Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Rejs do Szwecji

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Rejs do Szwecji

Witam,

A płynął ktoś może z Unity Line do Ystad? Bo tak się składa, że mam rejs 8 maja, bilety były taniutkie i chciałem się dowiedzieć czy już ktoś płynął z Unity Line.

Pozdrawiam

Ja plynelam......wieki temu,ale plynelam...Na trasie Swinoujscie-Ystad....Calkiem przyjemnie bylo,wygralam w Kasynie...><

Komentarz

Je też płynełam z Unity Line. Zorganizowałyśmy koleżance na promie wieczór, a raczej weekend panieński. Wykupiłyśmy sobie na ich stronie "Rejs weekendowy " ( w tym posiłki, drink, rozrywka itd ). Na prawda zabawa byłą świetna no i miejsce niezapomniane Polecam!!

Komentarz

Odświeżam wątek z nadzieja ze ktoś tutaj zajrzy W rejsy z Unity Line płynęłam już parę razy, teraz przegladając z ciekawości oferty trafiłam na mega promocję, rejsy 30% taniej jeżeli rezerwacji dokonamy do 18 sierpnia Wystarczy pobrać kod z ich strony lub FB. Mam nadzieję ze komuś sie przyda

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Szwecja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X