Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

BiBione

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• BiBione

Witam,przeglądam właśnie informacje o Bibione bo w tym roku tam się wybieram (SIERPIEŃ).Będzie to pierwszy wyjazd moich dzieci syn11lat i bliżniaki 5 lat. Jestem przerażona kiedy czytam,że Bibione ma brudne plaże i jest tak nieciekawie,a ja marzę o super wakacjach z rodziną na cudnej plaży z ciepłym morzem to moje jedyne 2 tyg. bez pracy ,a tu wielu pisze ,że brzydkie plaże,no chyba dostanę kociokwiku....Dużo sobie obiecuję po tym wyjeździe,chcę też trochę zwiedzić dookoła Bibione.Nie wiem jak jechać przez Niemcy czy Czechy (jadę z Głogowa/k.Zielonej Góry). I wogóle potrzebuję tysiąca innych praktycznych informacji,co brać czego nie i tym podobne.Pomóżcie dobrzy ludzie i napiszcie coś pozytywnego o tym Bibione. Będę mieszkać na ośrodku w 3 pokoj. domku z małym ogródkiem grillowym,a z tyłu mam basen do plaży 500m.Z góry dzięki.

Poczytaj moje wypowiedzi na tym FORUM o Bibione. Jedż ,będziesz zadowolona

Komentarz

dzięki skorzystam już zaczynam czytać.

Komentarz

Mój kolega był z dzieckiem półtorarocznym w Bibione. Tyle ,że przed sezonem (maj-czerwiec). Wszystko było ok. Udanych wakacji. D.

Komentarz

dzięki..... Mam jeszcze pytanie czy są tam jakieś markety tańsze z jedzeniem ,wodą itd. Cos jak u nas Biedronka.Lidl itp.

Komentarz

No, co Ty, nie martw się Jaka brzydka plaża - Bibione ma naprawdę piękną, szeroką plażę. Doskonałe miejsce na wakacje z dziećmi. Polecam zajrzeć do sąsiedniej miejscowości Lignano, które ja osobiście wolę, ale w Bibione plaża jest chyba ciut lepsza. Co do sklepów - na pewno są tanie markety w Lignano, w Bibione też powinny być. Pozdr.

Komentarz

Bylam w Bibione z 2,5 rocznym dzieckim Polecili mi znajomi.Plaze wcale nie sa zle.Szerokie z pieknym piaskiem( piasek nie ma najlepszego koloru,co nie znaczy,ze jest brudny).W morzu daleko plytko nie trzeba dzieci tak bardz kontrolowac.Jedyne co mnie przerazalo to tlumy wieczorami na glownej ulicy ,glosna muzyka , ale to w koncu wakacyjna miejscowosc i wlasnie te halasy i tlumy nie powinny nikogo dziwic.W okolicach sa wesole miasteczka( a przynajmniej byly).Zakupy robilismy w marketach(wielkosc naszej biedronki,plusa -najtaniej w sieci COOP) .Wiekszosc sklepow wcale nie jest tak bardzo oddalona od centrum.Jezeli jedziecie samochodem to juz problem znika sam.Zawsze traficie na jakis sklep.Ceny wyzsze niz u nas.Wszystko zalezy czy macie wczasy z wyzywieniem czy bez.Jezeli bez to kilka produktow warto zabrac z domu.Jezeli masz lodowke samochodowa to mozesz zabrac nawet jakie kąski miesne.Wedliny i mieso sporo drozej niz u nas.Bedzie fajnie i tak sie nastawiaj.Jezeli w czyms jeszcze moge pomoc to pytaj.pozdr

Komentarz

Super ,dziękuję za ważne informacje,bardz mnie podniosły na duchu.Nastawiam się na piękne wakacje i tak ma być. Dziękuję za wsparcie.To bardzo miłe.Mam zakwaterowanie ,ale bez wyżywienia,jadę samochodem i mam lodówkę samochodową,wezmę podstawowe rzeczy do jedzenia,mam w apartamencie kuchnię. Mogę jeszcze prosić o jakieś rady co do drogi,jak najlepiej jechać.Wyruszam z Głogowa/k.Zielonej Góry. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.

