Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Magic Pas

Kod oferty: WAK674194
Last minute
Kod oferty: WAK674194
1/10

Opis oferty

Organizator: NekeraKod oferty: WAK674194

Kraj

Andora

Opis

Region Narciarski Grandvalira

Jest to największy w Andorze ośrodek narciarski oferujący 210km tras zjazdowych położonych między 1.710m n.p.m a 2.640m n.p.m. Na obszarze blisko 2 tys ha znajduje się 139 tras zjadowych (24 trasy zielone, 55 tras niebieskich, 41 tras czerwonych, 19 tras czarnych).

Na terenie Grandvalira znajduje się 76 wyciągów (9 z nich to wyciagi 6-cio osobowe, 17 to wyciągi 4-ro osobowe, 2 wyciagi dwuosobowe, 5 gondoli, 33 wyciągi orczykowe, 10 z nich to chodniki ruchome)

Oprócz klasycznych tras zjazdowych na terenie tego regionu znajduje się m.in. 6 tematycznych snow parków dla dzieci, 3 strefy do freeride' u, 7 szkół narciarskich i snowboardowych, trasy do psich zaprzegów, trasy do biegów na oreientację, snake gliss, explor games, 6 centrum medycznych, 60 restauracji, 19 parkingów.

Więcej informacji

Www.grandvalira.com

Położenie

Znany ośrodek narciarski Pas de la Casa w Andorze, we wschodnich Pirenejach, należący do regionu narciarskiego Grandvalira (210km tras, 76 wyciągów). Lotnisko w Barcelonie ok 200km, czas transferu ok 3,5 godziny. Najbliższe wyciagi znajdują się ok 200m od hotelu.

Wyposażenie

Hotel posiada 97 pokoi, do dyspozycji gości: hol powitalny z recepcją, główna restauracja serwująca posiłki w formie bufetu, bar, salon piękności. Za opłatą przechowalnia sprzętu narciarskiego, pralnia, parking.

Dostęp do internetu

Darmowy na terenie hotelu

Zakwaterowanie

Pokój standardowy: TV-SAT, telefon, Wi-Fi, łazienka z wanną i/lub prysznicem, suszarka, minibar/lodówka, indywidualna klimatyzacja.

Wellness

Jacuzzi, za opłatą salon piękności, sauna.

Dzieci

Wysokie krzesełka i menu w restauracji.

Wyżywienie

HB – śniadania i obiadokolacje (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne).

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna 4 gwiazdki

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), A3 (Aegean), LO (Lot).

Telefoniczna Opieka W Języku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
04.12.2021

Wykwaterowanie

Sobota
11.12.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

9°C
4°C
12°C
3

Przed podróżą

Dokumentem uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Andory przez okres 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Paszport powinien być ważny minimum 3 miesiące dłużej niż planowany okres pobytu.

Wiza nie jest wymagana.
Na terytorium Andory nie ma zastosowania Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) uprawniająca turystę do korzystania w krajach Unii Europejskiej z bezpłatnej opieki medycznej w sektorze publicznym.