Wakacje.plNartyAustriaTyrol WschodniSillianDolomiten Residenz Sporthotel Sillian ****s

Dolomiten Residenz Sporthotel Sillian

Kod oferty: WAK647562
Last minute
Kod oferty: WAK647562
1/21
obiekt, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny
obiekt, teren hotelu

Opis oferty

Region: Tyrol WschodniOrganizator: NekeraKod oferty: WAK647562

Kraj

Austria

Położenie

Do centrum Sillian ok. 1km, tereny narciarskie ok. 70m, możliwość zjazdu na nartach do obiektu (przy sprzyjających warunkach).

Wyposażenie

Recepcja, hol z lobby, narciarnia, winda, restauracja, jadalnia, taras.

Wyżywienie

Z dwoma posiłkami, śniadania w formie bufetu, przekąski po południu, kolacja wybór z 5 dań, bar sałatkowy.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe (ok. 25m2): wanna lub prysznic, WC, suszarka, ogrzewanie, telefon, TV Sat, WiFi, sejf, balkon. Pokoje dwu-czteroosobowe (ok. 35m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe, dla maks. 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 17 lat.

Sport

Siłownia

Wellness

O pow. 3000m2. Basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą (ok. 22m2), basen wewnętrzny (ok. 148m2), łaźnia parowa, sauna, sauna fińska, bio sauna, sanarium, pokój relaksacyjny. Za opłatą: masaże, centrum urody.

Parkowanie

Parking w cenie.

Zwierzę domowe

Na zapytanie, ok. 19 EUR/dzień.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 10:30

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Mocne strony

• tereny narciarskie ok. 70m

• bogata oferta wellness

• możliwość zjazdu na nartach do hotelu

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
21.01.2022

Wykwaterowanie

Niedziela
23.01.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

1°C
-7°C
2

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Osoby nie posiadające zaświadczenia z negatywnym wynikiem testu, certyfikatu zaszczepienia lub ozdrowienia zobowiązani są wypełnić formularz online na stronie internetowej. Formularz).

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR najwcześniej 72 godziny przed podróżą lub antygenowy najwcześniej 24 godziny przed podróżą. Zwolnieni z obowiązku wykonywania testu są zaszczepieni dawką przypominającą. Należy także przedstawić unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR najwcześniej 72 godziny przed podróżą lub antygenowy najwcześniej 24 godziny przed podróżą. Należy także przedstawić unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów. Osoby niezaszczepione oraz nie będące ozdrowieńcami nie zostaną zakwaterowane na terenie Austrii.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia (we Wiedniu wiek dziecka zwolnionego z testów to 6 lat). Starsze dzieci muszą przedstawić unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów. Osoby niezaszczepione oraz nie będące ozdrowieńcami nie zostaną zakwaterowane na terenie Austrii.
Test: tak, PCR najwcześniej 72 godziny przed podróżą lub antygenowy najwcześniej 24 godziny przed podróżą.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Sillian to przyjemna alternatywna dla hucznych, wiecznie rozbawionych i tłumnie odwiedzanych przez turystów kurortów. Tu - w miłej atmosferze, spokoju, zauroczeni klimatem tradycyjnych alpejskich wiosek - spędzimy udany urlop bez względu na to, czy dopiero zaczynamy przygodę z nartami, czy jesteśmy narciarzami zaawansowanymi. w Sillian zawsze znajdziemy trasy na miarę naszych umiejętności.

Ośrodek położony jest na wysokości 2400 m, co gwarantuje stałą, świeżą dostawę śniegu. Dużym atutem urlopu w tych stronach jest bliskość terenów narciarskich Thurntaler oraz Golzentipp. Na Thurntaler dostaniemy się kolejką gondolową z Sillian, gdzie czeka nas kolejnych 21 km tras.

Wypoczynek w Sillian to także doskonały wybór dla narciarzy biegowych, dla których nie lada gratką jest fragment szklaku biegowego Internationale (200 km), prowadzącego prze Tyrol Wschodni, Tyrol Południowy i Wenecję Euganejską. Na freestyle'owców i amatorów zimowych sportów ekstremalnych czeka tu położony na wysokości 2100 m YellowSNOWPARK, w którym co roku znajdują się nowe rodzaje przeszkód, stale dostosowywanych do aktualnych trendów.

Apres ski

W Sillian po nartach znajdziemy spokojne i relaksujące formy wypoczynku. Zaszyjemy się w wieczorem w jednej z restauracji lub typowej górskiej chacie, gdzie przy smacznym jedzeniu zregenerujmy siły na kolejny dzień zimowych szaleństw. Znajduje się tu także wiele malowniczych szlaków turystycznych, których piękno odkryjmy zarówno w dzień (spacerując na rakietach śnieżnych) jak i po romantycznej kolacji. Alternatywną dla nart będzie także lodowisko, curling czy tor saneczkowy.

Kamery