Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

baia domizia

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• baia domizia

hej.jesli ktos wybiera sie do baia domizia to moge udzielic kilku informacji bo tam bylam.

Hallo! Ja tez bylam w Baia Domizia w zeszlym roku az 3tygodnie! Jakie masz wspomnienia po tym miejscu?Ja bylam na początku wrzesnia wiec ludzi bylo jak na lekarstwo ale przynajmniej można odpocząc od codziennego zgielku! Pozdrawiam! papa

Komentarz

hej. ja bylam 3 lata temu z poczatkiem sierpnia. wtedy ludzi bylo dosc sporo. milo wspominam to miejsce ale uwazam ze na dluzsze wakacje sie nie nadaje. jak na moj gust centrum jest za male, za malo przytulnych knajpek itp. ale pyyyyyyyyszne lody)) bylam w hotelu domizia palace a Ty?

Komentarz

Planuje pobyt na campingu baja dominza.Jak wyglada plaza?Czy jest to ciekawe i ladne miejsce?Moze plynelas z Neapolu na Capri?Pozdrawiam

Komentarz

widzę że byliście w Hotelu Domizia Palace, proszę o więcej informacji. W tym roku właśnie zamierzam się wybrać z rodzinką, jak tam jest? Atmosfera, atrakcje itp.? Z Czego tam można korzystać i jak daleko jest do plaży? Czy przy hotelu jest basen? no i czy jest możliwość wynajęcia samochodu no i ile to kosztuje? Jak możesz to prześlij mi jakieś fotki no i wszelkie informacje związane z tym miejscem tz. co zobaczyć, gdzie pojechać i inne. Z pozdrowieniami janekk

Komentarz

Trwa
          X