Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Triada objazdówka Syria 2008 SKANDAL!!!

Przerwany
X
 
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Triada objazdówka Syria 2008 SKANDAL!!!

  Skandal! \"Niezapomniane wrażenia\" z Syrii Pomijając stan niektórych hoteli na trasie objazdówki w Syrii ( np. Sahara), Triada naraziła swoich klientów na utratę zdrowia, a nawet życia! Wiele razy podróżowałam z tym biurem, ale z takim czymś nigdy się nie spotkałam. To co wydarzyło się w Syrii przechodzi wszelkie ludzkie wyobrażenia! Przekraczając granicę turecko-syryjską musieliśmy zmienić autokar z tureckiego na syryjski, gdyż ten pierwszy nie posiadał wymaganych dokumentów. Pojazd, który podjechał wyglądał jak złom. Z tyłu nie działała klimatyzacja, za to ściany od tyłu oraz podłoga przy ostatnich siedzeniach niesamowicie się nagrzewały (w niektórych momentach nawet parzyły) . Autobus zepsuł się już na przejściu granicznym. \"Naprawiono\" go jednak szybko, po czym rozpoczęliśmy naszą \"niezapomnianą\" podróż. Zdezelowanym autokarem wjechaliśmy na górę, gdzie znajdowała się twierdza Krak des Chevaliers. Zjeżdżając zaklinowaliśmy się w wąskiej uliczce. Wtedy już NIESPRAWNA BYŁA SKRZYNIA BIEGÓW, a mianowicie pierwszy bieg!!! Autobus z ponad 40 osobami w środku zawisł nad przepaścią, a kierowca nie mogąc nic zrobić, zaczął odkręcać lusterko, by jakimś cudem przecisnąć się przez niebezpieczną ulicę. Nie wspomnę, co czuliśmy podczas zjeżdżania z tej olbrzymiej góry. Następnie skierowaliśmy się w stronę Damaszku, po drodze czekało nas jeszcze zwiedzanie Kościoła św. Sergiusza w Maalouli. Oczywiście nie dojechaliśmy tam!!! Autobus \"rozkraczył\" się na autostradzie. Pilot nie śpieszył się z wyjaśnieniem co się stało. Zapadł całkowity mrok, a my musieliśmy czekać na zewnątrz, gdyż w środku nie dało się wytrzymać z powodu panującego zaduchu. Kierowca usiłował naprawić pojazd przy ... świetle komórki, ponieważ nie posiadał latarki. Po ponad 2 h czekania przyjechały po nas dwa busiki. Do Damaszku dojechaliśmy z bagażami na kolanach około 1 w nocy. Zaczęliśmy domagać się od pilota zmiany autobusu na nowy, gdyż czekała nas podróż na pustynię. Powiedział on,

 • #2
  NIezłą komedię można byłoby nakręcić.. Ale Wam pewnie do śmiechu nie było....

  [%sig%]

  Komentarz


  • #3
   NO nieciekawie. Ja w tamtym rosku jechałam w maju własnie z Syrii i na drodze z Mersin na jednej z serpentyn autobus zachaczył o góry i zgubił klapę od silnika.
   Nie wpsomnę o niesprawnej klimie gdzie kobiecie z tyłu woda lała się litrami (dosłownie!!!) na głowę. Autokary mają już w opłakanym stanie.
   Jedynie w Libii w 2006 r. mieliśmy nowiutki i bardzo wygodny autokar.

   Za to objazdówkę po Turcji w 2004 r. wspominam baaaardzo dobrze
   .....i nie dlatego to piszę, że wyżej wpisał się Mani

   p.s. Buziaki Mani, kiedy jedziesz na Sri Lankę?

   [%sig%]

   Komentarz


   • #4
    cześć kate
    13 listopada dopiero

    [%sig%]

    Komentarz


    • #5
     To sobie poczekasz

     [%sig%]

     Komentarz


     • #6
      Szok Zastanawiałam się nad Triadą. Co prawda inny kierunek ale chciałam z tym właśnie biurem wybrac sie na objazdówkę tunezja + Algieria. Jezeli jednak autokary to ich słaby punkt to im podziekuję, i jakie tu biuro wybrać ? Rainbow ma za to skandaliczne hotele.

