Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Curacao za bezcen, wylot z Amsterdamu.

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Curacao za bezcen, wylot z Amsterdamu.

[URL="http://www.arke.nl/verre-reizen/curacao/curacao/willemstad/academy-hotel-curacao/prijzen.aspx"]http://www.arke.nl/verre-reizen/cura...o/prijzen.aspx[/URL]

Moze komus sie przyda

419 euro / 9 dni ( 7 nocy)
    Ostatnio edytowane przez nilka27 ; https://www.wakacje.pl/forum/member/41460-nilka27 o 29th August 2013, H:i

A tak przy okazji....to wiecie czy na arke można kupować nie mieszkając w NL ?

Komentarz

mozna jeszcze chyba mieszkajac w Niemczech, Belgii

Komentarz

Witam

Ja korzystam czasem z arke i mają czasem naprawdę fajne oferty ,a czy mozna kupić w arke nie mieszkają w NL

z ciekawości zapytam w biurze bo mam po drodze i dam znać ,a po za tym biuro bardzo fajne godne polecenia.
        pozdrawiam

Komentarz

• karisss
          karisss skomentowane
          Edycja komentarza
          dzięki,czekamy na info.

No naprawde oferty maja zabojcze!

Komentarz

Na pewno mieszkając w DE to można kupować oferty z NL, kolega mieszkający w DE był w ubiegłym roku na Curacao w listopadzie z tego właśnie biuraz tym że były to Jego najgorsze wakacje z całej egzotyki , a trochę już świata zwiedził, wyspa go mega rozczarowała ,zero karaibskiego klimatu, plaże bez fajewerków i często płatne , a był w opcji all inclusiv w Curaçao Marriott Beach Resort & ****** obsługa fatalna, jedzenie bez fajewerków, drinki kiepskie ,( mówił że tego to się nawet nie da porownać do serwisu i atmosfery jaka panuje na Punta Cana, Mexico, Jamajce, Kubie) cieszył się że zaplacił tylko 950 euro za te wczasy, bo jakby zapłacił tyle co normalne oferty bez promocji to był
          Ostatnio edytowane przez bepi ; https://www.wakacje.pl/forum/member/7987-bepi o 30th August 2013, H:i

Komentarz

• ooonaa
            ooonaa skomentowane
            Edycja komentarza
            Bepi,niestety wakacjowanie na Curacao,to nie tepy wypoczynek w stylu PC - szkoda,ze kolega tego wczesniej nie wiedzial ,zaoszczedzilby by sobie 900 euraka - zapewne bardziej bawiloby go picie piwa na czas lub wybory miss mokrego podkoszulka...coz kazdy wypoczywa jak lubi...ale tak wierutnych bzdur ....to dawno nie czytalam....do pewnego poziomu wypoczywania niestety trzeba dojrzec i wiedziec dokad sie jedzie

A juz pisanie o Mariocie,ze nie ma "klimatu" i ma kiepska obsluge....no sory....chyba bylismy w dwoch roznych hotelach.....nie sadze,ze w przeciagu 2 miesiecy ulegl tak "diametralniej metamorfozie"

Poradz koledze,aby faktycznie poza Mex,PC i "tym podobne" sie nie wypuszczal....bo zazwyczaj podroze ksztalca a tu najwidoczniej....uwsteczniaja.....
            Ostatnio edytowane przez ooonaa ; https://www.wakacje.pl/forum/member/15882-ooonaa o 1st September 2013, H:i

• bachulka
            bachulka skomentowane
            Edycja komentarza
            ,, Tepy wypoczynek w stylu PC ,, - Daga troche przesadzilas chyba , kazdy mierzy swoja miara, kazdy ma inne wymagania i potrzebuje czegos innego jak napisalas kazdy wypoczywa jak lubi ale nie kazdego jednak te same miejsca musza zachwycac .. nie odbierz tego zle .. pozdrawiam

O kurde...bepi to mnie trochę załamałas tym caracao.....bo ja cały czas mysle o tym,żeby na drugi rok oprócz tej zaległej Jamajki Curacao zrobić

Komentarz

Kasia, od nas z forum na Curacao byly Mara i Daga, i wcale tak zle tam nie wygladalo. Lazurki byly jak trzeba

Komentarz

• karisss
              karisss skomentowane
              Edycja komentarza
              Kasiu ja też byłam na Curacao,jak dla mnie rewelacja, ta łatwość poruszania się autem pomiędzy plażami jest dla mnie idealne. Klimacik Dominikany super,ale ja nie potrafie tak usiedzieć w 1 miejscu,a na Cura można się wciąż przemieszczać i litr benzyny za niecałego dolara . Barbados z tego co u Mary widać jest też super do poruszania autkiem...eh może kiedyś jak będę piękna i bogata . Co do alkoholu,piłam kilkakrotnie na plażach piwka i nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi.

