Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

kenia 2010

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• kenia 2010

super miejsce na wypoczynek i zobaczenie kawałka czarnego lądu. Ludzie uśmiechnięci pomimo strasznej biedy , hotel Baobab Beach Resort to prawdziwe europeiski 4* , czysto przyjemnie fajne animacje , jedzenie bardzo dobre , pakiet all inclusive bogaty. Największe wrazenie jednak to safarii ! Tego się nie da opisać to trzeba zobaczyć ! Do polecenia lokalne biuro Kenia Easy Safaris prowadzone przez mówiącego po polsku kenijczyka . Więcej info na maila.

hej polaris... opisuj opisuj, my tu wszyscy uwielbiamy wspomnienia X(

Komentarz

tak, tak - podziel się wrażeniami, nie żałuj nam X(

Komentarz

Halo Koledzy i Koleżanki!
        7 marca wybieramy się na 2 tygodnie do Kenii (hotel Reef).
        Szukam osób które będą tam w tym czasie. Może połączymy wspólnie siły i razem zorganizujemy sobie czas na miejscu?
        Czekam na kontakt od osób zainteresowanych: garmond10@yahoo.com lub proszę o kontakt na forum.

Komentarz

Witaj POLARIS .
          Proszę opisz hotel BAOBAB i Kole Kole. Wybieramy się z mężem 28.03 i nie wiem który wybrać proszę napisz coś więcej i podaj emaila na moją poczte iwa171@op.pl
          Pozdrawiam IWA

Komentarz

Kole kole ma fajniejsze pokoje i super basen.Baobab ma piękną restauracje .Ze wszystkiego można korzystać.Byłam w Baobabie drugi raz wybrałabym Kole Kole jeżeli różnica w cenie byłaby niewielka.

Komentarz

Ogólnie Kole Kole ma wyższy standard. Ta część jest trochę spokojniejsza, bardziej przestronna, super pokoje, W Baobabie pokoje standardowe są skromne i nie mają telewizora. Ale jest też część Maridadi, gdzie pokoje są o standardzie Kole Kole.
              W sumie jest to jeden hotel, ja bym raczej się zastanawiała który pokój wybrać

Jeśli chodzi o hotele w Kenii, to z tych, które zwiedzałam, to najbardziej podobały mi się:
              Severin Sea Lodge - bardzo elegancki, super restauracja, Plaża na płn jest trochę słabsza od tej na południu.
              Leisure Lodge Club - fajna, klubowa atmosfera, super serwis.
              Baobab i Kole Kole - fajne animacje, wyczesane pokoje w części Kole Kole (i nowej w Baobabie pewnie też, jak ja tam byłam to ta nowa część się dopiero budowała), dobre jedzenie, miła obsługa.
              Leopard Beach - najwyższy standard, rewelacyjne spa, bardzo przestronny.
              Diani Reef Beach - najwyższy standard, rewelacyjne spa. Hotel składa się z jednego budynku. Dla tych którzy lubią przestrzeń lepszy byłby Leopard, a dla tych którzy nie lubią daleko chodzić będzie lepszy Diani Reef.

Odradzam hotel Reef - kiepski. Z 3* dużo lepszy byłby Bahari Beach.

Komentarz

Potwierdzę jedynie, że hotel Reef jest bardzo kiepski. Jeżeli ktoś się wybiera to raczej niech postara się zmienić hotel, bo może mieć nieudane wakacje.

Co do Baobab/Cole Cole - Dla mnie zdecydowanie lepszy Baobab. Jest taki bardziej wakacyjny (animatorzy są ci sami na dwa hotele). W Baobabie dużo się dzieje na basenach, wieczorem przy barach. Cole Cole spokojniejszy, przeważali starsi Włosi (90%). Większość młodszych gości Cole spędzała czas w Baobabie (zwłaszcza wieczorami w Cole pusto przy barach, ale za to można odpoczywać z drinkiem czy książką w ręku). Natomiast w Cole jest fajny basen (ale i tak korzystają z niego goście obu hoteli) no i bardziej eleganckie pokoje.
                Pokoje w Baobabie w nowej części moim zdaniem ładniejsze niż w Cole, natomiast standardowe pokoje w budynku głównym są ok (brak TV - dla mnie akurat plus), ładniejsze są w bungalowach (większe) i bez żadnych dopłat.

Generalnie oba hotele tworzą jeden kompleks. Więc tak naprawdę różnica jest tylko w standardzie pokoju no i w cenie.

Pozdrawiam
                Filos

Komentarz

My byliśmy w Baobabie( pokój standard ) , znajomi w Kole Kole , rzeczywiście ich apartamencik był bardzo fajny ale my mielismy za to widok na ocean. W Baobabie w nowej części tez super apatramenty więc zależy czego oczekujecie po pokoju. My na swój nie narzekaliśmy a i spędzaliśmy tam niewiele czasu. Tak jak pisał Filos korzystać możecie z całego kompleksu, my czesto obiadki jadalismy w Kole Kole, poruszalismy sie po całym kompleksie bez problemów Tak jak nie często wracam w miejsca gdzie byłam tak w następnym roku na pewno tam zawitamy ponownie , Kenia jest piękna
                  pozdrawiam

Komentarz

dziekuję za Wasze opinie- kto leci 28.03 do ,,baoba lub cole" mam 3 miejsca wolne w samochodzie z katowic do w-wy

Komentarz

Trwa
                    X