Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

ROK SZKOLNY W USA / ACADEMIC YEAR IN AMERICA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• ROK SZKOLNY W USA / ACADEMIC YEAR IN AMERICA

Czy ktos z was wybiera sie na program \"rok szkolny w USA\"? A moze ktos z Was byl na takiej wymianie..? jakie doradzacie biura? Co mozecie powiedziec o takim wyjezdzie? Czekam na wszelkie odpowiedzi ;-) Pozdrawiam.

Też chcialbym sie cos dowiedziec na ten temat.....i ile kosztuje taka impreza???

Komentarz

ok 3900-4500 $ za sam kurs do tego dochodza koszty transportu(samolot-bilet w 2 strony) i wiza. no i trzeba miec kieszonkowe slyszalam ze ok.250-300 $/mies. Ja chcialabym uslyszec relacje osoby, ktora tam byla jak szkola, rodzina? Daletgo czekam na odp!
      A ty robbin? wybierasz sie na taki program ?

Komentarz

Ja raczej myślę o 2 miesiącach w Nowym Jorky....na caly rok raczej się niezdecyduje...ale dzieki za odp.

Komentarz

To taniej niż piszecie zdecydowanie wychodzi oferta "rok szkolny w USA",
          jaką mają w serwisie Foster ( http://naukaipraca.pl/ ) ,
          swoją droga to ciekawy są te dzisiejsze programy rządowe i wymiany, które umożliwiają młodym Polakom (nie tylko studentom, ale przede wszystkim) spróbowanie własnych w sił w nauce zagranicą. To uczy przede wszystkim zyciowej zaradności - o języku nie wspominając naweT

Komentarz

Trwa
          X