Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

GRECJA - CHALDIKIKI -Opinia o wycieczce z ECCO Holiday 2008

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• GRECJA - CHALDIKIKI -Opinia o wycieczce z ECCO Holiday 2008

Witam serdecznie , Chcę się podzielić wrażeniami jaki mi zostały po pobycie w Chaldikiki . Organizatorem wycieczki była firma ECCO Holiday z siedzibą w Poznaniu. I to co mam do organizatora i jego rezydenta chcę opisac na forum - by innych przestrzec lub uczulić . Poniżej krótko i treściewie - bo forumowicze nie mają czasów czytać , chcą wypoczywać i to udanie : Braki : ------- - nie otrzymałem umowy do dania wyjazdu i musiałem domagać się od pracownika biura na Okęcieu otrzymania umowy podpisanej jako dowodu zawarcie umowy na usługę i podstawy być może późniejszych roszczeń ( pani była zdziwiona mocno , czego od niej oczekuje ! ) - rezydentka z Grecji ( londowanie w Salonikach ) - wsadziła nas do autokaru z Grekiem nie mówiącym po angielsku , który bez słowa zawiózł nas do hotelu docelowego . Nie pojechała by sprawdzić czy hotel zapewni nam zamówiony pokój i czy do niego nie zgłąszamy uwag . A były i trzeba było się samemu dokłócić o nalezny poziom usługi . - rezydentka nie była zainteresowany pzredstawieniem i zorganizowaniem wycieczek fakultatywnych o których tak ładnie nam rozprawiała pani namawiająca w Polsce na zakup wycieczki. Dostaliamy zniszke 10% na wycieczki - których nie było i nie miano zamiaru zorganizoac dla nas. Twierdząc , ze Polacy przyjeżdzają na popijanie i odsypianie na słońcu itd...a nie zwiedzanie . Tragedia myslowa ... - prośiliśmy o dołączeni nas do innego biura ..nawet niemieckiej wycieczki bez pzrewodnika naszego - prośby i zainteresowanie sprawa przez rezydenat było żadne ! - Jedyna wycieczka jaką udało nam się załapać - odbyła się niesprawdzonym autokarem przez przewodnika wycieczki skazujac wycieczkowiczó na 11 godzin pzrebywania w saunie podcas podróży . Klima nie działała - organizator twierdziła że nic sie nie da zrobić ..bo kierowca nie wiedział o usterce jak wyjeżdzał ...a była noc wiec nie włączał - 50 Euro za grzanie ! byo super - internet płatny i tylko przy recepcji ( w dzisiejszych czasach to totalna plama by w hotel

Ile ludzi tyle opini. Coś nie tak z tą rezydentką (przede wszystkim). Ja byłam w zeszłym roku z tym biurem w Egipcie i było naprawdę super. Rezydentka, młodziutka ale bardzo miła i pomocna, nikogo nie zostawiła bez pomocy. Jedyny mankament całej tej podróży to ich linie lotnicze, załamka!

Komentarz

Chłopie, a czy z Tobą wszystko ok? Pojechałeś na wakacje, czy do przedszkola z opiekunką pod nazwą rezydent. "Obtwatel Świata" powinien świetnie się w nim znajdować i dawać sobie radę sam, a nie pyszczyć, że mu nie podano na talerzu i nie zmieniano pieluszek. A i pisać powinien poprawnie!!!!!!

Komentarz

Trwa
      X