Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

MALTA - wrocilam :)))

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• MALTA - wrocilam :)))

Bylo super, tak jak wszyscy mi tu przepowiadali. Dla mnie Malta od dzis najpiekniejsza wyspa )))... Mieszkalam w Qawra Palace, udalo mi sie zwiedzic prawie cala wyspe Jak ktos ma jakies pytania chetnie odpowiem Pozdrawiam [%sig%]

Zastanawiamy się właśnie ze znajomymi nad wyjazdem na Maltę na początku września . Czy mogłabyś polecić biuro i hotel , będę wdzięczna . elza

Komentarz

witaj po powrocie ))

Komentarz

Ja bylam z Neckermann w Qawra Palace - hotel jak dla mnie super, miejscowosc fajna na wyjazd bo krancowka autobusow jest i wszedzie latwo sie z tamtad przemiescic, jezeli chodzi o wycieczki z przewodnikiem na miejscu to wiem, ze Triada miala o wiele tansze, wiec moze warto obejrzec oferte tez tego biura Ja zaplacilam w styczniu ok 2.300 od osoby hotel 3NNN (maltanska kategoria 4*) z dwoma posilkami, za niewielka cene warunki mialam bardzo dobre, pokoje ladne, czyste, klimatyzowane Zachecam do wyjazdu na Malte bo to bardzo fajna wyspa i jest co zwiedzac [%sig%]

Komentarz

hejka ))))...

[%sig%]

Komentarz

ja tez jade z neckermannem 10 sierpnia do hotelu melieha bey,czy bylas moze na sycylii?

Komentarz

Niestety nie Z neckermann Sycylia jest tylko po niemiecku z polskich wycieczek jest objazd wyspy, Gozo i Valletta. Co do Valletty radze poprosic Agnieszke albo Patryka (chyba tam wiecej rezydentow nie ma polskich) zeby dali Ci trase zwiedzenia stolicy, zaplacisz tylko za bilet na autobus a zwiedzisz to samo. Z triady jest Sycylia po polsku, ale nie zebralismy grupy ((... [%sig%]

Komentarz

Edziula napisał(a):

> Bylo super, tak jak wszyscy mi tu przepowiadali. Dla mnie Malta
                > od dzis najpiekniejsza wyspa )))... Mieszkalam w Qawra
                > Palace, udalo mi sie zwiedzic prawie cala wyspe Jak ktos ma
                > jakies pytania chetnie odpowiem Pozdrawiam
                >
                > [%sig%]

Witam!
                Ja wybieram się na Maltę z chłopakiem 10-go sierpnia. Lecimy z Triadą. Nasz hotel nazywa się Patrycia i mieści się w Sliemie. Może udzieliłabyś kilku praktycznych rad, tzn. co powinniśmy zabrać ze sobą, na co zwrócić uwagę, poleciła jakieś fajne miejsca, wycieczki?
                Pozdrawiam.

Komentarz

witaj
                  czyli pewnie lecimy jednym samolotem,my z mezem tez lecimy 10 sierpnia z neckermannem do meliehy do hotelu melieha bay,pozdrawiam

Komentarz

hej, co do biur to nie wiele moge Ci doradzic, ale jak juz bedziesz wybierac oferte to nie bierz hoteli gdzies na "drugim" koncu wyspy tak jak w Melieha. Z tamtad bedziesz miec wszedzie daleko... tym bardziej ze kiepsko tutaj z komunikacja miejska po godzinie 23. Na wczasy polecalabym Slieme ... bedziecie w centrum, duzo knajpek , do paceville nidaleko , a do Valletty 15 min autobusem ( z Valletty odchodza wszystkie autobusy do innych czesci wyspy). .. a wrzesien jest chyba najlepszeym miesiacem po Maju i czerwcu. jesli masz jakies pytania to pisz do mnie na maila. pozdrawiam ... z goracej Malty

