Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Union Lido z Eurocamp UK

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Union Lido z Eurocamp UK

Witam. Mam pytanie, czy ktoś może był na urlopie wykupionym w Eurocamp oddział w Wlk. Brytani? Ja właśnie zarezerwowałam w ten sposób wakacje na campingu Union Lido we Włoszech, ponieważ w polskim oddziale nie ma już miejsc. Jeżeli ktoś to już praktykował, to proszę o informację czy nie było żadnych kłopotów i na co muszę zwrócić uwagę. I ewentualnie co trzeba dodatkowo zabrać ze sobą na camping (jadę pierwszy raz na urlop wykupiony w tej firmie, w dodatku z dwójką dzieci). Z góry bardzo dziękuję [%sig%]

gusik1 napisał(a):

> eżeli ktoś to już praktykował, to
    > proszę o informację czy nie było żadnych kłopotów i na co
    > muszę zwrócić uwagę.
    > I ewentualnie co trzeba dodatkowo zabrać ze sobą na camping
    > (jadę pierwszy raz na urlop wykupiony w tej firmie, w dodatku z
    > dwójką dzieci).
    > Z góry bardzo dziękuję
    >
    >
    wrzuć w wyszukiwarkę "eurocamp" i dowiesz się wszystkiego co do zasady eurocampu.
    Ciekawa jestem jak oferta z Uk ma siędo cen w eurocampie polskim.

Komentarz

Paradoksalnie wychodzi taniej wykupując urlop przez eurocamp w Anglii (niski kurs funta), a byłoby jeszcze taniej jeżeli miałabym już podczas rezerwacji swoją polisę ubezpieczeniową, ale nie byłam przygotowana i wykupiłam brytyjską.

[%sig%]

Komentarz

gusik , bedę na Union Lido na początku czerwca. A wy?

Komentarz

od 26 czerwca do 06.07.2008 r. Jeżeli możesz to daj znać po powrocie jak było

[%sig%]

Komentarz

Witam, jeśli można prosze o podzielenie się swoimi wrażeniami po powrocie z Union Lido :-). Planuję wakacje na przyszły rok i właśnie tam chciałabym się wybrać z moja rodzinką. pozdrawiam Goska

Komentarz

To zaleleży w jakim wieku macie dzieci, jeżeli mniej więcej do 10 lat, to polecam. Jeżeli są starsze to mogą się nieco nudzić. Camping jest stworzony dla rodzin z dziećmi. Jest ogromny (pierwszy wieczór poruszaliśmy się z mapą) My byliśmy z półtoraroczną córcią i dziesięciolatkiem. 2 kompleksy basenowe z mini zjeżdżalniami i sporo atrakcji dla młodszych dzieci. Camping bardzo czysty, łazienki sprzątane przez cały dzień, są specjalne mini łazieneczki dla dzieci (są ekstra). Na namiot nie mogę narzekać, miałam łóżeczko dla małej i fotelik do karmienia, do tego czystą pościel i ręczniki. Ogólnie super, no i pogoda gwarantowana. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to mogę ci podać swojego maila. Pozdrawiam.

Komentarz

niestety nie pojadę na Union Lido bo juz w polskim eurocampie nie było miejsc :-( rezerwowałam wstępnie w sierpniu :-(
                zaproponowano mi camping ca'savio i tam spędzę 10 dni z moimi córkami: 9 letnią i 6 letnią. Może Union Lido będzie za rok? jak znów się nie okaże że eurocamp sam zmienił rezerwacje....

Komentarz

Union Lido ma móstwo atrakcji dla dzieci , młodziezy i dorosłyc hw kazdym wieku. Dla nastolatów np. lekcje windsurfingu, dyskoteki, nauka break dance, tenis, zawody sportowe w przeróżnych dyscyplinach, dla dziewcząt kursy wizażu, wybory miss campu .Byłam z dzieciakami w wieku 4-8 lat, ale sama sięteż nie nudziłam ani sąsiedzi z nastolatkami. Kamp ogromny i w tydzień nie zkorzystaliśmy z nawet połowy atrakcji , bo brakło czasu.

Komentarz

Ja tez sie przymierzam do urlopu w Union Lido za rok w sierpniu.Czy juz musialabym robic wstepna rezerwacje na namiot 6-osobowy,czy mam jeszcze czas?Jesli sa tu wczasowicze,ktorzy juz rezerwowali ten camping,to prosze o odpowiedz,bo jestem "zielona" i bede jechac tam pierwszy raz.

Komentarz

witam
                      my rezerwowaliśmy prawie rok wcześniej na następny rok na wrzesień ,ale zależało nam na domkach,natomiast jesli chodzi o namioty to w 2007 roku zamówilismy w kwietniu na ten sam rok na wrzesień ,ale podobno były to ostatnie miejsca..

Komentarz

Nikita 73 Napisał(a):
                        -------------------------------------------------------
                        > Ja tez sie przymierzam do urlopu w Union Lido za
                        > rok w sierpniu.Czy juz musialabym robic wstepna
                        > rezerwacje na namiot 6-osobowy,czy mam jeszcze
                        > czas?Jesli sa tu wczasowicze,ktorzy juz
                        > rezerwowali ten camping,to prosze o odpowiedz,bo
                        > jestem "zielona" i bede jechac tam pierwszy raz.

Komentarz

5 lat jeżdziałam z rodziną z EUROCAMPU głónie Włochy Francja Szwajcaria Austria świetne Mobilhomy czysto piekne ośrodki naprawde polecam

Komentarz

Trwa
                          X