• Mara78
              Mara78 skomentowane
              Edycja komentarza
              C jeeee jeeeeee :-)

Punkt 1. Zgadza sie na C panuje inny klimacik, od tego do czego przywykł gostek na wyspach, które widział do tej pory !!!!!! Tym niemniej C nie mogę odmówić klimatu - C jest inne bo to jest spuścizna holenderska. Dlatego panuje tam inna atmosfera, inne zwyczaje, poza tym to Holandia, wiec buli sie za wszystko. Przewaga C to brak uwiązania do hotelu, swoboda, fajne klimaty barowo-plażowe i nietypowa jak na Karaiby fauna i flora + dobre zaplecze hotelowe. Na C nie wczasowisk sa hotele, a ludzie nie zamykają sie w bastionach hotelowych, tylko korzystają z uroków Karaibów - to typowe dla holendrów, a przypominam C to ich wyspa.

Punkt. 2 Rzeczywiście plaze na C w większości są płatne !!! Co wiecej płatne jest: wejście, leżaki i parking ( ceny różne, wszystko stoi w relacji ) Celowo napisałam, w większości, bo sa też publiczne, darmowe - bez infrastruktury, zaplecza gastronomicznego, toalet, pryszniców etc ( Tam z piknikiem nie ma problemów ) Zresztą płacenie nie jest złe - przynajmniej wiesz na czym stoisz, i małpy z siebie robisz. a przed wjazdem wisi cennik, jest informacja o zakazie wnoszenia jedzenia i picia, bo to Holandia i tą jasność sytuacji, stałe ceny cenie sobie na C.

Nawiasem - C nie jest jedynym miejscem na świecie, gdzie płaci sie za przyjemność leżakowania, plazowania i parkowania auta. Zresztą jak ktoś zobaczy Curacao, to zrozumie dlaczego tam za plaże sie płaci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za co płaci sie na C, a no za to, ze plaz jest malutko, a te które są to wynik ciężkiej pracy rak ludzkich. Zresztą za wygłaskane turystyczne i infrastrukturę, wszędzie na świecie sie buli. Zakaz spożywania w takich miejscach własnych dóbr tez nie powinien dziwić, to praktyka praktykowana na niemal kazdej szerokości geograficznej. Wiec tylko ignorant jest zdziwiony !!!!!!!!!!!

Wniosek - gościu nie miał pojęcia gdzie jedzie, złapał okazje i tyle ............. Prawdopodobnie oczekiwał od C sama nie wie czego................
              Ostatnio edytowane przez Mara78 ; https://www.wakacje.pl/forum/member/36222-mara78 o 2nd September 2013, H:i

• karisss
              karisss skomentowane
              Edycja komentarza
              zgadzam się z Tobą Mara , trzeba wiedzieć ,gdzie się jedzie, a nie na zasadzie mam wycieczkę za 900eur to lecę,bo pewnie będzie "tak samo" jak na Dominikanie. Nic bardziej mylnego, C to zuuuupełnie co innego. A co do picia piwka,to na bezpłatny czyli na moich ulubionych Klein i Grande Kenepa piłam sobie bez problemu, a oczywiście na płatnych,to normalne,że nie można.

Lazurki to nie wszystko, liczy się dla mnie też atmosfera i przyroda i egzotyka wyspy, bo lazurki to karaibach sa prawie wszędzie hehe...a niestety kolega nie był zachwycony jak objechał troszke wyspe, mówi że czuł się jak w Holandii ...a nie na wesołych i roztańczonych karaibach, do mnie osobiście Curacao nie przemówiło...z tych mniejszych karaibskich wysepek to myślę że warte grzechu są : Antigua, Aruba, Barbados, St. Lucia. Opowiadał również że na urlopie miał urodziny i postanowił sobie zrobić piknik na innej plaży, opłacił wstęp na plażę ( co dla mnie już jest jakimś nieporozumieniem) i zrobili sobie piknik.. porezlewali własne drineczki w kubeczkach.. i przyszedł barman z baru który znajdował się niedaleko na tej plazy i skasował im trunki.. twierdząc że nie mogą pić swoich trunków na tej plaży ,tylko te zakupione w barze na tejże plaży, buhehe ..normalnie jakies to chore dla mnie ....