Komentarz

Niestety trasy nie podam (jechałam z innego kierunku) , jechałam na Wiedeń ,Gratz,Klagenfurt i tam już na granicę z Włochami.Jak Wy chcecie jechać i na ile trasa może się pokrywać nie wiem.W samych Włoszech korzystaliśmy z autostrad( szybciej,wygodniej, parkingi z toaletami i wodą , jest gdzie odpocząć).Boczne drogi darmowe , ale zatłoczone,wąskie,bez miejsc parkingowych i toalet ( nawet na stacjach są rzadkością). Dobrze się po nich jedzie ewentualnie w czasie sjesty ( ok godz 13-16).W tych godzinach na bocznych drogach zamknięte nawet stacje paliw.We włoszech kierowaliśmy sie już na Wenecje.Na autostadzie dobrze oznaczony zjazd na Bibione.Trasa cudna,malownicza zwłaszcza przejazd przez Alpy dostarcza wielu wrażeń wzrokowych.Samo Bibione to "wielka wakacyjna wiocha" z mnóstwem atrakcji,knajpkami , straganami i PYSZNYMI LODAMI!!! :-)) Polecam wyjazd do Wenecji.Dzieciakom też sie spodoba.pozdr

Komentarz

Czesc mi nie podobalo sie Bibione jechalam z TUI miejscowosc gwarna wszedzie pizza i zapachy snack barow.Jest to wspaniale miejsce na wypad..Wenecja i cudowny Triest na Istrii nalezacej do Chorwacji i Sloweni.Jak zobaczysz Istrie jakikolwiek jej kawalek to powiesz ze Wlochy to nieporozumienie.Ja zwiedzilam polnocne i poludniowe i prawdziwe sa na poludniu czym dalej tym ladniej.PLAZA wBibione szeroka ale morze brudne ci co mowia ze czyste chyba nie widzieli czystego.Dla dzieci owszem duzo atrakcji hustawki place zabaw.Ja mam duza corke i nas to nie bawilo Po paru dniach ucieklysmy z tamtad do Chorwacji zatoczki wyspy woda przezroczysta mozna pic ja z kranu spokoj i to jest to.TU NAPRAWDE woda jest najpiekniejsza w Europie a wiem co mowie bo zjechalam Europe.Radze wam zobaczyc polnoc Wloch ale zjedzcie 80 100 km i zobaczcie prawdziwy piekny Adriatyk bez portow ktore brudza niestety pol. Wloch

Komentarz

Dzisiaj wróciłem z Bibione i plaża i woda czyściutka, można kupić wodę za 0,19 E więc nie opłaca się wozić, opłata za włoską autostradę to 7,6 E w jedną stronę, jeżeli pędziecie na miejscu w sobotę rano to trzeba przewidzieć ponad godzinę za odcinek Latisana Bibione, ogólnie drogo, najlepiej jak najwięcej jedzenie do samochodu. Jeśli macie jakieś konkretne pytania to pytajcie.

Komentarz

tez wczoraj wrociłam z bibione było super i tez chetnie udziele jakichs informacji ))

Komentarz

Super ,dzięki za informację nastawiam się dobrze,chcę odpocząć,jadę przez autostrady niemieckie ( nie przez Czechy) czy drogi są załadowane?

Komentarz

Dzięki marekg i fiona,bardzo mnie ucieszyły dobre wieści z Bibione,
                            czy w pobliżu jest market jakiś? Pewnie miasto załadowane turystami?
                            Czy jest tam bardzo gorąco,czuć ten upał i wysoką temperaturę?
                            Biorę trochę jedzenia ,ale przyznaję chciałabym więcej coś zjeść na mieście moje dzieci to fani pizzy,jest tania i dobra?
                            Dzięki za wszystkie informacje.

Komentarz

Witaj
                              My byliśmy w Bibione 2 razy.Podczas pierwszego wyjazdu nasza pociecha miała wówczas niespełna 3-latka.Polecam, jest to typowo turystyczna miejscowość, dla osób wypoczywających z dziećmi.Jechaliśmy autem, z noclegiem na terenie Niemiec.Miasteczko tętni życiem , ale na terenie apartamentów mozna swobodnie wypoczać.Plaże są rozległe, są prysznice, place zabaw dla dzieci, można wykupić serwis plażowy.Nie zauważyłam aby były brudne.Zresztą wieczorem i wcześnie rano są sprzątane.
                              Służymy wszelkimi informacjami.Nie zastanawiajcie się nad wyjazdem.Będziecie bardzo zadowoleni.
                              Pozdrawiamy.A&R&A

Komentarz

Trwa
                              X