Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Czy ktos byl w hotelu medi sea,Jak tam jest ???

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Czy ktos byl w hotelu medi sea,Jak tam jest ???

witam czy ktos leci do hotelu medi sea w tunezji ??? Jak tam jest ??? [%sig%]

witamja blam w hotelu medi sea przez dwa tygidnie.pracowalam jako animatorkahmm hotel jest zadbany i calkiem ladny, jedzenia duuzo i roznorodne ..chociaz po pierwszym tygodniu mozna sie znudzic. Jesli chodzi o pokje to roznie bywa..mozna trafic na naprawde super..a mozna trafic na neco gorszy..zalezy od tego jakie sa akurat wolnePlaza...no coz..nie jest zachwycajaca..ttroszke waska...ale mysle, ze nie ma co narzekac...W hotelujest internet wiec jak ktos bardzo potrzebuje moze sie laczyc ze swiatemkazdy pokoj ma klimatyzajcje, ktora, jak to kazdy sprzet..czasem sie psuje..ale w miare mozliwosci usterki sa na biezaco naprawianeJak masz jeszcze jakies pytania to prosze pytac

[%sig%]

Komentarz

Byłam. justynainfo@wp.pl

Komentarz

napisz prosze jak bylo w medi sea
        prosze
        Mikolajek

Komentarz

witaj,
          wybieramy sie ze znajomymi do tego hotelu (chyba! bo jeszcze do konca nie pewne-dzis musimy podjac decyzje)wiec szukam jekis dodatkowych informacji.
          Bylismy z mezem w zeszlym roku w Skanes el hana 4* HB, teraz myslimy nad All i wlasnie ten hotel jakos wpadl nam w oko.
          Czy moglibysmy uzyskac od Ciebie jakis opis tego hotelu, wrazenia, opis All itd.
          Widzialam na forum niezbyt pochlebne recenzje :-( ,ale co osoba to inne wrazenia!! ;-)
          Bylabym wdzieczna, jakbys nam przyslal(a) jakies fotki z tego hotelu
          Moze znasz jakis inny hotel godny polecenia z All i oczywiscie nie zadrogi?? ;-)
          Czekam na odpowiedz
          Pozdrawiam
          Agnieszka

Komentarz

Stefan. Jesteś kobietą czy mężczyzną? A może to rozdwojenie jaźni
            Pozdrawiam.

Komentarz

Zainteresowanych proszę o kontakt na maila.

Komentarz

Cześć chciałam się zapytać o hotel medi sea w Tunezji. Czy może jest czyste, czy są meduzy, czy klima jest centralna, jakie są wady hotelu i czy w okolicy są skepy i restauracje, na jaką wycieczkę warto jechać aby coś ciekawego zobaczyć. Czy dla gości z all inclusive parasole na plaży są gratis, czy musimy sobie kupić, dzięki bardzo, odpisz na e-maila. Jestem bardzo wdzięczna za odpowiedź. Ewa.

Komentarz

cześć! W okolicy nie ma żadnych sklepów ani restauracji. Klima jest ind.Jedzenie super.Parasole na plaży /kilka/ bezpłatne.Płatne są tylko leżaki. Największym mankamentem jest tłok. W morzu są glony /teraz pewnie i meduzy/ więc więcej osób jest na basenie. Trzeba zajmować leżaki rano.A po południu przychodzą na basen miejscowi,więc naprawdę się nie popływa. Świetne animacje,duzy teren.Sam hotel pamięta lepsze czasy,ale czysto. Mankamentem jest też oddalenie od wszystkiego/są taksówki/ i po prostu nie ma gdzie wyjść,więc wszyscy" kiszą się" we własnym towarzystwie.Ale to moja opinia.Niektórym to odpowiadało,bo jak mówili"nie wydaje się pięniędzy":-))) Koniecznie trzbe pojechać do Tunisu,do Kartaginy,do Sidi Bu Said,do Nabulu.I pewnie jeszcze w parę innych miejsc. I nie z BP ale z taksówkarzem,albo pociągiem.Obejrzy się wtedy więcej i taniej.

Komentarz

NAJOBSZERNIEJSZĄ RELACJĘ ŁĄCZNIE ZE ZDJĘCIAMI OPBIEKTU MOŻNA UZYSKAĆ OD JUSTYNY. PODAJE NA FORUM SWOJEGO MAILA, TRZEBA TYLKO SIĘ Z NIA SKONTAKTOWAĆ.

Komentarz

A czemu tak krzyczysz????

Komentarz

BO GŁUCHY JESTEM..........

Komentarz

JUSTYNAINFO@WP.PL - to jej mail. Sama do niej pisałam. Polecam.

Komentarz

~Zenek napisał(a):

> BO GŁUCHY JESTEM..........

Nooo....chyba,że tak...

Komentarz

hej) mam pytanko ,widze ze pracowalas jako animatorka w Medi sea czy masz moze kontakt z tamtejszymi animatorami?? jesli tak prosze o kontakt na maila ) dzieki i pozdrowki

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X