      Komentarz


      • #7
       No i właśnie co osoba to opinia, co kraj to inne przypadki i co biuro to inne wpadki...
       Ja akurat z Triadą jeździłem już 4 razy i ani razu nie dali żadnej plamy.
       Z Rainbow byłem 2 razy i hotele w obu przypadkach były super....
       Także chyba żadnej reguły nie ma...
       ps. w tym roku jak byłem z Rainbow w Izraelu to wszystko było super.. Ale na trasie spotykaliśmy się z grupą Triady - no i właśnie narzekali na hotele i na autobusy ))

       [%sig%]

       Komentarz


       • #8
        moim zdaniem rainbowtours ma całkiem przyzwoite hotele i autokary, przynajmniej w Tajlandii. Ale niektórych pilotów (p. Włodek) powinni zmienić.


        ps. pozdrowienia dla Mani-ego

        Komentarz


        • #9
         i właśnie Tajlandię potwierdzam.. Chociaż ja poza hotelami i autobusami - pilotę też miałem fajną

         [%sig%]

         Komentarz


         • #10
          pilotkę

          [%sig%]

          Komentarz


          • #11
           Ja co dopiero wróciłam z objazdu z Syrii z Triada i jestem zchwycona. Owszem, niektóre hotele może nie były najwyższych lotów, ale czego spodziewać ie za takie pieniadze.
           Mam wrżenie, że niektórzy mocno przeginają z opisami swoich udręk na wycieczce. U nas zarówno autokar, jak i piloci oraz kierowcy byli super.
           Jak mówi pan Wojtek (pilot)- płaiciliście za orient, to macie orient.
           Chyba nikt nie spodziewa sie hoteli 5* za minimalną cenę oraz temperatury na zamówienie.
           Był to mój 6 wyjazd z Triadą i na każdej imprezie zarówno ja, jak i więmkszość osób byliśmy zadowoleni, pomijjąc 1, badź 2 newralgików, ale cóż- wyjątek potweirdza regułę.

           Komentarz


           • #12
            Ale co też Ty wypisujesz !!!!!!

            Jakie niewielkie pieniądze?

            W katalogu przygotowanym przez biuro TRIADA wyieczka jest przedstawiana jako objazd po Syrii, stanowi rozbudowaną atrakcyjną ofertę, że o zdjeciach nie wspomnę.
            Podaje konkretną cenę za te atrakcje.

            JAKO KLIENT MAM PRAWO OCZEKIWAĆ ZĘ TAK BIURO SKALKULOWAŁO CENE ZA USŁUGĘ KTÓREJ OFERTĘ MI POKAZANO.

            Tak czy nie?

            W przeciwnym wypadku musiałoby napisać:

            "Niekompetentny pilot, student 3 roku chemii, zdezelowana łajba po Nilu, rozwalający się autokar, trujące jedzenie, pokoje z niepraną pościelą + śmierdzące ręczniki.

            Całość: JEDYNE 2.500 ZŁ (plus nieskończenie wiele dopłat) !!!!

            Promocja!!!! "


            I wówczas się zastanowię czy chcę z tej oferty skorzystać czy nie. Czy są to w moim mniemaniu duże czy małe pieniądze.

            Komentarz


            • #13
             Ja płaciłam za Turcję z Syrią, pobyt all, hotel ****1960zł, oczywiście ze wszystkimi opłatami ( oprócz biletów wstepów do zwiedzanych obiektów). Uważam,ze to jest bardzo tanio!A co do autokaru, to nie mam tutaj nic do zarzucenia, był sprawny , zresztą nigdy nie zdarzyło mi sie podczas wyjazdów z Triadą, aby autokary były niesprawne.

             Komentarz

             Trwa
             X