Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Tunezja - Susse

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Tunezja - Susse

Witam. Jedziemy z dziewczyną do Tunezji 21.06-06.07.2007 z Triadą Aparthotel Kantaoui Holiday, Port El Kantoui termin: 21.06-06.07.2007 wylot: Rzeszów Leci może jeszcze ktoś w tym terminie? Pozdrawiamy

ja jestem w sousse w el hana residence od 28.06 do 13.07 czyli nasze wyjazdy sie pokrywaja wiem gdzie lezy wasz hotel.ile macie lat ?
    ja wylatuje z poznania)

Komentarz

moje znajome wylatuja w tym samym terminie co wy i bodajze takze z rzeszowa(jesli nie z warszawy),ale one do el hana beach) mam sie z nimi spotkac na miejscu.pozdrawiam,daj znac.

Komentarz

My mamy na imie Grzesiek i Agata i mamy ja 25 lat a Agata 22. Pozdrawiamy

Komentarz

No to macie do siebie zajebisty kawal drogi. El Hana jest w centrum Sousse przy przy promenadzie. Aparthotel Kantui na zadupiu z 10 km od Sousse.

Komentarz

Mężu nie przesadzaj. TO jest rzut beretem. 8-10 min taksówką.

Komentarz

Taaaa albo godzinke piechota

Komentarz

Hejka! Dzwoniłem do Triady niedawno i nie chce straszyć ale sama babka w biurze odradziła Aparthotel Kantaoui Holiday - mimo że mają to w ofercie! Jeśli masz możliwość to zmieniaj na Kantaoui Residence - podobno niebo a ziemia..!
                Nie wydaje wyroku ale może niech wypowie się ktoś kto tam był ..
                Według mnie jak pracownik biura odradza daną oferte to rzeczywiście chyba musi być coś nie tak..
                Mimo to pozdrawiam i życze udanego urlopu może sie spotkamy bo lecimy w podobnym terminie do Sousse ))) !!!

Komentarz

> Hejka! Dzwoniłem do Triady niedawno i nie chce straszyć ale
                  > sama babka w biurze odradziła Aparthotel Kantaoui Holiday -
                  >zmieniaj na KANTAOUI Residence - podobno niebo a ziemia..!
                  Witaj! byla w lipcu ubieglego roku w tym hotelu. Jest 10 min spacerkiem przez turystyczne centrum do plazy. 2 bardzo fajne, ogolnodostepne z parasolami materacami. Wpoblizu wejscia do portu ktory jest o kazdej porze dnia i nocy urokliwy 2 markety, pierwszypo prawej 2 po lewej przed przejsciem przez jezdnie asortyment rozny, ze slodyczami ciuszkami pamiatkami piwem wodą.Nie bylo problemu z wnoszeniem do hotelu
                  Hotel czysty dla malo wymagajacych jedzenie nikt nie bedzie glodny wymiana w hotelu sejf platny ale warto bo grosze wszedzie rzut beretem. hotel dla nie wymagajacych ale swietnie usytuowany. Taxi grosze do Sosse 3osoby 2 strony okolo 30 zl.W Sousse same zwiedzilysmy RIBAT MEDINE MECZET wszysko przy medinie, w ktorej zrobilysmy tez troche zakupow, jednak fajniejsze drobiazgi znalazlysmie w naszym slicznym porcie Prywatnie katamaran 2 godz i wycieczka na Sahare 2 dniowa. My zarowno hotel jak i calkowicie turystyczne a dla bardzo bogatych tunezyjczykow miasteczko wspominamy super.Bo kto jedzie na wakacje zeby sie dolowac pozdrawiam k

Komentarz

Kaszka chyba sie coś Tobie ładnie pokręciło, bo na pewno nie mówisz o hotelu Holiday Kantoui Residence. To co napisalas dotyczy Kantoui Residence, ktory jest w centrum Portu EK , a Holiday KR znajduje sie w dzielnicy Hammam Sousse ......i jest rzeczywiście beznadziejny.....ale mają pyyyyszne jedzonko - i nic więcej.

Komentarz

Kate1 napisał(a):

> Kaszka chyba sie coś Tobie ładnie pokręciło,
                      Przepraszam pomyliłam bo do glowy mi nie przyszlo abym mogla wybrac wakacje w wielkim miescie jeszcze raz sorki ale miasteczko Port..cudowne

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                      Trwa
                      X