Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

dookoła grecji

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• dookoła grecji

Hej
    Jest ktoś może kto wybiera się na wycieczke 7+7 z RT 'dookoła grecji' 1 lipca 2013?

A może ktoś był na tej wycieczce i podzieli się wrazeniami?

Komentarz

Byłem we wrześniu ub.r. Wycieczka dobrze zorganizowana.Program spokojny. Pilotka Iza b. dobra. Autokar wygodny. Hotele na trasie chyba znośne.... do dobrych. Jedzenie chyba dobre. Wszędzie piszę "chyba" gdyż od tamtego wyjazdu było już dwa następne. Szczegóły trochę się zacierają Nic negatywnego nie pamiętam.
      Wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni. Pobyt mieliśmy w hotelu Posejdon. Hotel bardzo dobry, polecam!
      Kilka zdjęć z wyjazdu można zobaczyć tu:
      https://picasaweb.google.com/108652889321057308996/DookoAGrecji2012

Komentarz

Hej Weronika,
        nie wiem czy interesuje Cię bardziej logistyczna strona wycieczki czy raczej sama Grecja i trasa;

( ja byłam na takiej klasycznej objazdówce po Grecji kilka już lat temu, ale na bardzo podobnej trasie ( nie byliśmy w Olimpii, ale za to byliśmy w Nafplionie i na przylądku Sounion- pozostała trasa jest taka sama);

Sama Grecja kontynentalna- ... no cóż, uważam, ze warto było to wszystko zobaczyć , bo zwiedza się historyczne i naprawdę piękne miejsca, a Rainbow jako organizator tylko utwierdza w przekonaniu, że wszystko powinno być super dopięte na ostatni guzik);

Ja podróżowałam wcześniej z Rainbow i też bardzo sobie chwalę, chociaż z nimi byłam na innych objazdówkach, ale nie w Grecji.
        Pozostaje mi życzyc Ci wspaniałego przewodnika, bo od niego, moim zdaniem, zależy głównie odbiór całej wycieczki.
        Jeśli masz ochotę obejrzec zdjęcia i poczytac Relację, to swoje wrażenia z takiej wycieczki poi Grecji klasycznej opisałam tutaj:
        http://www.trippics.pl/pl/article/view/50

Pozdrawiam,

Komentarz

Bilbao mnie interesuje mozliwość dokupowania dodatkowych posiłków: czy były to jakieś restauracje na odludziu ,a więc bez alternatywnego posiłku, czy można było oprócz "zalecanej" restauracji kupić skromne co nieco w jakims barku w pobliżu>

Czy Saloniki to tylko przejazd, jak w opisie katalogowym, czy też jednak mozna było w nich na kilka zdjęc wysiąść?
          Czy hotel przed wyruszeniem na objazd był faktycznie nad morzem?
          Czy mozna w autokarze kupowac napoje, jesli nie to czy zatrzymywaliscie się przy marketach?

Komentarz

A może warto spróbować zorganizować taką podróż na własną rękę?

Komentarz

gagatek11 Napisał(a):
              -------------------------------------------------------
              > Bilbao mnie interesuje mozliwość dokupowania
              > dodatkowych posiłków: czy były to jakieś
              > restauracje na odludziu ,a więc bez
              > alternatywnego posiłku, czy można było oprócz
              > "zalecanej" restauracji kupić skromne co nieco w
              > jakims barku w pobliżu>

Kolacje sugeruję wykupić. Czasami brakowało czasu, a czesto nie było gdzie coś zjeść. Obiady jedliśmy w różnych miejscach. Niekoniecznie wskazanych przez pilota.

> Czy Saloniki to tylko przejazd, jak w opisie
              > katalogowym, czy też jednak mozna było w nich na
              > kilka zdjęc wysiąść?

Jest moment na zdjęcia, ale generalnie to tylko tranzyt.

> Czy hotel przed wyruszeniem na objazd był
              > faktycznie nad morzem?

Tu pamięć zawiodła :-)...... Poszukałem i dopisuję To był hotel Sun Beach. Do plaży było ok 200m. Leżaki na plaży dla gości za free.

> Czy mozna w autokarze kupowac napoje, jesli
              > nie to czy zatrzymywaliscie się przy marketach?

Najczęściej byly to stacje benzynowe, lub sklepy podczas zwiedzania lub wieczornych wyskoków. Kierowcą była kobieta. Czy coś miała do picia? Chyba tak!.nie przypominam sobie by były jakieś problemy.

Komentarz

Dzięki za szybką odpowiedź, jak mi się jeszcze coś przypomni to będę pytać.

Komentarz

Chętnie przeczytam opinię kogoś kto wrócił już w tym roku.

Komentarz

Tez jestem tematem zainteresowana musze wybrac miedzy RT a Grecosem. Z RT juz bylam, z Grecos - nie...RT ma troche krotsza trase po Grecji, ale nie wiem czy ten zachod jest potrzebny, bo wyglada ze to dzien spedzony w autokarze...poradzce cos, plisssssss

Komentarz

Jeśli chcecie zorganizować taką wycieczkę sami, proponujemy sprawdzić ofertę apartamentów na , z pewnością znajdziecie coś dla siebie, a jednocześnie znacznie ułatwi Wam to planowanie

Komentarz

Trwa
                      X