Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Obóz językowy - ATAS

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Obóz językowy - ATAS

Witam! Mam pytanie: czy ktoś wybiera się w tym roku na wakacyjny obóz jęz. na Malte?? Chciałabym się czegoś dowiedzieć również na temat tego rodzaju wyjazdów z poprzednich lat. Czy warto? I jakich ludzi się tam spotyka ? Pozdrawiam!

Witaj!

Ja lecę w tym roku pierwszy raz na Maltę właśnie z ATAS-u w pierwszym tygodniu sierpnia na 3 tygodnie.

Moje gg 3055267

Pozdrawiam!

Komentarz

Chyba już jesteście po wakacjach, czy możecie opisać swoje wrażenia?

Komentarz

witam.dla mnie osobiscie malta to nic rewelacyjnego.dosc drogie miejsce ze slabymi hotelami i slaba kuchnia.atrakcje tez nie powalaja na kolana.wrocilem wczoraj i mam mieszane uczucia.raczej nie polecam,poniewaz za te pieniadze mozna jechac w ciekawsze miejsca.jesli masz jakies pytania to napisz a ja chetnie odpowiem.

Komentarz

Ile kosztował ten oboz i jak wyglądały zajęcia z jezyka?

Komentarz

ja bylem na wakacjach wiec nie mam zadnej wiedzy o obozie.

Komentarz

Witam, polecam Malte, swietne miejsce na wypoczynek, nauka i plazowanie,zwiedzanie. Bylam w tamtym roku w tym tez sie wybieram tym razem z Fantasylearn, polecam www.fantasylearn.pl

Komentarz

W innym temacie napisałaś, ze jeżdzisz z nimi juz od dawan - więc dlaczego tu piszesz "tym razem".
                Jasnym jest, że to Twój pracodawca -więc nie udawaj.

Komentarz

Szanowny kolego koleżanko, czytaj uważnie zanim pokusisz się o złosliwosci Nie napisalam,ze jezdze z nimi od dawna Pozdrawia serdecznie

Komentarz

Ja jadę w pierwszym terminie tym w czerwcu, noo i trochę się boję pierszy raz na Maltę xD Ktoś może też jedzie w pierwszym terminie?

Komentarz

ja uważam że Malta jest bardzo fajna alternatywą dla Londynu. bo sporo obozow jezykowych to jednak Londyn a Malta jest nieco bardziej egzotyczna Atas bo o nim tu mowa wypuscil w tym sezonie nowa ofertę takich obozów i jest ona skierowana do kilku grup wiekowych, dzieci, nastolatki i dorosli.
                      zawsze fajnie organizowali naukę języka i łaczyli to ze zwiedzaniem. napewno takie wakacje nie ida pozniej na marne, podszkolic język zawsze sie przydaje.

Komentarz

Czesc, temat stary ale akurat mam zamiar w te wakacje wybrac sie ba taki oboz , oferte znalazlam tu http://www.asenglish.pl/obozy/malta/sliema

Byl ktos moze wczesniej w tej szkole? jakie wrazenia 8-)?

Komentarz

Wrażenia okropne, pan od ZPT bije niegrzeczne dzieci drewnianą linijką po dłoniach.

(td)

Komentarz

byłam z ATASem na kursie i było super, obóz zorganizowany profesjonalnie, nie było żadnych niedomówień, dobrze zorganizowana nauka, szkoła naprawdę dobra, po zajęciach różne atracje, zwiedzanie miasta.. rodzina, u której byłam, była wspaniała.

Komentarz

Z tego biura wysyłamy co roku córę (w tym roku 4x) na obóz językowy, nie moze się zawsze doczekać sierpnia, bo głównie w tym miesiącu jedzie. W tamtym roku była w Londynie, teraz wybrała sobie Maltę -w sumie fajnie, zawsze to i odpoczynek, bo słońce, i nauka, takie 2w1. Ale do rzeczy - z tym biurem nigdy żadnych problemów nie mieliśmy, program wyjazdu realizują zawsze bardzo starannie, z organizacją podróży czy organizacją na miejscu też z tego co mówiła mi córa problemu nie było. A mieszkała w tamtym roku w Anglii u b. fajnej rodziny, nie mogła się nagadać jak wróciła. Teraz będą mieszkać w hotelu, na Malcie.

Komentarz

Trwa
                              X