Arena (Cattolica)
Włochy / Emilia Romagna / Bellaria Igea Marina

Arena (Cattolica)

Dodaj do schowka Funclub
śniadania autokarem

Nr WAK514485

First Minute 1 469 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK514485

Region

Cattolica

Country

Włochy

Hotel

Hotel RIVIERA/ARENA

Bardzo wysokiej jakości serwis oraz dogodne położenie to największe atuty tego obiektu. Kompleks RIVIERA/ARENA oferuje pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami i TV, restaurację z regionalną kuchnią, bezpłatną klimatyzację (regulowaną automatycznie) oraz bezpłatne WiFi. Do dyspozycji gości jest także basen z leżakami i parasolami oraz strefą relaxu. Raz w tygodniu przy basenie organizowany jest wieczór z muzyką i zabawą.

Hotel jest usytuowany w miejscowości Cattolica, 150metrów od piaszczystej plaży. Zejście do morza jest łagodne i płytkie – idealne dla dzieci, osób starszych lub nieumiejących pływać.

Spacer do głównej promenady w mieście zajmuje ok. 5minut.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

2 dzień - przyjazd do miejscowości Cattolica w godzinach porannych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych znajduje się w zakładce wycieczki fakultatywne).

3 - 9 dzień / 3 -16 dzień - wczasy na Riwierze Adriatyckiej w kompleksie RIVIERA/ARENA w Cattolica oraz możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych.

Każdego dnia śniadania oraz obiadokolacje.

9 dzień / 16 dzień - śniadanie i wykwaterowanie (do godziny 10), złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przejazd przez Włochy i Austrię.

10 dzień / 17 dzień - przejazd przez Czechy, przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych.

W cenie

Zakwaterowanie w hotelu RIVIERA/ARENA w miejscowości Cattolica,

W zależności od wybranego terminu 7 noclegów lub 14 noclegów,

Wyżywienie: 7 lub 14 śniadań,

Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

Opieka rezydenta na miejscu.

Dodatkowo płatne obowiązkowo

Ubezpieczenie KL/NNW: 70 PLN/os. (7 noclegów); 100 PLN/os. (14 noclegów),

Opłata klimatyczna i administracyjna (w zależności od terminu): 15 EUR/os. lub 30 EUR/os. (płatne w autokarze),

Dopłata do wyżywienia: 7 obiadokolacji - 70 EUR/os. lub 14 obiadokolacji - 140 EUR/os. (płatne w autokarze) lub w złotówkach (przy dokonywaniu rezerwacji),

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie

Ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,

Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.

Ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,

Rezerwacja miejsca w autokarze: 50 PLN/os.,

Opcja Bezpieczny Bagaż: 50 PLN/os.,

Wycieczki fakultatywne.

Wyżywienie

W cenie 7 lub 14 sniadań kontynentalnych wzmocnionych (w zależności od długości pobytu)

Obowiązkowo należy wykupić 7 lub 14 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 70 EUR/os. lub 140 EUR/os. (w zależności od długości pobytu). Obiadokolacje serwowane do stołu oraz przystawki w formie w bufetu, serwowane dania głowne, świeże warzywa, deser. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze,

Dzieci do lat 4 zwolnione są z konieczności dopłaty do deklaracji HB.

Lokalizacja

Cattolica to niezwykle urokliwa i klimatyczna miejscowość położna na wybrzeżu Adriatyckim nieopodal Rimini. Centrum Cattolica to długi deptak wypełniony restauracjami, barami, sklepami, butikami oraz dyskotekami. Ta miejscowość w sezonie letnim zamienia się w tętniący życiem kurort turystyczny.

Opis miejsca

Cattolica to przepiękne miasteczko, w którym znajdziemy szerokie, piaszczyste plaże, dużo słońca i wiele atrakcji. Główna promenada w centrum miasta tętni życiem o każdej porze. Jest tu mnówstwo sklepików, bazarów, restauracji i barów z muzyką. Zabawa trwa do późnej nocy. Na szczęście od rana można wypić aromatyczną, włoską kawę albo orzeźwić się świeżymi wyciskanymi sokami.

W dniu wolnym od wycieczek i plażowania polecamy odwiedzić słynne akwarium w Cattolice. Są tam niezliczone gatunki egzotycznych ryb i gadów, które swoją urodą zachwycą każdego. Akwarium położone jest niedaleko od hotelu.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Transport

Transport autokarem trwa około 18 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,

Przyjazd do Cattolica w godzinach porannych,

Wyjazd z miejscowości Cattolica w godzinach wieczornych,

Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i mini busami,

Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie,

Przejazd do niektórych miast następuje dnia następnego po katalogowym zakończeniu imprezy.

Pozostałe informacje

Wakacje na Wybrzeżu Adiatyckim w swoim programie powinny mieć obowiązkowo zwiedzanie Florencji, Rzymu, Asyżu i Wenecji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek fakultatywnych, w ramach których oferujemy szeroką ofertę propozycji poza programowych.

Opinie klientów

Sprawdź opinie o ofercie https://www.funclub.pl/offer/hotel-arena

Warunki uczestnictwa

Paszporty

Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.