Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Paryż-magia miasta

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

Gość odpowiedział
    Mam do zaoferowania tanio dwa pokoje w Hotelu Formule 1 pod Paryżem(Vitry) 10 km od centrum na jedną noc z 16 na 17 lipca 2010 roku. Łącznie dla 6 osób. Jeżeli ktoś w tym terminie potrzebuje noclegu to prosze o kontakt - tel. 604265289

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    witajcie, na wstepie powiem ze mieszkam w paryzu na stale od kilku miesiecy, wiec jesli potrzebujecie jakiejs pomocy, co gdzie jak co warto a co nie piszcie na maila , chetnie pomoge rodakom.

Lukasz

Zostaw komentarz:

• aniuta
    replied
    Tak przewodnik Wiedza i Zycie to jest cośWarto zainwestować.A tak a pro po, w Paryżu wszystko jest piękne,byłam w marcu ubiegłego roku.Mogę powiedzieć- miłość od pierwszego wejrzenia.To miasto jest niesamowite-tęsknie.Polecam też Wersal i wynajęta łódką rejs po głównym k****e
    Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    podaj jak mozesz

Zostaw komentarz:

• toomek23
    replied
    PARIS suuuper miasto moja miłosc jezeli szukasz noclegu mam NAMIARY na noclegi pod wieżą za 20 EUR za os PEWNE prowadzone przez POLAKOW jezeli chvcesz podam Ci nr tel

Zostaw komentarz:

Gość odpowiedział
    Zaopatrz sie w przewodnik Wiedza i Zycie. Nie jest tani, kosztuje ok 80-90 zl w sklepie, ale swietnie obrazuje co mozna zwiedzic. Spedzilismy w Paryzu 10 dni, plan ulozylem wlasnie z pomoca tego przewodnika i szczerze mowiac to nie mielismy ani chwili wytchnienia

Zostaw komentarz:

Gość rozpoczął wątek Paryż-magia miasta

Paryż-magia miasta

Cześć wszystkim !
    Chciałabym się dowiedzieć co można zobaczyć w Paryżu (oprócz wież Eifla[nie wiem jak sie to pisze])/
    Prosiłabym o własne odpowiedzi,a nie jakieś linki do stron !
    Pozdrawiam 'podróżniczka'.
Trwa
X