Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

hotele na Sardyni

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• hotele na Sardyni

Jak na razie widzę że wszyscy zachwyceni wyspą ,ale hotelami, które proponuje Itaka nie koniecznie.Proszę o jakieś pozytywne wrażenia

Poszukaj gdzie indziej hoteli a znajdziesz naprawde bogaty wachlarz. Nastaw się też na to że sama wyspa jak i hotele proponowane na okres wypoczynku nie są tanie ale napewno warte choć jednego pobytu
    O Sardynii mówią że to włoskie Lazurowe Wybrzeże, a nawet więcej.. europejskie Karaiby! To prawda
    Oglądałam 'je" nie raz, na wielu fotkach, w relacjach na tripadvisor.com i ... kusiły. Byłam w maju.. Wróciłam poraz kolejny zachwycona, pomino tego że forma była dość mało jeszcze u nas popularna ale chyba najbardziej odlotowa ze wszystkich na jakich byłam - rejs po M.Śródziemnym z zaokrętwaniem na cały dzień na Sadrynii.
    Wszystko w przysłowiowej pigułce ale za to jak "podanej" W cenie tylko 478 euro można było zasmakować Barcelony, Lazurowego Wybrzeża, Sardyni i Sycyli oczywiście z pełąna oprawą. Cena godna polecena w odniesieniu do całego pobytu. Zakwaterowanie w kabinie z oknem, dużej i przestonnej z ładnym i nowoczesnym wyposażeniem,, papu w ilości i na poziomie jaki trudno nawet znaleźć w b.dużych miastach naszego kraju, no i codziennym całodniowym pobytem w w/w krajach ( wyspach ).
    Jeśli będzie ktoś zainteresowany szczególami i relacją to chętnie podziele się wrażeniami
    Pozdrawiam

Komentarz

Witam,

Mam do odstąpienia rezerwacje w hostelu w cetrum Alghero na termin 10-16czerwca (6noclegów) ponieważ nasi znajomi zrezygnowali.
      Zarezerwowany: pokój 2os. z łazienką za 20euro za dobę- jest to bardzo okazyjna oferta

zainteresowanych prosze o kontakt na adres ewelewe5(at)poczta.fm
      (podam więcej szczegółów)

pozdrawiam

Komentarz

Trwa
      X