Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

jak dotrzeć z JFK do SEASIDE PARK

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• jak dotrzeć z JFK do SEASIDE PARK

Biorę udział w programie WORK&TRAVEL i jadę w tym roku pierwszy raz w życiu na USA. Mój problem polega na tym, że nie wiem jak dotrzeć z lotniska JFK do miejscowości: SEASIDE PARK (New Jersey). Moi znajomi lądują na lotnisku Newark i stamtąd podobno jest autobus (bezpośrednie połączenie). Ja wyląduję o godz. 21:10 także nie wiem czy mam o tak późnej porze próbować przedrzeć się przez całe miasto (tym bardziej, że nawet nie wiem czy metro jest w nocy czynne) do Newark czy może jest z JFK jakiś autobus do SEASIDE PARK. Zupełnie nie potrafię znaleźć w Internecie żadnego rozkładu jazdy i potwornie się boję, że przyjdzie mi spędzić na lotnisku noc. może ktoś był w podobnej do mojej sytuacji i chciałby się podzielić doświadczeniem, albo korzystka z tych linii autobusowych i potrafi mi powiedzieć jak sobie w ogóle z tym poradzić Bardzo proszę o pomoc, byłabym spokojniejsza gdybym wsiadała na OKĘCIU do samolotu ze świadomością, że wiem co robić po wylądowaniu. małgośka

Nie przejmuj się Gośka!
    Na lotnisku na pewno w informacji ktoś udzieli ci dokładnych wskazówek jak tam dotrzeć. A jesli w ostatecznosci przyjdzie ci spedzic noc na lotnisku nie masz sie po co martwic (ja spedzalem). Jeden terminal (nr 1 jesli dobrze pamietam) jest otwarty 24h na dobe (pozostale zamykaja). mozesz spokojnie ulokowac sie przy/na walizkach/lawce i przekimac cala noc. jest bezpiecznie, bardzo duzo miejsca i prawie nonstop chodzi policja lub ochrona. lazienka tez przyjemna to rano sie odswiezysz i spokojnie ruszysz do seaside (niestety nie wiem jak tam sie dostac).

wedlug mnie powinien byc jakis autobus jesli nie bezposrednio to z przesiadka.
    ale swoja droga co to za firma W&T ktora nie dba o to by uczestnik dotarl caly i zdrowy do miejsca przeznaczenia? idz do nich i wymuś aby ci dali dokładny rozpis jak tam dojechać.

pozdr.

Komentarz

hej!
      ja wlasnie siedze w US, tez na W&T i tez musialam sama dotrzec z JFK na Manhattan i dalej...
      wejdz sobie na http://www.peterpanbus.com/scripts/schedules/schedule.asp
      tam masz rozklad jazdy autobusow z NYC, dokladniej z

Port Authority Bus Terminal
      41st Street & 8th Avenue
      (212) 564-8484
      (800) 343-9999 or (212) 967-2900

to jest na Manhattanie (na lotnisku ci powiedza jak tam dotrzec),
      autobusy jezdza tez z Pennsylvania Station, najlepiej PeterPan albo Greyhound (to nazwa lini autobusowych) i nie martw sie! na pewno sobie poradzisz!!!
      szukaj info przez net, tam wszystko mozna znalezc

pzdr

Komentarz

Trwa
      X