Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plNartyAndoraAlaska (Pas de la Casa)

Alaska (Pas de la Casa)

Last minute
Kod oferty: WAK482097
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Studio dwuosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Studio pięcioosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Studio czteroosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament czteroosobowy

ok. 33 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament pięcioosobowy

ok. 40 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament pięcioosobowy

40 - 46 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilotCW
Kup wycieczkę online a dostęp do WP Pilot otrzymasz gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

05.12.2020 Sobota

Wykwaterowanie

12.12.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK482097Organizator: SnowTrex

Miasto

Pas de la Casa

Kraj

Andora

Położenie/wyposażenie

Obiekt Résidence Pas de la Casa Princesa znajdują się w górnej części miejscowości Pas de la Casa. Najbliższa kolejka linowa do terenu narciarskiego Grandvalira jest oddalona o ok. 200m, przy dobrych warunkach atmosferycznych mają Państwo możliwość zjazdu pod sam obiekt. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się restauracje i sklepy. Do ogólnego wyposażenia obiektu należy recepcja z Wi-Fi, jak również garaż (za opłatą, ograniczona dostępność i konieczność wcześniejszego zgłoszenia). WyżywienieOferta bez wyżywienia.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątania

Opcjonalnie płatne na miejscu

Sejf (w studiach i apartamentach)Garaż (ograniczona dostępność i konieczność wcześniejszego zgłoszenia): ok. 72,- € /tydz.

Płatne na miejscu

Kaucja: 200,- €/studio/apartament (jedynie kartą kredytową)

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- € /tydzień, bez karmy, za okazaniem ważnego zaświadczenia o szczepieniach, nie można przywieźć psów ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Kaucję można uiścić wyłącznie kartą kredytową i nie ma możliwości zapłaty gotówką. Dzieci do lat lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Dzieci z tej grupy wiekowej potrzebują ważnego karnetu narciarskiego dla dzieci, który można zakupić na miejscu w kasie wyciągu. Seniorzy od 65 roku życia nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Seniorzy w wieku 65-69 lat mogą zakupić karnet na miejscu w kasie wyciągu za 31,- € /dzień, a powyżej 70 roku życia otrzymają w kasie wyciągu bezpłatny karnet.

Apartament 5-osob. (ok. 40m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, kuchnią, TV i sejfem (za opłatą)kuchnia z lodówką, kuchenką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosterem

Sypialnia z trzema łóżkami pojedynczymi

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 5-osob. (40 - 46m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, kuchnią, TV i sejfem (za dodatkową opłatą)kuchnia z lodówką, kuchenką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosterem

Sypialnia z łóżkiem podwójnym

Sypialnia z łóżkiem pojedynczymłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 8-osob. (ok. 72m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, kuchnią, TV i sejfem (za dodatkową opłatą)kuchnia z lodówką, kuchenką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosteremsypialnia z łóżkiem podwójnym lub dwoma łóżkami pojedynczymisypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi2 sypialnie, każda z łóżkiem pojedynczymłazienka z prysznicem, WC i suszarkączęściowo balkonWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Studio 2-osob. (ok. 29m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z łóżkiem podwójnym, niszą kuchenną, TV i sejfem (za dodatkową opłatą)nisza kuchenna z lodówką, kuchenką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosteremłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Studio 4-osob. (ok. 33m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z łóżkiem podwójnym lub dwoma łóżkami pojedynczymi, podwójną rozkładaną kanapą, niszą kuchenną, TV i sejfem (za opłatą)nisza kuchenna z lodówką, kuchenką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosteremłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi (ograniczony transfer)

Studio 5-osob. (40 - 46m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, trzema łóżkami pojedynczymi, niszą kuchenną, TV i sejfem (za dodatkową opłatą)nisza kuchenna z lodówką, kuchenką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosteremłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 4-osob. (ok. 33m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą, TV i sejfem (za dodatkową opłatą)

Kuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, ekspresem do kawy i tosterem

Sypialnia z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi

Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi (ograniczony transfer danych)

Dojazd

Kolej: L'Hospitalet Pr?s l'Andorre (ok. 15km), La Tour de Carol (ok. 30km)Przelot: Tuluza (ok. 170km), Girona (ok. 194km), Barcelona (ok. 193km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski grandvalira

Maks. wysokość: 2640mMin. wysokość: 1710mWys. miejscowość: 2080mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210kmTrasy zielone/niebieskie: 100kmTrasy czerwone: 77kmTrasy czarne: 33km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
9°C
Temperatura w nocy
4°C
Temperatura wody
12°C
Liczba godzin słonecznych
3

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Andory przez okres 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Na terytorium Andory nie ma zastosowania Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) uprawniająca turystę do korzystania w krajach Unii Europejskiej z bezpłatnej opieki medycznej w sektorze publicznym.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00