Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

polecam

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• polecam

polecam południe tajlandii, nie polecam miejscowości Pattaya rodziną z dziećmi ,panuje tam specyficzny klimat, aczkolwiek też interesujący.

cześć! właśnie przeczytałam Twoją opinię na temat Tajlandii i chciałabym się coś więcej o niej dowiedzieć. Planujemy wyjazd w listopadzie i w każdym biurze polecają nam Pattaye. Mamy 5letnie dziecko i w szczególnosci ze względu na niego polecają ten region(farma krokodyli,ogród zoologiczny) jeśli możesz napisz
    dlaczego odradzasz to miasto rodzinom z dziećmi

Komentarz

bogusia napisał(a):

> cześć! właśnie przeczytałam Twoją opinię na temat Tajlandii i
      > chciałabym się coś więcej o niej dowiedzieć. Planujemy wyjazd w
      > listopadzie i w każdym biurze polecają nam Pattaye. Mamy
      > 5letnie dziecko i w szczególnosci ze względu na niego polecają
      > ten region(farma krokodyli,ogród zoologiczny) jeśli możesz
      > napisz
      > dlaczego odradzasz to miasto rodzinom z dziećmi

Jeśli mozesz to napisz do jakiego hotelu i z jakim biurem podróży się wybierasz.
      Pozdrawiam

Komentarz

Po pierwsze woda w morzu fatalna, brudna i śmierdzi, jeśli proponują Wam strefę Jomtien, to ostrzegam,bo tam są wyjątkowe problemy z k****izacją i zapach jest bardzo nieprzyjemny. Jeśli już zdecydujecie się na Pattayę, to koniecznie hotel z własną plażą, publiczna wzdłuż promenady jest beznadziejna. Po drugie nie wiem czy ktoś Was poinformował,Pattaya to centrum ****u całej Tajlandii. Z tego też powodu wieczorne spacery z dzieckiem mogą być krępujące.Chyba,że planujecie spędzać czas tylko w hotelu,ale wtedy tym bardziej polecam południe ( Phuket ).
        Ja byłam tylko z mężem, chcieliśmy zwiedzić Bangkok,a poza tym byliśmy sami więc życie nocne (specyficzne) było swego rodzaju dla nas atrakcją. Następnym razem jednak nie pojechałabym do Pattayi.Zoo i farma krokodyli to nic nadzwyczajnego( lekka ściema).

Komentarz

Dzięki za informacje. Chyba jednak zrezygnujemy z Tajlandii. Z twojego opisu nie prezentuje się ona najlepiej. Lubimy się dobrze pobawić, ale niekoniecznie w "centrum ****u" Byłaś może w Egipcie? To tez kraj o którym krąża różne opinie, a z tych wakacji byłam zadowolona. I jeszcze jedno: czy hotel 3 lub 4* to standard europejski, czy raczej lepiej nie ryzykować i wziąć wyższy stadard? Myślałam o Welcom Jomtien Beach Hotel, znasz może?

Komentarz

Ja myślę,że nie powinniście zniechęcać się do Tajlandii, bo jest to ciekawy i egzotyczny kraj,. Po prostu sugeruję poszukanie ofert w południowej części tego kraju.Z tego co wiem są tam ładniejsze plaże i krajobrazy( phuket, krabi. ko samui). Jeśli w Pattai to polecam hotel Garden Sea View Resort 4*,hoteleodpowiadają standardom europejskim.Hotel o który pytasz leży w strefie Jomtien,więc nie polecam.Południe Tajlandii to mogą być piękne wakacje.

Komentarz

Czesc Iwona,

Moze mi pdoac maila do ciebie. Bo chciałbym sie wybrac do Tajlandii
              i planuje tam poleciec sam, gdyz nikt ze znajomych nie ma kasy nato.

Byłbym wdzieczny za odpowiedź.

Pozdrawiamm,
              Marcin

Komentarz

cześć
                W Tajlandii spędziłam 2 tygodnie w Pattai,więc jeśli mogę ci w jakiś sposób pomóc,to podaję e-mail:lukaszbien@op.pl

Komentarz

Nie rezygnuj z Tajlandii.Byłem tam 4 lata temu i w połowie listopada znowu tam lecę. Polecam południe a szczególnie wyspy. Egipt też ciekawy.

Komentarz

skad wy macie tyle kasy zeby leciec sobie do Tajlandii? I jescze narzekacie...szczyt snobizmu...

Komentarz

Ja bylam w Egipcie i goraco polecam. Mozna tam z powodzeniem jechac z dziecmi. Wejdz na forum egipt.pl to dowiedz sie wiecej.

Teraz zastanawiam sie nad Tajlandia, ale nie wiem czy mi starczy kasy. Ile kosztuja wyjazdy organizowane przez biura podrozy ??

Komentarz

Tajlandia ????
                        Tak !!!!!
                        największy basen hotelowy na świecie:

Sofitel Magic Lagoon Khao Lak
                        14000 m2

pozd

Komentarz

jade 17 lutego i za barzo nie wiem co mam wząść.. zupki hinskie? bo nie będe miała tam obiadokolacji... czy w czasie lotu są turbolencje i czy w czasie lotu przelatuje się nad oceanem czy morzem? nie wiem jaką trasą leci szię(ja lece z finlandi) samoloty ś=są pewne nie takie jak z FLASHAIR? pomóżcie miiii dzieki co ciekaego tam można kupić? dzienks! paula

Komentarz

olak napisał(a):

> skad wy macie tyle kasy zeby leciec sobie do Tajlandii? I
                            > jescze narzekacie...szczyt snobizmu...

a kto tu narzeka??
                            ludzie się tylko pytaja
                            a tak, żeby tobir odpowiedzięc to kasa /tajlandia/= 1,5 roku ostrego oszczędzania czyli minimum wszystkiego PROSTE?

Komentarz

dla rodzin z dziećmi polecam Huahin lub Cha-am ok 250 km na południe od Bangkoku.Piękne plaże niezbyt drogo.Byłem tam w lutym z Ecco.
                              Na miejscu Tajlandczycy b. uprzejmi ,tanio można podróżować taxi.
                              Jedzenie b. smaczne i tanie , trzebna tylko uważac jak jest zaplanowany przelot przy tej odległości jest to ważne

Komentarz

Trwa
                              X