Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Buntali

Kod oferty: WAK636472

Nasi klienci docenili

 • jeden z najdłuższych, oświetlonych reflektorami torów saneczkowych w Tyrolu (6 km)
 • okolica bogata w piękne widokowo trasy, liczne bacówki, obiekty gastronomiczne
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  12.12.2020 Sobota

  Wykwaterowanie

  19.12.2020 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK636472Region: Dolina PaznauntalOrganizator: Itaka

  Region

  Austria (narty) /

  Opis oferty:

  Położony w klimatycznym Galtür, wyjątkowo lubianym przez rodziny z dziećmi, zaprasza na zimowy wypoczynek w pięknej scenerii. W przytulnych, urządzonych w alpejskim stylu wnętrzach z rzeźbionymi, drewnianymi meblami można zrelaksować się po dniach spędzonych na pobliskich stokach, a hotelowa kuchnia zachwyci miłośników lokalnych specjałów. Idealnym dopełnieniem urlopu będzie wizyta w centrum wellness.

  Położenie:

  Na wysokości ok. 1600m n.p.m., w miejscowości GALTÜR, ok. 100m od centrum ze sklepami i restauracjami, ok. 400m od pływalni krytej Erlebnishallenbad, ok. 500m od Alpinarium, ok. 11km od jeziora Stausee, ok. 11km od Ischgl; ok. 110km od lotniska w Innsbrucku; przystanek autobusowy ok. 100m od hotelu.

  Wyciągi narciarskie:

  Ok. 2,2km od gondoli Birkhahnbahn w obrębie ośrodka narciarskiego Galtur Silvapark (dojazd bezpłatnym skibusem): łącznie ok. 43km tras zjazdowych, 13 wyciągów (2 gondole, 2 wyciągi krzesełkowe, 5 wyciągów orczykowych, 4 taśmy narciarskie), snowpark, 6km tras narciarstwa biegowego; ok. 9km od wyciągu krzesełkowego Silvrettaseilbahn (dojazd bezpłatnym skibusem) w obrębie ośrodka narciarskiego Silvretta Arena, łączącego austriackie Ischgl ze szwajcarskim Samnaun: łącznie ok. 239km tras zjazdowych, 41 wyciągów (3 kolejki linowe, 4 gondole, 25 wyciągów krzesełkowych, 9 wyciągów orczykowych), 4 taśmy narciarskie dla dzieci, 15km tras biegowych.

  Hotel:

  Czterogwiazdkowy, 27 pokoi, 3 piętra, winda, recepcja (czynna: 8.00-22.00), 2 restauracje, w tym á la carte, bar; przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking, garaż (za opłatą: ok. 8 EUR/doba); bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane małe zwierzęta domowe (za opłatą: ok. 14 EUR/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

  Standardowy:

  2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 28m², łazienka (wanna, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf; balkon lub taras.

  Sport i rozrywka:

  Pokój zabaw; centrum wellness (czynne: 16.00-19.30): bezpłatnie: sauna, hammam, sauna infrared, strefa relaksu; za opłatą: solarium (ok. 7 EUR/20min).

  Gratis:

  Wi-Fiparkingskibuswstęp do centrum wellness

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  2°C
  Temperatura w nocy
  -4°C
  Liczba godzin słonecznych
  1

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Przed podróżą

  Paszporty

  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

  Wizy

  Wiza nie jest wymagana.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że w dniu 16.06.2020 r. zniesione zostały obostrzenia dla obywateli polskich przyjeżdżających do Austrii, o ile posiadają miejsce zamieszkania w Austrii lub Andorze, Belgii, Bułgarii, Danii, Niemczech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Irlandii, Islandii ,Włoszech (z wyłączeniem Lombardii), Chorwacji, Łotwie, Liechtensteinie, Litwie, Luksemburgu, Malcie, Monako, Holandii, Norwegii, Polsce, Rumunii, San Marino, Szwajcarii, Słowenii, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Watykanie i Cyprze.

  W razie ewentualnej kontroli na granicy osoby te będą musiały uprawdopodobnić, iż w okresie 14 dniu poprzedzających przekroczenie granicy nie były w innym kraju niż wyżej wymienionym. Oznacza to, że obywatele polscy mieszkający w Austrii lub w wyżej wymienionych krajach, przyjeżdżający do Austrii, i ile w okresie ostatnich 14 dniu przed wjazdem byli jedynie w jednym z wymienionych państw, nie muszą przedkładać na granicy badania molekularno-biologicznego na obecność wirusa SAR-CoV-2, nie muszą również odbywać 14 dniowej kwarantanny. Tranzyt jest możliwy bez ograniczeń.

  W przypadku obywateli polskich przejeżdżających do Austrii z innych krajów niż wyżej wymienione w dalszym ciągu obowiązują następujące obostrzenia:

  Osoby wjeżdżające do Austrii zobowiązane są do posiadania i przedłożenia na granicy lekarskiego zaświadczenia potwierdzającego negatywny wynik badania molekularno-biologicznego na obecność wirusa SAR-CoV-2. Zaświadczenie powinno być wydane w języku niemieckim, angielskim, włoskim lub francuskim (przykładowe zaświadczenia poniżej) Zaświadczenie nie może być starsze niż 4 dniu.

  Bez zaświadczenia lekarskiego dozwolony jest wjazd do Austrii obywatelom Austrii oraz osobom posiadającym w Austrii zwykłe miejsce zamieszkania (gewöhnlicher Aufenthalt) lub miejsce zameldowania (Haupt-, Nebenwohnsitz), które bezzwłocznie poddadzą się 14 dniowej niekontrolowanej domowej kwarantannie i poświadczą to własnoręcznym podpisem. Kwarantanna będzie mogła zostać zakończona, o ile w okresie jej trwania wynik wykonanego testu na obecność SARS-CoV-2 będzie negatywny.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00