Komentarz

• Kasia6555
              Kasia6555 skomentowane
              Edycja komentarza
              To,że plaże płatne to czytałam i jestem na to przygotowana ale z tymi drinkami to ja pierdziele.Chociaz pewnie jak będziemy jezdzic na plaże to niestety któres z nas będzie musiało kierowac wiec i tak raczej nie będziemy az tak drinkować-nie doczytałm jeszcze jak tam jazda przy % ale lepiej nie ryzykować......

sorki dziewczyny pomyliłam hotele , nie dało mi to spokoju..a tym bardziej że Daga była zadowolona z Mariota przecież , dopytałam więc jeszcze raz i kolega był w tym: [URL="http://www.d-reizen.nl/nederlandse-antillen/curacao/willemstad/hotel-sunscape-curacao-vh-breezes-resort"]Hotel Sunscape Curaçao (vh. Breezes Resort)[/URL]

Komentarz

• ooonaa
              ooonaa skomentowane
              Edycja komentarza
              Uffff,to dobrze,bo naprawde doczepic sie do Mariota to....czysty sadyzm
              A ten hotel w ktorym byl Twoj kolega....niestety nie zachyca....lezy on,o ile sie nie myle na tej samej plazy co Lion
              obok zaraz jest Kontiki - my na tej plazy bylysmy raz ,i bylo.....tak se ( bo odwiedzalysmy Aqarium )

Fakt,jadac na C.trzeba dobrze wybrac lokalizacjie i hotel,bo np.obok naszego Mariotta byl Hilton - typowy blok rodem z PRL-u i wyladowac w nim to tylko sie pochlastac

A to,ze plaze sa platne....to chyba wynika z ekologii,ja sie w ten temat nie zaglebialam,bylysmy na kilku ,i byla gitara

tutaj zdjęcia i opinie, także jakby kto planował ten hotel na Curacao w przyszłości to mnie kolega przestrzegał przed nim ..że niby skucha ...jedzenie i atmosfera porażka... i nawet nie ma co porównywać do tego co miał w innych karaibskich hotelach i kurortach, Wiadomo że jesli chodzi o zadowolenie z tej wyspy, to już kwestia indiwidualna kazdego z nas, bo każdemu podoba się coś innego, i lubi wypoczywać .....w inny sposób .....i czegoś innego oczekuje od wakacji ..ale napisałam tak z perpektywy osoby która najbardziej z wszystkich kierunków kocha karaiby ale te wesołe... typu... Dominikana, Mexyk, Jamajka, Kuba itp..i taką wakacyjną atmosferę jaka tam w hotelach panuje..
            Ostatnio edytowane przez bepi ; https://www.wakacje.pl/forum/member/7987-bepi o 1st September 2013, H:i

Komentarz

Witam
              Włśnie tak czytam o tym Curacao i powiem szczerze że też odradzam w sensie wakcji ,można i owszem ale właśnie tak jak Bepi pisze lepiej już
              Antigua i St.Lucia i Grenada a także Porto Rico osobiście polecam ,na pewno lepsze niż Curacao a i Aruba też ma swe miejsce w moim sercu ,bije na głowe Curaco ,
              mieszkam w NL i wielu holendrów którzy tam byli również nie polecają tej opcji na wakacje ,ja zakochana w karaibach też wiem że ten kierunek mi nie pasuje ,jak dla mnie Dominikana i Kuba mają miejsce na mojej top liście karaibskich wakacji aaa i Venezuela również choć tam następnym razem poleciałam bym chyba tylko pod eskortą prywatnej policji karaj piękny i cudny ale niebezpieczny chyba że w dżungli bym się zaszyła ale tam z kolei zeżre wszystko co tylko może dorwać się do twej skóry i krwi brrrrrr jak sobie przpomnę ........a ja teraz myślę o Fidżi ktoś myślałm o tym ???

Komentarz

MichaelBlack był na Fidżi, zaczął pisać relację w dziale Australia,ale niestety nie skończył

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Karaiby, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X