu, bede w paryzu, a niechce znmarnowac ani jednej minuty. Prosze o podpowiedz jak to dobrze zrobic. Do payza dojade na wieczor, z tym ze tego wieczoru bede w Moulin Rouge, ale juz caly nastepny dzien i nastepny do godziny 15 mam wolne. Dysponuje samochodem, a spac bede Blackston Opera Rue De Parme. Wielkie dzieki za wszelkie podpowiedzi Marcin PS Czy musze wczesniej rezerwowac jakies wejsciowki?

Nie musisz rezerwowac wejsciowek, ale o aucie zapomnij! paryz jest zakorkowany jak diabli i w dodatku wiekszosc miejsc parkingowych jest platna. A zapewniam cie, ze i drogowka dziala tam b. sprawnie i rozdaje kosmiczne mandaty. Pozostaje metro i szybka kolej, ktore sa idealne komunikacyjnie, chyba ze akurat strajkuja, co mi sie zdarzylo w maju... Wtedy sie mozna po prostu powiesic, bo z dotarciem gdziekolwiek jest megaproblem. A co do zwiedzania, to nie mam pojecia, co cie interesuje. Tam dwoch dni jest malo na sam luwr.... Pozdrawiam

Komentarz

Warto zobaczyć Katedrę Notre Dame, przepłynąć się wieczorem statkiem po Sekwanie (koszt 9 Euro statki sa przy wieży Eiffle`a). Na Luwr jeden dzień starczy, żeby zobaczyć najważniejsze czyli Nike z Samotraki, Wenus z Milo i Mona Lisę (Luwr jest przepiękny, trzeba go zobaczyć koniecznie). Przy wejściu do Luwru koło szkalnej piramidy, stojąc koło pomnika Ludwika XIV na wprost łuku zobaczysz oś centralną Paryża (po prostej widać wszystkie łuki Paryża) coś niesamowitego. Warto też wjechać na Wieżę Montparnnasse (koszt 7 Euro) Widać stamtąd całą pnaramę Paryża wraz z Wieżą Eiifle`a. Warto też wejść na wzgórze Montmarte do bazyliki Sacre Cour 9 znajduje sie niedalego kabaretu Moulin Rouge). Miłego pobytu. Paryż jest piekny i życzę miełego pobytu

Komentarz

http://forum.wakacje.pl/read.php?f=1&i=198489&t=198489&dest=&id_oferty=&sz ukaj_w=body&select=Paryż#ftw

Komentarz

Popieram przedmówczynię. To najważniejsze i najładniejsze punkty. Szczególnie Katedra)) i wzgórze Montmartre

Komentarz

polecam odwiedzenie strony www.paryz.pl )

Komentarz

oprócz tego co proponują ci poprzednicy dodam, ze warto zobaczyć dzielnicę łacińską oraz żydowską . My z męzem zwiedzliśmy Paryż na własną rękę według przewodnika marco polo i to był słuszny wybór.Poruszaliśmy się metrem i kolejką ror co bardzo ułatwiło nam zwiedzanie zyczę miłego pobytu. w razie wątpliwości pytaj pozdrawiam aga [%sig%]

Komentarz

dziekuje wszystkim za podpowiedz, zobaczymy co z tego wyjdzie)

Komentarz

Trwa
                X