Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wyprawa USA lipiec -sierpień 2010 zapraszamy

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wyprawa USA lipiec -sierpień 2010 zapraszamy

witam .

Poszukujemy osób chętnych do zwiedzania USA w sumie 5 tygodni (od 5 lipca do 22 wschodnie wybrzeże a od 22 do 11 sierpnia dziki zachód )
    Byłem w USA 2 lata temu ale mam pewien niedosyt i jestem zauroczony tym krajem więc chcę tak spędzić wakacje jeszcze raz,
    Do USA lecę z bratem (33 lata) Ja mam (24)

Biorąc pod uwagę koszty wynajmu samochodu w przypadku oddania auta w innym miejscu niż miejsce wynajęcia i oszczędność czasu postanowiliśmy po stanach polatać. .

- 5 lipca lecimy do NY . Tu jesteśmy 12 dni w planie 2-3 dni bez auta czyli zwiedzanie miasta (metro żółte taxi itd) następnie wycieczka Niagara . Kolejna wycieczka w dół Washington i Philadelfia .

- kolejny lot do Chicago i tu jesteśmy 4 dni ( Six Flags dla rozlużnienia , może muzeum HD)\

- i lecimy do San Francisco . 19 dni w tej okolicy i tu najwięcej bo najdłużej : miasto , Golden Gate , Alcatraz , trochę w górę Red Woods (wielkie drzewa) i może Yellowstone (ale jest daleko) następnie w dół do LV . tu pomnażamy ostatnie $ i z pełną kieszenią jedziemy na motocyklach ( plan zawiera podróż 7-9 dni na wynajętych motocyklach Harley Davidson ale jakieś auto obok by się przydało:-) ) oglądać Grand Canyon , Antylopa Canyon ITD .

kończymy w LA i samolocik do domku

zapraszamy . każdy podróżnik mile widziany, każdy pomysł itd

GG 2380985

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia i chce się pobawić w wujka "Dobra rada" to poproszę . wiedzy nigdy dość . a po co wszystko na swojej pu..... sprawdzać><

pozdrawiam

Komentarz

Witam, wybieram się w jeszcze nieokreślonym terminie na wycieczkę z Chicago do Parku Yellowstone przez Dakote itp. wracając inną trasą po drodze zatrzymując się w ciekawych miejscach ( do ustalenia ). Czas trwania obliczam na 5 - 7 dni autem z wypożyczalni. Koszt jaki obliczyłem to 350 dolarów auto + ok 450 dolarów na paliwo bo w sumie wychodzi ponad 4000 kilometrów , a może i więcej. Motele w granicy 30 dolarów za dobę. Jadąc w czwórkę zamknąć możemy się w 200 dolarach od osoby. Termin do ustalenia, odpada nam tylko 15 sierpnia. Jesteśmy parą studentów w wieku 25 lat. Jeżeli macie ochotę jechać z nami proszę o kontakt pod tel. 1773 814 0458

Komentarz

Trwa
      X