Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

animatorzy cap carthage

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• animatorzy cap carthage

jakie wrażenie zrobili na was animatorzy w cap carthage,bo na mnie bardzo pozytywne,z jednym nawet się zaprzyjaźniłam i utrzymujemy kontakt do dzisiaj(Mohamed).byłam w tym hotelu w lipcu 2005.chciałabym poznać wasze opinie na ten temat,a może ktoś zna Mohameda.czekam na wasze opinie

siemapoznałam ich wszystkich takze byłam tam w lipcutam jest cudnieeeeeejak chcesz pogadac wpadnij na gg 2367567 lub napisz mailapowspominamy)buzka...ja takze utrzymyje kontakt zanimatorami(Momo,Samem i innymi)

Komentarz

.....

Komentarz

????????????????????????

Komentarz

haloo??

Komentarz

.............

Komentarz

cześć.w jakich dniach byłaś?też ich znam,ale kontakt utrzymuje tylko z Mohamedem,a ty go znasz?może znasz go lepiej niż ja,bo nasza znajomość jest narazie czysto przyjacielska.wybierasz się tam znowu,bo ja mam zamiar około pażdzirnika/listopada.czekam na odpowiedz

Komentarz

siemaaaaaMohameta znam najmniejprawie wogóle najlepszy kontak miałam i mam do teraz z nie którymi w Tunezji trzymałam się z Momo,Assamem,Faresem,Susu,Volidem,Skanderem...praw ie ze wszystkimi:Phehja byłam w lipcujak będziesz chciał odezwij się na gg to pogadamy 2367567buziak

Komentarz

...

Komentarz

...........

Komentarz

cześć:-)przesłałam ci 2 wiadomości na gadu gadu.nie mam stałego dostępu do internetu i pewnie dlatego noie możemy się złapać.umówmy się konkretnie na jakiś dzień i godzine.napisz i pogadamy.jutro sprawdze wiadomości.do usłyszenia:-)

Komentarz

siemawez mi podaj maila to się jakos ustawimy i pogadamynie dostałam zadnej wiadomości2367567 mail-patricia4220@hotmail.com buziak

Komentarz

........

Komentarz

moj mail kate.kaczorek@wp.pl Mam nadzieje ze w koncu sie jakos zgramy:-)

Komentarz

juz napisałam Tobie maila;*buziak

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X