Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

AlpenParks Resort Maria Alm

Kod oferty: WAK651608
Last minute
Kod oferty: WAK651608

Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Promocja

Europe Mountains - polisa COVID-19 gratisUbezpieczenie COVID-19 gratis - w razie rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub skierowania na kwarantannę otrzymujesz kompleksową ochronę (obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka i wynikającą z niego konieczność hospitalizacji).

Opis oferty

Region: Ziemia SalzburskaOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK651608

Region

Maria Alm am Steinernen Meer

Opis

Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę. Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

Resort Maria Alm oferuje znakomite apartamenty oraz pokoje w miejscowości Maria Alm am Steinernen Meer. Położony 350metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Hochkoenig.

Goście obiektu Resort Maria Alm mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. balkon, telewizja kablowa oraz sejf w pokoju, jak również parking niestrzeżony. Internet kablowy we wszystkich pokojach jest dostępny.

Strefa wellness w Resort Maria Alm to m.in. łaźnia parowa oraz sauna fińska.

W okolicy znajduje się 150km tras narciarskich należących do stacji narciarskich w regionie Hochkoenig. Najbliższy wyciąg znajduje się 400metrów od obiektu.

Pokój jednoosobowy single with child

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, balkon, klapki kąpielowe, pokój dla 1 osoby, powierzchnia 20m², prysznic, sejf w pokoju, szlafrok, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Dwójka standard z balkonem

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, balkon, kategoria pokoju - standard, klapki kąpielowe, pokój dla 2 osób, powierzchnia 20m², prysznic, sejf w pokoju, szlafrok, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Dwójka standard dla 3 z balkonem plus

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa jednoosobowa, balkon, kategoria pokoju - standard, klapki kąpielowe, pokój dla 2 osób, powierzchnia 25m², prysznic, sejf w pokoju, szlafrok, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

W cenie

Kolacja wigilijna - 4 dania

Łóżeczko dla dziecka

Dostęp do internetu

Parking

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Śniadania w formie bufetu

Rezerwacja zawiera - hochkönigkarte

Śniadania i obiadokolacje

1 x butelka wody w dniu przyjazdu

Bufet sałatkowy

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 392m.

Wyciągi - 420m.

Wyżywienie

W Święta Bożego Narodzenia kolacja wigilijna, śniadania w formie bufetu, 1 x butelka wody w dniu przyjazdu, rodzaj wyżywienia- śniadania i obiadokolacje, bufet sałatkowy.

Parking

Parking niestrzeżony, parking strzeżony.

Usługi narciarskie i rowerowe

Transport busem do wyciągów, punkt sprzedaży skipasów, schowek na narty i buty, wynajem rowerów, tor do biegania na nartach.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach, internet kablowy we wszystkich pokojach, kącik internetowy.

Usługi spa i wellness

Masaż, łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, fryzjer, sauna fińska.

Sport w hotelu

Kort tenisowy, klub fitness, taras.

Rekreacja w miejscowości

Pole golfowe, przejażdżki konne, mini-golf, organizacja pieszych wycieczek.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka.

Usługi hotelowe

Jadalnia, restauracja, pralnia, rezerwacja biletów, transfer gości z lotniska, usługa prasowania odzieży, serwis pokojowy - przez część doby, recepcja 24-godzinna, sejf w recepcji, butik, przechowalnia bagaży, lounge, bankomat, pokoje dla niepalących, dostępne pokoje dla niepalących, sklepy, serwis pokojowy, winda, pokój śniadaniowy, lobby hotelowe.

Wyposażenie pokoi

Balkon, telewizja kablowa, sejf w pokoju, telefon, prysznic, toaleta.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, gotówka, karty debetowe, american Express, diners Club, zakwaterowanie - od 15.00, wymeldowanie - do 10.00.

Lokalizacja hotelu

Stacja pkp - 6km, centrum miasta - 5m, lotnisko - 70km, wysokość (n.p.m.) - 800m, wyciągi - 100m, publiczny kryty basen - 20km.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Wtorek
28.09.2021

Wykwaterowanie

Czwartek
30.09.2021

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

balkon, standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Pogoda

20°C
10°C
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że osoby przyjeżdżające do Austrii z państw podwyższonego ryzyka, w tym z Polski, zobowiązane są do posiadania przy sobie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 wydanego w języku niemieckim lub angielskim (PCR ważny 72 godziny, antygenowy ważny 48 godzin) - na wyniku testu muszą znajdować się: imię i nazwisko, data urodzenia, data i godzina pobrania próbki, wynik testu - negatywny/pozytywny oraz podpis i pieczęć osoby testującej lub kod kreskowy lub kod QR. Dodatkowo osoby przyjeżdżające do Austrii są zobowiązane do rejestracji pobytu
zobacz więcej. Rejestracja może zostać wykonana nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Austrii. Potwierdzenie wykonania rejestracji przesłane zostanie na skrzynkę poczty elektronicznej. Potwierdzenia rejestracji, w formie elektronicznej lub wydrukowanej, należy okazać przy przekroczeniu granicy.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- Dzieci poniżej 10 roku życia.
- Podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez lekarza lub uprawniony do tego urząd, zaświadczenie powinno być wystawione w języku niemieckim lub angielskim.
- Podróżni posiadający zaświadczenie o szczepieniu następującymi szczepionkami (lub certyfikat szczepień): BioTech/Pfizer, (Vaxzervia) AstraZeneca, Moderna, Sinophram, Janssen. Szczepionki dwudawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia do trzech miesięcy od podania pierwszej dawki oraz w przypadku drugiego szczepienia ? do 9 miesięcy od podania pierwszej dawki. Szczepionki jednodawkowe uprawniają do wjazdu od 22 dnia od podania szczepionki do 9 miesięcy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.