Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Buntali

Kod oferty: WAK636472

Promocja

Itaka - ZIMA 2021/2022NOWOŚĆ: promocja na sezon ZIMA 2021/2022! Oferta z niską zaliczką - tylko 15% (resztę płacisz dopiero 21 dni przed wyjazdem).

Nasi klienci docenili

 • jeden z najdłuższych, oświetlonych reflektorami torów saneczkowych w Tyrolu (6 km)
 • okolica bogata w piękne widokowo trasy, liczne bacówki, obiekty gastronomiczne
 • Opis oferty

  Region: Dolina PaznauntalOrganizator: ItakaKod oferty: WAK636472

  Region

  Austria (narty) / Paznauntal

  Opis oferty:

  Położony w klimatycznym Galtür, wyjątkowo lubianym przez rodziny z dziećmi, zaprasza na zimowy wypoczynek w pięknej scenerii. W przytulnych, urządzonych w alpejskim stylu wnętrzach z rzeźbionymi, drewnianymi meblami można zrelaksować się po dniach spędzonych na pobliskich stokach, a hotelowa kuchnia zachwyci miłośników lokalnych specjałów. Idealnym dopełnieniem urlopu będzie wizyta w centrum wellness.

  Położenie:

  Na wysokości ok. 1600m n.p.m., w miejscowości GALTÜR, ok. 100m od centrum ze sklepami i restauracjami, ok. 400m od pływalni krytej Erlebnishallenbad, ok. 500m od Alpinarium, ok. 11km od jeziora Stausee, ok. 11km od Ischgl; ok. 110km od lotniska w Innsbrucku; przystanek autobusowy ok. 100m od hotelu.

  Wyciągi narciarskie:

  Ok. 2,2km od gondoli Birkhahnbahn w obrębie ośrodka narciarskiego Galtur Silvapark (dojazd bezpłatnym skibusem): łącznie ok. 43km tras zjazdowych, 13 wyciągów (2 gondole, 2 wyciągi krzesełkowe, 5 wyciągów orczykowych, 4 taśmy narciarskie), snowpark, 6km tras narciarstwa biegowego; ok. 9km od wyciągu krzesełkowego Silvrettaseilbahn (dojazd bezpłatnym skibusem) w obrębie ośrodka narciarskiego Silvretta Arena, łączącego Austria (narty)ckie Ischgl ze szwajcarskim Samnaun: łącznie ok. 239km tras zjazdowych, 41 wyciągów (3 kolejki linowe, 4 gondole, 25 wyciągów krzesełkowych, 9 wyciągów orczykowych), 4 taśmy narciarskie dla dzieci, 15km tras biegowych.

  Hotel:

  Czterogwiazdkowy, 27 pokoi, 3 piętra, winda, recepcja (czynna: 8.00-22.00), 2 restauracje, w tym á la carte, bar; przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking, garaż (za opłatą: ok. 8 EUR/doba); bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane małe zwierzęta domowe (za opłatą: ok. 14 EUR/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

  Standardowy:

  2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 28m², łazienka (wanna, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf; balkon lub taras.

  Sport i rozrywka:

  Pokój zabaw; centrum wellness (czynne: 16.00-19.30): bezpłatnie: sauna, hammam, sauna infrared, strefa relaksu; za opłatą: solarium (ok. 7 EUR/20min).

  Gratis:

  Wi-Fi parking wstęp do centrum wellnessskibus

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Sobota
  11.12.2021

  Wykwaterowanie

  Sobota
  18.12.2021

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Mapa

  Pogoda

  2°C
  -4°C
  1

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie:

  - zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2,
  - albo negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz od 28.02.2021 r. podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Test może zostać wykonany w formie antygenowej lub PCR. Zaświadczenie lekarskie lub test są ważne - uprawniają do wjazdu do Austrii - przez 72 godziny od chwili pobrania próbki dla Testu PCR i 48H dla testu antygenowego.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii zobowiązane są dodatkowo do odbycia 10-dniowej kwarantanny.

  Osoby, które przekraczając granicę nie posiadały zaświadczenia lekarskiego lub testu są zobowiązane dodatkowo do niezwłocznego, najpóźniej w ciągu 24 godzin, wykonania na własny koszt testu PCR lub antygenowego na obecność wirusa SARS-CoV-2. W celu wykonania testu możliwe jest opuszczenie miejsca odbywana kwarantanny. Kwarantannę uznaje się za zakończoną jeśli w piątym dniu, licząc od następnego dnia po wjeździe do Austrii, zostanie wykonany test antygenowy lub PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wynik testu będzie negatywny. Kwarantanna może zostać również zakończona wcześniej poprzez opuszczenie terytorium Austrii. Osoby opuszczające Austrią zobowiązane są do zadbania o zminimalizowanie ryzyka infekcji innych osób.

  Osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane dodatkowo do rejestracji pobytu zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  W Dolinie Paznauntal na zapalonych narciarzy czeka 235 kilometrów tras. Z kolei latem do odwiedzenia regionu zachęcają szlaki turystyczne o długości 300 kilometrów. Rejon narciarski Silvretta Arena gwarantuje śnieg od końca listopada do początku maja.

  Centrum rozrywkowym regionu jest miejscowość Ischgl. Także inne miejscowości regionu - Galtur, See i Kappal usatysfakcjonują alpejczyków o rozmaitych gustach i umiejętnościach. Można wybierać w strukturze tras, od łatwych na stokach poniżej Ballunspitze (Galtur), do trudnych - trasa zjazdowa Ablittkopfe w Kappl. Dodatkowe atrakcje to 1,5 kilometrowy stok dla snowboardzistów łącznie z funparkiem oraz wieża do lodowej wspinaczki.

  W tyrolskim Ischgl można także skorzystać z innych rozrywek: rowery górskie, park linowy, nordic walking, wspinaczka, rafting i canyoning, pływanie, tenis.

  Kamery