Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Arthur

Kod oferty: WAK601931

Dostępne pokoje

Pokój trzyosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

346
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

04.04.2021 Niedziela

Wykwaterowanie

18.04.2021 Niedziela

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK601931Organizator: Nekera

Kraj

Finlandia

Położenie

Położony w pobliżu Teatr Narodowego, Muzeum Sztuki Atheneum i głównego dworca kolejowego. Główne zabytki i największe domy towarowe tylko kilka minut spacerem od hotelu. Stacja metra Helsinki University i kilka linii tramwajowych są również blisko hotelu.

Wyposażenie

Tradycje hotelu Arthur sięgają 1907 roku, kiedy to hotel został otwarty w pięknym secesyjnym budynku zaprojektowanym przez Vilho Penttila. W 1957 roku ukończono dodatkowy budynek hotelu, w którym obecnie mieści się recepcja i restauracja. Hotel oferuje: sejf w recepcji, przechowalnia bagażu, pokoje konferencyjne, obsługa pokojowa (w określonych godzinach), klimatyzowane pomieszczenia ogólnodostępne, pralnia, winda, wypożyczalnia samochodów, pokój do prasowania, kącik internetowy (płatny) i parking (płatny), sauna (dodatkowo płatna w zależności od dostępności).

Internet

WIFI w całym hotelu bezpłatne.

Zakwaterowanie

203 pokoje podzielone na 14 katagorii. Wszystkie pokoje są dla niepalących i są wyposażone w: telewizor, telefon, TV sat., bezpłatny dostęp do internetu, ręczniki, żel pod prysznic, łazienka z WC i z prysznicem, suszarka do włosów. Pokoje standardowe 2-osobowe mają powierzchnię 12mkw. Pokoje superior 2-osobowe mają powierzchnię 22-29mkw.

Sport

Siłownia

Wellness

Sauna (dodatkow płatna)

Rozrywka

Brak

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
6°C
Temperatura w nocy
-1°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym obywateli Polski do wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Finlandii jest paszport bądź dowód osobisty, przy czym zaleca się posiadanie paszportu.

Wizy

Nie wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Udając się do lekarza, należy okazać dokument potwierdzający ubezpieczenie, tj. Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), wydawaną przez NFZ. EKUZ uprawnia do korzystania tylko z podstawowych usług medycznych, dlatego wyjeżdżającym za granicę zaleca się wykupienie dodatkowych ubezpieczeń prywatnych, które w razie konieczności pokryją koszty leczenia w szerszym zakresie.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać do Finlandii.
- Nie dotyczy to obywateli Finlandii.
- Nie dotyczy to członków rodziny obywateli Finlandii.
- Nie dotyczy to pasażerów posiadających zezwolenie na pobyt wydane przez Finlandię.
- Nie dotyczy to obywateli Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Irlandii (Rep.), Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii mieszkających w Finlandii oraz członków ich rodzin.
Nie dotyczy to pasażerów z brytyjskim paszportem zamieszkałych w Finlandii oraz członków ich rodzin.
- Nie dotyczy to obywateli Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Irlandii, Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i członków ich rodzin, którzy wracają przez Finlandię do kraju zamieszkania.
- Nie dotyczy to pasażerów z brytyjskim paszportem i członków ich rodzin, którzy wracają przez Finlandię do kraju, w którym mają miejsce zamieszkania.
- Nie dotyczy to mieszkańców Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Irlandii, Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii lub Wielkiej Brytanii, które powracają przez Finlandię do swojego kraju zamieszkania.
Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00