Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wróciłam z Gerakina Beach

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wróciłam z Gerakina Beach

Wróciłam z Gerakina Beach, zainteresowanym odpowiem na pytania. Pozdrawiam

za kilka dni wybieram sie do tej samej miejscowości , gdybys mogła to bardzo prosze o informacjena temat miejscowości, ciekaweych miejsc, kanjpakach , sklepikach itd, oraz o samym hotelu i bungalowach , mam na mysli wyposazenie .

Komentarz

Jeśli chodzi o miejscowość-jest mała,kilka tawern, sklepów,żadnych rozrywek.
      Teren hotelu bardzo ładny, zadbany,dużo drzew łącznie z owocowymi:brzoskwinie,morele, figi ,oliwki.My mieszkaliśmy w bungalowie.Pokoju w hotelu nie widziałam ale osoba która tam mieszkała stwierdziła,że u nas jest lepiej.Czym wyższy numer w bungalowach tym są nowsze.My mielismy powyżej 800.Urządzone prosto,jedno duże podwójne łóżko i dostawka która jest normalnym łóżkiem,telewizor,szafa,toaletka,krzesło,stołek,sz afka na walizki,suszrka w łazience.Ładny taras,zabudowany w starszych są od razu z wyjściem na teren co z dzieckiem się niebezpieczne.Pokoje sprzątane codziennie,ręczników dużo,czysto.
      Obiadokolacje-duży wybór wszystkiego,przekąski,dania główne,surówki,dużo warzyw do własnej kompozycji,ciasta,lody z owoców tylko arbuz.Śniadania monotonne ale nikt nie będzie głodny.
      Polecam wypożyczyć samochód,my objechaliśmy dwa palce Kasandrę i Sithonię,zatrzymujac się na fajnych plażach czasami pustych.Widoki piękne.
      Hotel raczej dla osób które chcą odpocząć choć od piątku 13 zaczeły się animacje/nie uczestnilismy ze względu na małe dziecko/.Okolica spokojna.
      Jesli masz jeszcze jakieś pytania to odpowiem.
      Pozdrawiam

Komentarz

Dziękuje Ci Basiu za wszystkie informacje. Gdybyś mogła mi jeszcze polecic ciekawe miejsca do zwiedzenia. Będę tam samochodem więc chcę pojechać na Meteory i do Salonik. Jakieś praktyczne rady co do pobytu.

Komentarz

Tak jak napisałam,byliśmy z dzieckiem, nie korzystalismy z wycieczek,tylko wypożyczylismy auto na 2 dni i objechalismy 2 palce.W Salonikach nie byliśmy,Meteory oglądalismy kilka lat temu jak bylismy na thassos.Jak dojechać samochodem nie wiem,ale warto,to jest ,czego nie ma gdzie indziej.Wiszą te klasztory prawie w powietrzu,wrazenia niesamowite,natomiast w srodku, dla mnie bardzo smutno,nie wiem jak bym to teraz odebrala ,ale wtedy jak byłam wyszłam lekko roztrzesiona,lecz to moje odczucie. Jeśli chodzi o Gerakinę,weżcie coś na komary,mnie pocięły i dziecko też,chociaż wcale ich nie było widać. Proponuję odwiedzić tawernę,jak wyjdziecie z bramy hotelu to lekko na lewo.Extra jedzenie,bardzo sympatyczna obsługa i pieknie zagospodarowany teren. Najważniejsze,w Gerakina nie ma bankomatów tak samo w hotelu, najbliższy w Nea Moudania.W sklepach też tylko gotówka. Na Kasandrze proponuję zjechać na plażę w Kalithea,szok, piękna ,piaszczysta,kolor wody lazurowy i fale,rewelacja.Na Sithoni wiele pięknych zatoczek i cudownych widoków. Życzę cudownego urlopu, jeśli jeszcze masz pytania,odpowiem. Pozdrawiam

Komentarz

jak lubisz klasztory, to polecam rowniez rejs na Athos. Wprawdzie mozna je ogladac tylko ze statku, ale rejs tez jest fajny. Statki odplywaja z Ormos Panagias-portu stosunkowo niedaleko od Gerakina.Jest tam biuro Ormos Travel, z ktorym na wycieczki plywaja (w czwartki) wszystkie polskie biura - w zwiazku z tym jest polski przewodnik. Wprawdzie odczytuje tylko z kartki to co sie oglada, ale w innych jezykach tez to samo. My sie wlasnie podczepilismy pod taki "polski" rejs. Statek wyplywa o 9.30 (trzeba byc ok. pol godziny wczesniej), powrot 16.30. Koszt : 30 euro od osoby, za dziecko nie placilismy nic.
            Saloniki sa bardzo fajne do powloczenia sie po zagmatwanych uliczkach, zwlaszcza w gore od centrum, dodatkowo w srody bazar. jest tylko klopot ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. jest parking podziemny przy Hellexpo i jeszcze w jednym miescu w poblizu Muzeum Archeologicznego (niestety dokladnie nie pamietam). My niestety "znalezlismy" je dopiero wlaczac sie piechota po salonikach, bo nigdzie zadnej informacji nie znalezlismy. Poza tym wiekszosc ulic jest tam jednokierunkowa, ale skutkuje co najwyzej dodatkowym pokreceniem sie po centrum i dodatkowa starta czasu (straszne korki).
            jak cos jeszcze chcesz wiedziec to pisz.

Komentarz

mam pytan ie czy w bungalowach w pokoju jest lodówka!!!

Komentarz

W naszym pokoju w bugalowie/871/ lodówka była i to sprawna lecz bez zamrażalnika ,zresztą jak w większości .
                pozdrawiam

Komentarz

~basiula Napisał(a):

> Na Kasandrze proponuję zjechać na plażę w
                  > Kalithea,szok, piękna ,piaszczysta,kolor wody
                  > lazurowy i fale,rewelacja.

Jak rozumiem z Gerakini już tak dobrze nie ma?
                  Tzn. co jest nie tak z plażą i morzem?

Komentarz

Z morzem i plażą w Gerakina jest wszystko w porządku. Woda wspaniała , czysta,przezroczysta i przede wszystkim ciepła.
                    Plaża jak na Grecję też jest ładna,dość szeroka,łagodne zejście do morza z pasem żwiru i kamykami .
                    Dla dzieci przydadzą się butki.
                    W Kalithea po prostu plaża była piaszczysta bez kamieni o ładnym zabarwieniu piasku ,morze o ślicznym odcieniu turkusu i fale których w Gerakina nie uświadczyłam.
                    Pozdrawiam

Komentarz

Czy w Salonikach na bazarze są ciuchy? czy tylko żywność?

Komentarz

Moje pytanie dotyczy czy w pokojach bungalow jest tv.

Komentarz

Moje pytanie dotyczy czy w pokojach bungalow jest tv.

Komentarz

victorina Napisał(a):
                            -------------------------------------------------------
                            > Czy w Salonikach na bazarze są ciuchy? czy tylko
                            > żywność?

Tak są.

Komentarz

Witam,

za 2 tygodnie wybieramy się 10-osobową rodziną samochodami do Grecji. Chcielibyśmy zatrzymać się właśnie w okolicach Gerakina Beach. Jedziemy zupełnie w ciemno i na miejscu chcielibyśmy zacząć poszukiwania apartamentów albo bungalowów.
                              Znasz może ceny takich apartamentów albo bungalowów w tej okolicy?
                              Czy jakieś bungalowy były wolne w czasie kiedy Ty tam przebywałaś, czy wszystkie były zajęte?

Z góry dziękuję za pomoc.

Komentarz

Trwa
                              X