Komentarz

Ale macie super
                      Polecam wypic Kinnie, bo w PL tego nie ma pojechac chociaz raz na plaze autobusem Maltanskim No i Hypogeum w Paoli zwiedzic koniecznie (nie ma tam wycieczek organizowanych, ale mozna samemu kupic bilety w Valletta w muzeum archeologicznym) do Valletta jezdzi 49. W ogole na Malcie mi sie wszystko podobalo i uwazam, ze wszystko warto zobaczyc )))... Jak byscie jakies pytanie mialy to piszcie
                      Pozdrawiam i zycze udanego wypoczynku

[%sig%]

Komentarz

Edziula napisał(a):

> Ale macie super
                        > Polecam wypic Kinnie, bo w PL tego nie ma

Oj Kinnie....ale mi przypomniałaś, rewelacja ))

Komentarz

A ja 2 flachy szklane kinnie przytachalam do Polski ))))... Plus winko )))... wygladalam jak libijski wielblad DDD...

[%sig%]

Komentarz

Ja też wróciłam z Malty. Mam więcej lat niżwyjeżdżąjący na kursy językowe i odpoczywałam na wyspie Gozo w hotelu Serena. Wszystko byłoby ok gdyby nie biuro HOLIDAY TRAVEL CENTER Sp. z o.o.(www.htc.pl) które nie dopełniło formalnosci tak molo znaczącej jak dokonanie za nas oplaty za 2 tygodniowy pobyt(4 osoby). Na wejściu po wylądowaniu o godz.1.15 w nocy i dotarciu do hotelu za 50Lm(taxi hotelowe) zmuszeni byliśmy zapłacic za tydzień żeby uzyskać klucz i odespać podróż. Właściciel hotelu pan Joe Vella to też niezły oszust rozmawia z nami o Euro a kasuje w Lirach( bagatelka euro ok.4.00zł a lir ok. 10.00zł). Pan Vella posiada u siebie w biurze dwa terminale na karty kredytowe, gdzie jeden z nich nie drukuje rodzaju pobieranej waluty. Wydaje mi się ze biuro podróży i p. Vella dmuchają w jedną trąbę bo znając nasz problem od poniedziałku wysłali nastepnych turystów w nieznane nic o problemach nie mówiąc. Wszystko oparło sie o konsula honorowego i polską reprezentantkę konsulatu panią Monikę której bardzo dziękujemy za pomoc. Gdyby nie ta wpadka na pewno zwiedziłabym więcej. Wyspa Gozo jest dla tych, którzy chcą odpocząć, tam jest cicho spokojnie. Wspaniała była wycieczka statkiem dookoła wysp z wieloma przystankami na wspaniałą kąpiel w niesamowicie czystej przezroczystej wodzie. Nie dziwię się , że w tak małym miasteczku jakim jest Xlendi jest tyle szkół nauki dla płetwonurków, bo miejsce jest niezwykłe a potem można odpocząć .Warta spróbowania jest miejscowa ryba lampuka. Jak na tak małą miejscowość jest pod dostatkiem knajpek, wiekszość których jest położona nad wodą. Cieszę się że tam byłam bo kraj jest cudowny, chociaż bardzo drogi, wszyscy mieszkańcy bardzo uprzejmi, zupełnie inaczej niż w Warszawie gdzie wszyscy się spieszą i są poddenerwowani zawsze i wszędzie. Odpoczęłam od tego.

Komentarz

nieeeeeeee nieeeeeee! nie musisz nikogo o nic prosic!!! ja bylem na malcie w kwietniu na weekend i tak zrobilem: pojechalem do valetty autobusem - tam jest ten taki zajazd autobusowy przy wielkiej fontannie czy pomniku - mniejsza o to - po prostu wielkie rondo z mnostwem autobusow - i tam jest cos w rodzaju wielkiej "bramy", ktora sie wchodzi do Valetty - i od razu za ta brama po prawej jest informacja turystyczna - a tam sa darmowe mapki z zaznaczona piesza wedrowka! :-) Valetta jest tak mala, ze taka wedrowke dookola miasta zrobisz w ledwie 2-3h.... ;-)
                              autobus z saint julian's kosztowal z tego co pamietam rownowartosc chyba 2 zlotych w jedna strone...

Komentarz

Trwa
                              X