Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

blog o USA

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• blog o USA

zainteresowanych Stanami podsyłam link do mojego bloga o USA amerykaija.blogspot.com

oczywiście pełen adres brzmi : www.amerykaija.blogspot.com

Komentarz

oj zaraz wchodzę na tą stronę,bo właśnie to temat dla mnie

Komentarz

super

Komentarz

A ja się cieszę,że nasi siatkarze skopali dupe jankesom...może dzis w nocy o 2 naszego czasu tez im sie uda_Bravo Chłopaki....to za wizy

Komentarz

wizy to kula u nogi, fakt, ale bez wiz nie będzie już można pobyć w USA przez pół roku, max 3 miechy

Komentarz

ja chcę lecieć na jakieś 3 tygodnie,ciekawe czy konsul da mi wizę turystyczną

Komentarz

jeżeli nikt z Twojej rodziny nie przebywa w USA nielegalnie i jeżeli logicznie wytłumaczysz jaki jest cel Twojej podróży ( np. zobaczenie Nowego Jorku czy czegoś innego) to raczej nie ma powodu byś wizy nie dostała

Komentarz

ani nielegalnie,ani legalnie,nie mam nikogo w USA a chcę lecieć do Miami i potem rejs po karaibach,chcę lecieć z rodziną mąż i syn

Komentarz

więc trzeba powiedzieć prawdę i już

Komentarz

każdy leci po co chce...ale żeby płacic z gory za coś czego można nie dostać??-ta forma jest robieniem z ludzi idiotów....plus jak dostaniesz promese wizy,kupisz bilet,wezmiesz urlop,polecisz a na lotnisku ci powiedzą,że nie bo nie...i cicho mnie tu-bo do paki zara...i to mnie wkurza i juz

Komentarz

taki też mam zamiar,prawda i tylko prawda a czy konsul uwierzy i da wizy zobaczymy,mam też obawy czy da wizy wszystkim czy kogoś odrzuci,czas pokarze

Komentarz

zgadza się, to jest strasznie wkurzające. Jeszcze jak urzędnik jest miły to ok, ale czasem... szkoda gadać.

Komentarz

kurcze cairo1 nie strasz,bo ta wyprawa masę kasy mnie będzie kosztować i to że np. stracę kasę za nieotrzymane wizy to jeszcze przeżyję ale co jak na lotnisku powiedzą nie,nawet myśleć o takich rzeczach nie chcę

Komentarz

rozumiem Twoje obawy w związku z tym, że chcecie lecieć całą rodziną, ale z drugiej strony amerykańska gospodarka potrzebuje także Waszych dolarów

Komentarz

Trwa
                              X