Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Promem do Palma

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Promem do Palma

Witam, Na przełomie lipca i sierpnia (27.07 - 05.08 2006) będę w Hiszpanii w Canet de Mar (kawałek od Barcelony). Wiem, że z Barcelony sa jakies promy do Palma na Majorce tylko nie wiem dokladnie o co w tym wszystkim chodzi. Chcialbym wybrac sie tam na 1-2 dni. Czy ktoś posiada jakieś info na ten temat. Może możnaby bylo kupić taka wyprawę z jakiegoś lokalnego BP - np. w Santa Susunna czy Blanes. Bo pewnie w Canet to nie za bardzo, bo to mała miejscowość. Chciałbym poplynąc z Barcelony do Palma i tam spedzić noc w hotelu i oczywiście przez małą chwilke poodychac lokalnym powietrzem. Pardzo proszę o jakiekolwiek informacje, które ułatwiłyby mi zorganizowanie takiem wyprawki. Pozdrawiam Artur

Naprawdę nikt nic nie wie na ten temat? Na następne wakacje musze wybrac się na Dominikanę lub do Egiptu - a to z tego prostego powodu, że dużo latwiej o jakiekolwiek informacje na ten temat. Strasznie mało ludków interesuje się Hiszpanią lub poprostu jeszcze trochę za wcześnie na ten region. Boże jak będą bliżej wakacje to się to zmieni.

Niemniej jednak jeszcze raz bardzo proszę o info na interesujący nie temat. Będę bardzo zobowiązany.

Pozdrawiam

Komentarz

Nie ma tutaj specjalistow od Hiszpanii?

Komentarz

Trwa
      X