Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Aristoteles Beatch/Chalkidiki

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Aristoteles Beatch/Chalkidiki

Wybieram się do tego hotelu w terminie 29 czerwiec do 13 lipca 2009r z mężem i dwójką dzieci-wylot z Pyrzowic z biurem podróży Triada.Proszę o opinie na temat hotelu.Czy ktoś tam leci w podobnym terminie??

co bys chciala wiedziec konkretnie? Niestety nie mam czasu na pisanie opowiadania, ale odpowiedziec na pytania moge chetnie (dzis lub jutro).

Komentarz

jeśli tam byłaś/byłeś interesują mnie ceny wycieczek (Ateny,Meteory).Ponadto wyczytałam same negatywne opinie na temat tego hotelu,w związku z czym chcę się upewnić czy jest tam rzeczywiście tak koszmarnie??

Komentarz

Bylam i pewnie czytalas takze moja opinie. Koszmarnie nie bylo, ale jak na hotel 4* (bo chyba tyle mial) to troche za duzo bylo prowizorki. Z tym, ze my bylismy w pierwszym i drugim tygodniu po remoncie (zreszta niedokonczonym, caly czas trwal i remont i rozruch hotelu). Byly problemy z winda na plaze, plaza byla brudna, lezaki tudziez. Czesc oferowanych w all atrakcji (piwo, wino, ciastka, lody pochodzila z pobliskiego Lidla. Poslskiego (jakiegokolwiek) programu nie mogli sie panowie doprosic (pisze panowie, bo wtedy byly mistrzostwa w pilce noznej). Bus, ktory mial dowozic do Afitos- 10 dni stal z zepsutym kolem i stale bylo gadanie ze bedzie naprawiony (a droga pieszo do Afitos - dla ryzykantow-poboczem b. ruchliwej drogi. ponoc bylo jeszcze jaowes inne dojscie , ale my i tak mielismy caly czas samochod wiec nie zglebialismy tej kwestii). Na stolowce ciagle czegos brakowalo ( ato sztuccow, a to talerzy, a to lyzeczek, herbaty, kawy). Ale mysle, ze w miare uplywu czasu rozkrecili sie i bylo tylko lepiej. Zreszta z dnia na dzien pojawialo sie coraz wiecej personelu do obslugi. Hotel jest pieknie polozony. Z czesci budynkow ( w takim wlasnie bylismy-bialo-niebieski) jest centralny widok na plw. Sithonia i zatoke pomiedzy Kassandra a nim. Z niektorych widok "boczny". Wprawdzie hotel lezy tuz przy glownej, ruchliwej szosie, to jednak droga przebiega sporo ponizej hotelu, stad halas nie jest uciazliwy.
        Cen wycieczek niestety nie pamietam -choc akurat w Meteorach bylam. W trakcie naszych turnusow (malo liczne) nie byla jeszcze proponowana wycieczka do Aten. Choc gdyby byla to bym sie na nia i tak nie wybrala (wyjazd po kolacji, cala noc jechania w dzien zwiedzanie i znowu noca powrot - to dla osob lubiacych sporty ekstremalne). Rejs wzdluz Atos zalatwilismy sobie sami, wyszlo sporo taniej niz ta od rezydenta (a plynelismy tym samym statkiem co inne osoby z naszego hotelu).

Komentarz

Aha jeszcze cos. Pokoje obszerne, czyste, zadbane-tego nie mozna sie bylo absolutnie przyczepic. TV, lodowka w pokoju, duze balkony.

Komentarz

Jakbys cos jeszcze chciala wiedziec to odpowiem juz niestety po 25 czerwca, bo jutro obieram kierunaek na Rodos.

Komentarz

byłam w czerwcu w tym hotelu i nie polecam go zwłaszcza dla młodych, bo nic się nie dzieje w hotelu (oferta katalogowa to mit jak na Grecję przystało) a do misteczek kawałek jest.

Chyba, że ktoś lubi spokój to będzie go miał tam w nadmiarze zwłaszcza po tygodniu pobytu.

Komentarz

Do autorki watku: na pewno juz wrocilas. Moze napiszesz choc kilka zdan jak to tam jest w tym roku i jak sie udal pobyt.

Komentarz

Trwa
                X