Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Pazdziernik - Bibione czy Rimini

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Pazdziernik - Bibione czy Rimini

Witam, Zamierzam z zona wybrac sie na tygodniowy wypoczynek do Wloch do ktorejs z miejscowosci Bibione lub Rimini wiadomo ze poczatek pazdziernika to nie jest mocno turystyczny okres ale tak wypadlo i taki wolny termin. Mam do was pytanie ktora z tych 2 miejscowosci bedzie bardziej zaludniona i \"otwarta\" dla turystow w tym okresie gdzie bedzie sie wiecej dzialo. Licze na szybka porade bo juz w czwartek bede w wloszech ) Dzieki za pomoc

Dlaczego wybrałeś ten rejon Włoch? tam jest już w pażdzierniku nie zbyt ciepło jedż na południe Włoch np KALABRIA...Pozdr!!!!W Bibione już w drugiej połowie września jest różnie wiem bo raz byłam do 20.09.

Komentarz

wiem ale patrzylem na pogode i ma byc ok zreszta to blizej i dlatego a wiec co bedzie jeszcze mocniej rozwiniete Bibione czy Rimini ??

Komentarz

No to wybrałabym chyba Rimini, bo to taki trochę "podmiejski" kurort, choć nie wiem czy to akurat najlepsza rekomendacja... Ale tak ogólnie zgadzam się z poprzedniczką. O tej porze roku tylko południe! W okolicach Rimini byłam kiedyś we wrześniu i cóż... 19, 20 stopni, deszcz, ale może nie reguła...

Komentarz

w paźdz jest tam pusto, no i zimno...

Komentarz

calabria to dodatkowe 1000km wiec troszke juz mi za duzo. Chyba jednak wybiore Rimini bo licze ze tam bedzie dzialo sie wiecej niz w bibione. Co do pogody ma byc slonecznie i 21stopni wiec nie bedzie zle Oby jeszcze bylo otwarte nocne zycie

Komentarz

Trwa
            X