Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Casa Durres

Kod oferty: WAK506862
Kod oferty: WAK506862
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Riwiera AlbańskaOrganizator: ItakaKod oferty: WAK506862
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

7.3
rafał Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2020Para
jak najbardziej polecam hotel pomimo troszke mało zróżnicowanego wyżywienia ale za to nadrabiał przemiłą obsługą i fantastycznym podejściem do turysty w zdecydowanej wiekszości polaków w szczególności polecam parą na romantyczny wyjazd w okolicy nie ma zbyt wiele ciekawego do plazy troche dalej niż podano w ofercie jak za te pieniądze polecam. zdjecia w ofercie 100 procent real
Zaletymiła pomocna obsługa hotel dla polaków bardzo ładny hotel i pokoje
Wadymała różnorodność posiłków daleko do plaży około 500 metrów

3.4
Lidka Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
Nie polecam tego hotelu chociaż nie jest osobą wymagającą. Jeśli ktoś chce się wybrać to niech ogląda hotel fafa premium
ZaletyNie ma zalet
WadyPokoje nie sprzątane tylko ręczniki wymieniane, żadnej kawiarni wewnątrz hotelu brak wyboru alkoholi brak soków brak czarnej herbaty ogólnie nie polecam

9.5
Katarzyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Grupa przyjaciół
Byłam wraz z piątką przyjaciół i nasze wrażenie z hotelu jest bardzo pozytywne. Przemiła obsługa, wiele słówek znają po polsku, zaś angielskim na naprawdę dobrym poziomie. W hotelu nie ma dzieci, dzięki czemu nikomu nie przeszkadzają zabawy w basenia lub poza nim. Jeszcze tak wracając do gości hotelowych to 70% to polacy, którzy widać że podróżują i potrafią się zachować, bawić i wypoczywać. Z animacji - jest grill i impreza w soboty, świetna zabawa, goście wraz z obsługą tańczą do późnej nocy. Jedzenie ok, dania regionalne i bardziej \\\"nasze\\\". Blisko do plazy, na której są leżaki przynależne do hotelu. Reasumując hotel zasługuje na mocne 3+. Z czystym sumieniem polecam to miejsce osobom, które nie wymagająj od Albanii hotelu jak w Tureckich kurortach, a pragnął wypocząć i zaznajomić się z kulturą która wita nas z otwartymi ramionami.
Zalety- przyjazny - czysty - pozytywnie nastawiony do wypoczywającego
Wadyzdaża się zimne jedzenie

3.9
Krzysztof Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Para
Tak naprawdę to ten hotel to maksimum 1* + , poza dość dobrymi pokojami nic pozytywnego. Basenik malutki i trochę leżaków i to całe wyposażenie, które ma umilać gościom pobyt. Porażka. Pseudo boisko do siatkówki zarośnięte i brudne. Jedzenie tragiczne a tak na prawdę to nie ma co wybrać . Że Itaka nie wstydzi się reklamować takiego hotelu. Po 14-tu pobytach na wczasach w różnych krajach ten był najgorszy. Nigdy więcej takich wczasów. Morze brudne , ciągle jakieś zarośla wyrzucane na brzeg , woda mętna - nic nie widać. Szkoda pieniędzy- 2612 zł za tydzień a wartość tych wczasów żadna, tylko mierne i złe wrażenia.
ZaletyCicho i spokojnie i tyle zalet.
WadyHotel znajduje się daleko od morza, po drodze na ulicach bród i smród.

6.9
Jadwiga i Jan Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2019Seniorzy
Przede wszystkim zastrzeżenia do organizatora , dla mieszkańców Warszawy, za droższy ,ale w stosunku do innych, najkrótszy pobyt, bo z tygodnia zrobiło się 5 dni. pobytu. Warto by sprawiedliwiej organizować loty. Jeśli chodzi o hotel: widać, że jest po remoncie, ale w łazience zaciek na suficie, w brodziku tylko deszczownica, kiwająca się , i za mała i odpadająca deska klozetowa. Ale za to: w oknach założone siatki przeciw owadom, bawełniana delikatna pościel, wygodny materac, czyste, codziennie wymieniane ręczniki, codzienne sprzątanie . Personel bardzo przyjazny i sympatyczny. Zwłaszcza podziękowania za miłą obsługę dla barmana, a także podziękowanie dla pani recepcjonistki, która umiliła wieczór albański, prowadząc, ku zachwycie wszystkich, korowód tańców albańskich. Jedzenie monotonne, nieprzyprawione różnorodnie, bardzo mało mięsa , a jeśli było to, z wyjątkiem 3 posiłków, wysuszony kurczak. Lunch box na cały dzień to 1 bułka z plasterkiem sera i połową plasterka wędliny, woda i jabłko. Na plażę dojście prowadziło koło wielkiego śmierdzącego śmietnika, a odległość jest nie 250 m a 500 m. Morze cudowne i ono osłodziło cały pobyt.
ZaletyCzysto, w miarę cicho, miły personel, basen, bardzo przyjazny barman
Wadydaleko do morza, blisko olbrzymi śmietnik, monotonne , niedoprawione i bez zróżnicowanego smaku jedzenie

Mapa

Pogoda

25°C
18°C
22°C
9

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY:
Przed przylotem do Albanii należy wypełnić formularz lokalizacyjny: zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący posiada zaświadczenie o zaszczepieniu na COVID-19, a od podania ostatniej/pełnej dawki minęło więcej niż 14 dni. Zaświadczenie o zaszczepieniu powinno zawierać najważniejsze informacje w języku angielskim, a pełne imię i nazwisko musi zgadzać się z dokumentem tożsamości.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący posiada pozytywny wynik testu RT-PCR wykonanego do 180 dni przed planowanym wjazdem. Dokument musi być przedstawiony w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia zaświadczenia o ozdrowieniu (patrz OZDROWIEŃCY), Zaświadczenia o zaszczepieniu (patrz ZASZCZEPIENI) lub testu (patrz POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI,
OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy. Podróżujący musi przedstawić zaświadczenie lekarskie z ujemnym wynikiem testu RT PCR SARS-CoV-2, wystawione na 72 godziny przed wjazdem na terytorium Albanii lub antygenowego wystawione na 48 godzin przed wjazdem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje;
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.
Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.