Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Barcelona

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Barcelona

Chcemy w dwie rodziny, dwoma samochodami jechać w lipcu do Barcelony, w ciemno...Po drodze planujemy 1-2 noclegi /pewnie 1/ Ktoś nam coś może podpowiedzieć,jeśli chodzi o rejon i wynajęcie mieszkania?Z góry dziękuję.

my chcemy polecieć tam " w ciemno" w sierpniu (alternatywa jest Portugalia) i tez szukam jakiś informacji o noclegach

Komentarz

Niech nam ktoś pomoże podjąć decyzję : REZERWOWAĆ CZY NIE REZERWOWAĆ?

Komentarz

chyba jednak nikt nam nie podpowie ;-)))))

Komentarz

Ja dzwoniłam wczoraj do TUI, żeby zapytać o jakieś noclegi na Costa Brava i jak się okazało mają dość tanie apartamenty, hotele również , więc myślę, że opłaci się rezerwować. Nie wiem natomiast jak wygląda sprawa kwater prywatnych- może ktoś, kto był tam po wprowadzeniu EURO, podzieli sie informacjami... pozdro ))

Komentarz

Radzę jednak zarezerwować. Wprawdzie zawsze (nawet w sierpniu, kiedy w Hiszpanii jest szczyt sezonu) można coś znaleźć, ale są to oferty przebrane - czyli albo gorsze, albo droższe. Poza tym po przejechaniu tylu tysięcy kilometrów nie bardzo się ma ochotę na poszukiwania.

Komentarz

A może ktoś ma namiary na jakieś apartamenty, ale chętnie poza miastem? no i z klimatyzacją.

Komentarz

Zdaje się że zbyt wcześnie rozpoczełam wątek Hiszpański, bo na forum na razie /zima/ gęsto o Egipcie.Ale może jest ktoś komu temat południowej Europy jest bliski sercu?

Komentarz

Trwa
                X