Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Marika

Kod oferty: WAK707401
Kod oferty: WAK707401
1/10

Opis oferty

Region: Riwiera AlbańskaOrganizator: ItakaKod oferty: WAK707401
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Alicja
Wrzesień 2022 ·

Para

Dodano: 27.09.2022
1.0
Nikomu absolutnie nie polecam tego hotelu.Jedzenie zimne.Potrawy bez smaku.Potrawy mięsne twarde.Brak ciast deserowych .Owoce w okresie letnim to głównie jabłka i troszkę winogron.Smród z kanalizacji.Przejście do plaży pelne śmieci.
ZaletyCzysty pokój.
WadyW skali od 1 -10.Moja ocena to 2.

Marek
Sierpień 2022 ·

Para

Dodano: 27.08.2022
4.0
Pobyt ze wszechmiar udany. Jak widać na zdjęciach hotel niewielki z basenem i miejscami na plaży. Wybór dowolny miejsc nigdzie nie brakuje. Pokoje standardowo wyposażone. Łazienka niewielka z kabiną. Ciekawostkę stanowią ręczniki/od dawna nie spotkałem tego rodzaju.
ZaletySpokój miła, sprawna obsługa.
WadyMankamentem jest głównie kuchnia. Dla bywalców tureckich resortów może to być szok. Nadomiar wszystkiego nie opanowali utrzymywania temperatury wystawionych potraw.

Magdalena
Lipiec 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 11.07.2022
9.0
Kameralny hotel w świetnej lokalizacji, prawie nad samym morzem - wystarczy przejść przez jezdnię. Pokoje małe, ale ładnie urządzone i czyste, z balkonami wychodzącymi nad morze. Basen wystarczający dla tak niewielkiej liczbie gości - prawie wyłącznie Polaków i Czechów. Na plaży hotelowej darmowe parasole i wygodne leżaki - miejsc tak dużo, że dla wszystkich spokojnie wystarczy, o każdej godzinie dnia. Plaża szeroka, piaszczysta, wzdłuż spacerowego deptaku. Morze bardzo ciepłe. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna, stara się mówić po polsku. Jedzenie może trochę mało urozmaicone, ale smaczne. Drinki lane "od serca". Brak animacji, ale dla nas to akurat była zaleta. Idealne miejsce na krótki wypoczynek.
ZaletyŚwietna lokalizacja, miła obsługa, smaczne jedzenie.

Adam
Czerwiec 2022 ·

Para

Dodano: 14.09.2022
2.0
W deklaracji hotel jest po remoncie. w rzeczywistości, jest do remontu - woda w łazience pod prysznicem ma mocno zawężony odpływ, czego skutkiem jest kąpiel po kostki w pianie . Uprzejmość kelnerów zależy od chwili, tzn można się spotkać z arogancją. Raz były ręczniki zmienione, ale na brudne - widoczne ślady ciemnych smug po brudnych nogach. Hotel i okolica głośna ze względu na muzykę do późnych godzin nocnych. Posiłki podawane z dużymi przerwami, dania w założeniu ciepłe były letnie, brak serwetek na każdym stoliku, brak dostaw filiżanek podczas śniadania, bardzo marna oferta owoców i to jeszcze często niedojrzałych. Formuła all inclusive ogranicza się do kawy, herbaty, napojów i drinków w godz 10-22. Żadnych przekąsek w ciągu dnia. Wyjazd oceniam bardzo nisko, czyli nie polecam. Rekompensatą były uroki przyrody.
WadyOBSŁUGA NIE NADĄŻA ZA STANDARDAMI EUROPY POD ŻADNYM WZGLĘDEM, A PRZEDE WSZYSTKIM HIGIENY . APTECZKA HOTELOWA BEZ RĘKAWICZEK JEDNORAZOWYCH I BEZ ŻADNYCH JAŁOWYCH GAZIKÓW. POKÓJ DWUOSOBOWY BEZ STOLIKA I BEZ KRZESŁA. BRAK SEJFU W POKOJU. BRAK CZAJNIKA, CO OZNACZA BRAK MOŻLIWOŚCI NAPICIA SIE KAWY RANO, DOPIERO NA ŚNIADANIU.

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
21°C
14°C
21°C
6

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.
Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.