Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Lato '07

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Lato '07

Witam Czy ktoś z was leci tego lata na Maltę na kurs językowy z firmą JDJ albo inną i będzie w St. Julian\'s ...

Hey!Wybieram sie na poczatku sieprnia do szkoly ef, a ty kiedy dokladnie planujesz pobyt?

[%sig%]

Komentarz

Miejsce: Swieqi - Club Class Residential Language School (niedaleko St. Julians)
      A tak z ciekawości, jaką trasą lecisz na Maltę? Przesiadka w Monachium, Mediolanie, a może wylot z Berlina najtańszymi liniami na świecie - AirMalta.

Komentarz

Ja lecę 05.08 na maltę, do St. Julian's z EF )))
        z przesiadką w...? frankfurcie chyba...

Komentarz

Siemka, Gosiu a o ktorej dolatujesz do Frankfurtu 5.08? Bo ja mam tez lot z przesiadka we Frankfurcie, i jakos kolo 2,5 godz musze czekac na samolot na Maltę.Pozdro.odp

[%sig%]

Komentarz

ja też. ale to lotnisko tam jest taaaak ogrooomneee że można się obawiac że jest za mało czasu. Z jednego terminalu na drugi przjeżdża się pociągiem, gate'ów jest mnóstwo. Więc nie wiem.
            jedziesz na poczatku sierpnia a dokladniej?

Komentarz

Planuje podróż samolotem do Dublinam jednak jeszcze nigdy nie podrózowałam samolotem. Potrzebuje wiec paru wskazówek, czy moglibyście mi pomóc?!

Komentarz

Ja także jadę na Maltę z JDJ.... Jakoś tak pod koniec lipca, 27? Czy ktoś się wybiera w podobnym terminie?

Komentarz

Aders napisał(a):

> Witam
                  >
                  > Czy ktoś z was leci tego lata na Maltę na kurs językowy z firmą
                  > JDJ albo inną i będzie w St. Julian's ...

Ja również wybieram się z JDJ. Wylot mam pod koniec lipca, chyba 27

Komentarz

Na ile?? Ja będę 05.08-19.08 w St. Julian's : -)))
                    Ale jadę do EF.

Komentarz

~Gosia16 napisał(a):

> Na ile?? Ja będę 05.08-19.08 w St. Julian's : -)))
                      > Ale jadę do EF.

Jadę na 3tygodnie, ale nie wiem dokładnie gdzie (pewnie do St.Julians) bo mi biletów jeszcze nie przysłali... a na tych papierach co mam nie ma napisane

Komentarz

Szybszy kontakt > gg: 4351328

Komentarz

ja tez tam lecę, 31.07 do 21.08, z 6-godzinną przesiadka w Mediolanie.

Komentarz

Trwa
                          X