Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

jaka waluta

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jaka waluta

Mam pytanie jaką wziąś walute euro czy $ wylatuję w maju 2009 i jak wyglądają ceny (papierosy)

..nie ma żadnego znaczenia jaka waluta , relacje te same co u nas

Komentarz

jest już taki temat i na pierwszą część pytania jest wszystko wyjaśnione.
      Jak lubisz palić siano to na plaży możesz kupić (po odpowiednim targowaniu) karton Marlboro za 20 dinarów czyli na paczkę wychodzi jakieś 5zł. Ale najpierw polecam spróbować czy dadzą się palić

Komentarz

Swego czasu opłaciło się EUR, ale to różnie bywa. Jeszcze w tamtym tygodniu kwotowanie dawało pozytywny wynik dla USD, ale to racja różnice są niewielkie (strata przy wymianie 1 000 PLN) ok. 2 dinarów na wymianie Ogólnie tendencja TND jest taka, że umacnia się on w stosunku do EUR i osłabia do USD. Ale to są dane Banku Centralnego Tunezji i trzeba dodać sobie poprawkę wyższych kursów kupna i niższych sprzedaży przy wymmianie, czy to w kantorze czy hotelu.

Komentarz

... mnie kwotowanie nigdy nie daje pozytywnego wyniku ... szczególnie tuż przed wypłata ... ;-(

Komentarz

Inwestować należy w spirytus. Bo być wysoki procent i szybko się zwracać.

Komentarz

Ja zapomnieć dodać, że boukha mieć mniejszy procent ale jeszcze szybciej się zwracać.

Komentarz

cityrunner Napisał(a):
                -------------------------------------------------------
                > ... mnie kwotowanie nigdy nie daje pozytywnego
                > wyniku ... szczególnie tuż przed wypłata ...
                > ;-(

Bo trzeba umieć kwotować
                A po za tym to to kwotowanie to można sobie w d.... wsadzić
                Intuicja i tyle, no i doświadczenie, ale i tak duże ryzyko i adrenalina przy kwotach rzędu miliarda
                Kiedyś usłyszałam świetne zdanie na temat gry na giełdzie, że to jest tak jak z całowaniem lwa w d...., duże ryzyko i wątpliwa przyjemność I przy walutach bywa podobnie

Komentarz

Hińczyk Napisał(a):
                  -------------------------------------------------------
                  > Ja zapomnieć dodać, że boukha mieć mniejszy
                  > procent ale jeszcze szybciej się zwracać.

To proponuję czeskie wina w kartonach, zwracają się jeszcze szybciej, ale procenty małe, za to niestety trzeba inwestować w 3 kilogramy cukru na 2 litry trunku Czeska ekonomika

Ciekawa jestem, czy jeszcze to produkują!

Komentarz

Pepiki móc legalnie sobie przepędzać to i owo i ja słyszeć o wielu ludziach co z zapasami starych kompotów jeździć do przygranicznych domowych gorzelni i tam przerabiać te kompoty na coś znacznie zacniejszego.

Komentarz

Dziękuję Hińczyku za informacje, które potwierdziły pewne moje przypuszczenia i domniemania .... ale milczę jak grub Już nie przeszkadzam i znikam!

Komentarz

Co to być grub ?
                        Aha jakowaś nowa pisownia, to po co ja sie tak długo uczyć ó,u, ż, rz, etcetera żeby oni teraz zmieniać ?
                        I tak mistrzem być Órzont obojętnie czy skarbowy, czy pracy np w Żeszofie.

Komentarz

Let your will ! Sorry for this "grub" you must to use "grób", if you depend on it
                          This is correct form: I will be silent as the gob (tomb)

Ser una tomba

Like used to say espaniol persons:
                          Quien empieza ganando, acaba llorando / Miłe złego początki, lecz koniec żałosny

Do usłyszenia!

Komentarz

... GRUP .... !!!!! .... oto mój skromny wkład do wiekopomnego dzieła tworzenia nowej ortografii ... ;-)
                            .. a co Ci sie stało szanowna Efzkropką że zmieniła Ci sie opcja językowa ... ???? ... ;-)) .. polska wersja językowa ci się zawiesila po tym grubie ... ??? ... ;-))) .. jakiś resecik ... może .. ?? ... ;-)))

Komentarz

Miałam drobny problem, bo jeszcze z Brukselą i Madrytem koresponduję, sorry .... ciężko mi się przestawiać na kolejne języki i wszystko mi się miesza
                              Rozumie, że zarówno Hińczyk, jak cityrunner usilnie próbują mnie wykurzyć z forum ... oświadczam w szem i wobec, że wam się to udaje! Radość wielka za pewne, mam nadzieję. Dobrej zabawy życzę!

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                              Trwa
                              X