Wspaniały1 opinia100% poleceń
9,2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyArubaRenaissance Aruba Resort

Renaissance Aruba Resort

Last minute
Kod oferty: WAK447898
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

280
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK447898Organizator: Konsorcjum Biur Podróży

Położenie

Hotel położony w samym sercu stolicy Oranjestad, bezpośrednio przy przystani. Ośrodek podzielony jest na dwie części, dysponuje jednym hotelem tylko dla dorosłych oraz jednym hotelem przyjaznym dla pobytów rodzinnych. Jednym z wielu udogodnień dla gości są taksówki wodne, które umożliwiają podróż przy brzegu prywatnej wyspy, w otoczeniu flamingów i pięknej piaszczystej plaży. Hotel oddalony jest około 10minut jazdy samochodem od lotniska.

Pokoje

Hotel dzieli się na dwie części - hotel Marina tylko dla dorosłych oraz część Ocean Suites z apartamentami rodzinnymi. Część Marina oferuje 297 pokoi o różnym standardzie. Pokoje typu Resort Room łączą nowoczesny wystrój z lokalnym duchem Aruby. Są one wyposażone w łazienkę z prysznicem, prywatny balkon francuski, telewizor (dodatkowo płatne), bezpłatny dostęp do Wi-Fi, małą lodówkę, ekspres do kawy. Pokoje Ocean King oferują widok na ocean, zatokę i/lub basen, telewizor, Wi-Fi, ekspres do kawy, łazienkę z prysznicem oraz wliczony wstęp na prywatną wyspę Renaissance Island. Pokoje są codziennie sprzątane.

Do dyspozycji gości

Płatne - restauracje i bary, centrum SPA, całodobowe centrum fitness, fryzjer, usługi prania, dwa kasyna, bankomat, drogeria kosmetyczna, opiekunka do dziecka, wypożyczalnia samochodów, centrum sportów wodnych

Bezpłatne - basen typu infinity, księgarnia, dostęp do Wi-Fi

Hotel posiada prywatną wyspę z plażami rodzinnymi jak i plażami tylko dla dorosłych.

Restauracje i bary

L. G. Smith's Steak & Chop House - oferuje dania ze świeżej wołowiny Angus i szeroki wybór win międzynarodowych

Aquarius - serwuje karaibskie potrawy tj. owoce morza, mięsa i desery. Dostępne jest menu a la carte oraz posiłki w formie bufetu.

Papagayo Bar & Grill - oferuje codzienne, proste dania w porze śniadania i lunchu

Fresco - oferuje obfite śniadania w formie bufetu

Starbucks - w menu znajdują się napoje i przekąski

Mangrove Beach Bar - bar znajduje się na plaży i serwuje koktajle oraz lokalne piwo

Blue - oferuje szeroki wybór koktajli

Solé - bar przy basenie, oferujący różnego rodzaju piwa i koktajle oraz egzotyczne dania

The Lounge, Midnight Grill - miejsce przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, oferuje rozrywkę na żywo przez całą noc

Cena zawiera

Bilet lotniczy na trasie Warszawa-Aruba-Warszawa w cenie min. 3900 zł/os.z bagażem rejestrowanym (dopłata 200 zł w obie strony do lotów z Krakowa i Gdańska), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7, 10 lub 14 nocy, wyżywienie All Inclusive, ubezpieczenie ŚWIAT MultiTravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR, BP 400 EUR, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Wydatków własnych, napiwków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

Uwagi

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.

2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

3. Hotel dzieli się na dwie części - hotel Marina tylko dla dorosłych oraz część Ocean Suites z apartamentami rodzinnymi.

4. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

5. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 100 000 EUR, NNW - 4 000 EUR, BAGAŻ - 400 EUR

Warunki wjazdowe

COVID-2019

Aktualnie obowiązuje zakaz wjazdu dla obywateli polskich.

Do odwołania zawieszone są bezpośrednie połączenia lotnicze między Polską a Armenią.

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.

Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.

Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Polskich obywateli nie obowiązują wizy pobytowe. Długość pobytu bezwizowego wynosi 90 dni. Podróżujący do Aruby muszą posiadać aktualny paszport.

Lokalne władze imigracyjne mogą zażądać przy wjeździe okazania, poza paszportem, np. biletu powrotnego czy gwarancji posiadania wystarczających środków finansowych.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
31°C
Temperatura w nocy
25°C
Temperatura wody
26°C
Liczba godzin słonecznych
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 1.12.2020 r. możliwy jest wjazd na teren Aruby. Należy przed wyjazdem wypełnić specjalną deklarację online na stronie zobacz więcej
Karta zawiera poniższe elementy:
a) szczegóły dotyczące podróży,
b) deklarację zdrowotną ze strony zobacz więcej,
c) wgranie zaświadczenia w języku angielskim o negatywnym wyniku testu PCR na stronie zobacz więcej,
d) obowiązkowy zakup specjalnego ubezpieczenia: Aruba Visitors Insurance dostępny na zobacz więcej,
e) deklarację akceptującą zasady bezpieczeństwa na Arubie.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport.
Pobyt do 90 dni nie wymaga wizy

Opinie

Opinie dodane przez

9.2
mimikra
Pobyt - Sierpień 2009Para
Przepiękny położony bardzo blisko plaży (posiada własną plażę oraz wyspę!!!) hotel. Zachwycająca prywatna wyspa na którą dopływa się specjalnymi łódkami. Zadziwiające flamingi spotkać można na jednej z plaż znajdujących się na wyspie. Hotel składa się z dwóch części do dyspozycji gości. Posiada bardzo ładne baseny i ogrody. Wrażenie bardzo miłe. Jedyny minus to bardzo silny wiatr wiejący na całej wyspie :)spędziłam tam bardzo romantyczny i pełen wrażeń tydzień we wrześniu 2009.