Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Bankomaty w Turcji

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Bankomaty w Turcji

Czy zeby wypłacic gotówkę z bankomatu w Turcji moja karta musi mieć wypukłe litery? Czy mogę uzywac mojej zwykłej karty płatniczej (płaskiej)?

mozna używać zwykłej karty....my w Fethyie wypłacaliśmy w bankomacie Fortis banku bo wypłacał w Euro a inne np. tylko liry...zależy co komu potrzebne...pozdrawiam [%sig%]

Komentarz

ja chce wypłacać Liry. Trochę się obawiam o prowizję, która pobierze bank.....

Komentarz

o prowizję pytaj w swoim banku...my z żoną mamy w dwóch bankach konta i płaciliśmy i w jednym i drugim 3% wartości transakcji ale nie mniej niż 10 zł...natomiast płacenie kartą było bezpłatne tzn. bez prowizji [%sig%]

Komentarz

ok, dzieki. Nie chce brac ze soba duzo gotówki, bo musze z południa Polaski dostac się do warszawy, a po drodze róznie to bywa

Komentarz

w moim Banku jest 2,5% nie mniej niż 9pln - za wypłatę. Płatności kartą - bez opłat - co Bank to Bank ))))))))))))))))))

Komentarz

ja mam VISE w PKO BP (w ramach superkonta) i karte kredytowa z MILENIUM

Komentarz

no jednym z tych naszych banków jest PKO BP...ale zapytaj się w oddziale...może coś się mogło zmienic od czerwca...pozdrawiam [%sig%]

Komentarz

ok, bardzo dziekuję za info

Komentarz

nie ma za co.....miłych wakacji i mam nadzieję że po powrocie napiszesz jak tam było...pozdrawiam

[%sig%]

Komentarz

Jesli zadna kurdyjska bombka nie pozbawi mnie życia to na pewno sie pochwalę. Dodatkowe ryzyko, że jadę do Turcji na własna rękę :O)

Komentarz

acha..no nie myśl wogóle o kurdyjskich bombkach...myśl pozytywnie...a dokąd jedziesz, w jaki rejon?...w jakiś niebezpieczny?

[%sig%]

Komentarz

moja trasa jest całkowice turystyczna Stambuł - Adampol - Kapadocja - Efez - Fetyie

Komentarz

acha.....myślałem że może gdzieś wybierasz się na wschód Turcji...ale Twoja trasa jest bezpieczna i nie ma co sie martwić...bedzie ok...Turcja fajna jest

[%sig%]

Komentarz

Nigdy nie widziałam Stambułu, Kapadocji...A poza tym bedzie mi towaqrzyszyło małzenstwo tureckie, młodzi ludzie, nowoczesni, wiec mysle ze beda mnie wspierac

Komentarz

Trwa
                              X