Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plNartyAndoraResidence Bordes D'Envalira

Residence Bordes D'Envalira

Last minute
Kod oferty: WAK313215

Dostępne pokoje

Studio czteroosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament czteroosobowy

38 - 66 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament pięcioosobowy

38 - 66 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament sześcioosobowy

55 - 70 qm
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

05.12.2020 Sobota

Wykwaterowanie

12.12.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK313215Organizator: SnowTrex

Miasto

Soldeu

Kraj

Andora

Położenie/wyposażenie

Przytulnie urządzona Résidence Bordes D'Envalira znajduje się w miejscowości Bordes d'Envalira w

Dzielnicy Peretol i jest oddalona o ok. 2,5km od centrum miejscowości Soldeu i ok. 650m od najbliższych wyciągów narciarskich. Obiekt składa się z trzech budynków z windą. Do ogólnego wyposażenia należy recepcja z Wi-Fi, jak i zadaszone miejsca parkingowe (za opłatą, zalecana rezerwacja). WyżywienieOferta bez wyżywienia.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątania

Opcjonalnie płatne na miejscu

Akcesoria dla dzieci (ograniczona dostępność): 40,- € /tydz./dzieckoZadaszone miejsca parkingowe (ograniczona dostępność, zalecana rezerwacja)

Płatne na miejscu

Kaucja: 200,- € / studio/apartament (płatność tylko kartą kredytową)

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- € / tydzień, bez karmy, za okazaniem ważnego świadectwa szczepień, nie można przywieźć psów ras obronnych)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Kaucję można uiścić jedynie kartą kredytową. Płatność gotówką nie jest możliwa. Dzieci do 5 lat lub młodsze nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Dzieci do 5 lat włącznie potrzebują ważnego karnetu narciarskiego dla dzieci, który można zakupić na miejscu w kasie wyciągu. Seniorzy od 65 roku życia nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Seniorzy w wieku 65-69 lat mogą zakupić karnet na miejscu w kasie wyciągu za 31,- € / dzień, a powyżej 70 roku życia otrzymają w kasie wyciągu bezpłatny karnet.

Apartament 4-osob. (38 - 66m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą rozkładaną do spania (zalecana dla dzieci), kuchnią oraz TVkuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawysypialnia z podwójnym łóżkiem lub podwójną rozkładaną kanapą lub rozkładanym łóżkiemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówczęściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo balkonWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 5-osob. (38 - 66m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą rozkładaną do spania (polecana dla dzieci) oraz TVkuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką, czajnikiem, tosterem i ekspresem do kawy

Sypialnia z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi

Sypialnia z łóżkiem pojedynczym

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówczęściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo apartamenty dwupoziomoweWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 6-osob. (55 - 70m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą (zalecane dla dzieci), kuchnią i TVkuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawypokój sypialny z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymipokój sypialny z łóżkiem rozkładanym i sofą do spania lub łóżkiem piętrowym (zalecane dla dzieci)

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo balkonczęściowo mieszkania dwupoziomoweWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 8-osob. (88 - 110m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą (zalecane dla dzieci), kuchnią i TVkuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawy

3 pokoje sypialne z 2 łóżkami pojedynczymi lub rozkładanym łóżkiem lub kanapo-łóżkiem w każdym

2 łazienki z wanną lub z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo balkonWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Studio 2-osob. (ok. 30m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, kuchnią i TVkuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawyłazienka z wanną, WC i suszarką do włosówWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Studio 4-osob. (33 - 39m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z 2 podwójnymi kanapami do spania (jedna zalecana dla dzieci), niszą kuchenną i TV

Nisza kuchenna z lodówką, kuchenką, zmywarką, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawy

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Częściowo balkon

Wi-Fi (ograniczony transfer danych)

Dojazd

Kolej: L'Hospitalet Pr?s l'Andorre (ok. 20km), La Tour de Carol (ok. 35km)Przelot: Tuluza (ok. 175km), Barcelona (ok. 200km), Girona (ok. 200km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski grandvalira

Maks. wysokość: 2640mMin. wysokość: 1710mWys. miejscowość: 1710mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210kmTrasy zielone/niebieskie: 100kmTrasy czerwone: 77kmTrasy czarne: 33km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
9°C
Temperatura w nocy
4°C
Temperatura wody
12°C
Liczba godzin słonecznych
3

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Andory przez okres 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Na terytorium Andory nie ma zastosowania Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) uprawniająca turystę do korzystania w krajach Unii Europejskiej z bezpłatnej opieki medycznej w sektorze publicznym.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00