Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

wielki bazar w Stambule

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• wielki bazar w Stambule

Czy ktoś ma wiedzę w jakiej cenie można nabyć chusty z żetonami(do tańca) na wielkim bazarze w stambule. Druga sprawa jak można najtaniej i najszybciej dostać się do Stambułu

Najtaniej ( co nie znaczy że najłatwiej)mozna dostać sie do Turcji pociągiem, oczywiście zabawa nie polega na kupieniu biletu poznań-istanbul bo to wyszłoby ok 700 zł i nie ma tutaj zadnych zniżek uczniowskich czy studenckich, ale na tym żeby kupowac bilet w " kawałkach" od jednego regionu do innego. Jest jeszcze jeden mały minus wyprawy pociągiem, trwa 3 dni w jedną stronę

Komentarz

MOZE ZNASZ JAKIES HOTELE BLISKO BAZARU I W JAKIEJ CENIE.BEDE WDZIECZNA.POZDRAWIAM

Komentarz

SINBAD

Komentarz

mozna pojechać do bugari z bugari do istabulu i tam mozna dużo zwiedzic naprawde ~FEN napisał(a):

> SINBAD

Komentarz

Ephesus w dzelnicy Taksim.

Komentarz

HOTELI MASZ MNOSTWO NIEDALEKO BAZARU. KOSZTUJA OD 25 USD W GORE ZA DWOJKE. MOZESZ SIE TARGOWAC POZDRAWIAM

Komentarz

w takim hotelu samotna kobieta na pewno będzie miala dużo atrakcji

Co sie bedzie dzialo,wow
                zdaj relacje jak wrócisz koniecznie!

Milych wakacji ))))))

Komentarz

pa

Komentarz

wlaśnie wybieram sie do turcji do faceta nie wiem jak mam sie zachowac momuscie mi mama przewodnika mojego faceta do istanbulu morzna jechac do warszawy sam przyjazd kosztuje 770 na dwie strony do istanbulu jade 23 sierpnia pozdrawiam papjak przyjade to powiem jak było pozdrawiam

Komentarz

koło sirkeci mozna w otelu znaleśc nocleg za ok 13 euro ale warunki sa hc

Komentarz

cześć. szukam dziewczyny , która chciałaby leciec do Turcji a nie ma z kim
                        sie wybrać.Chciałabym lecieć na początku września...ja moge pomoc chetnie .wysli e-mail.a
                        pozdro

Komentarz

jestem z turcji . ja moge pomagac na wystko..

Komentarz

~orkun napisał(a):

> cześć. szukam dziewczyny , która chciałaby leciec do Turcji a
                            > nie ma z kim
                            > sie wybrać.Chciałabym lecieć na początku września...ja moge
                            > pomoc chetnie .wysli e-mail.a
                            > pozdro

wylatuje 12 wrzesnia do Stambulu, boje sie problemow ze znalezieniem azymutow w tym wielkim miescie. Co warto zobaczyc?

Komentarz

Trwa
                            X