Dobry48 opinii
6,7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Berlin Green Park

Kod oferty: WAK608742
basen
basen
teren hotelu
plac zabaw
beach bar
basenbasenteren hoteluplac zabawbeach barplażakorty tenisowerestauracjarestauracjarestauracjapokójplac zabawdla dzieci

Nasi klienci docenili

 • Atrakcyjne położenie: w północnej części Złotych Piasków, na zielonym wzgórzu, z którego rozciąga się ładna panorama kurortu.
 • Rekreacja i sport: poranna gimnastyka, aqua aerobik, tenis stołowy.
 • Przy plaży promenada z restauracjami, barami, kawiarniami i sklepikami.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  11.06.2021 Piątek

  Wykwaterowanie

  18.06.2021 Piątek

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK608742Region: Złote PiaskiOrganizator: Prima Holiday

  Położenie

  Położony na zielonym wzgórzu, w cichej okolicy, w północnej części nadmorskiego kurortu Złote Piaski, ok. 2km do centrum. Oddalony od międzynarodowego lotniska w Varnie ok. 35km. Przy plaży i promenadzie pełen wybór restauracji, barów, kawiarni i sklepików.

  Plaża

  Prywatna, oddalona ok. 400m; długa i piaszczysta z łagodnym zejściem do morza - wspólna z siostrzanym hotelem Berlin Golden Beach. Leżaki i parasole bezpłatnie, ręczniki plażowe za kaucją. Bar przy plaży w opcji All Inclusive.

  Hotel

  Kategoria lokalna: 4

  Wygodny hotel usytuowany jest w zielonym ogrodzie. Składa się z sześciopiętrowego budynku głównego z panoramicznym widokiem. Zaciszne położenie daje możliwość pełnego relaksu, a jednocześnie okazję do skorzystania z atrakcji usytuowanych przy pobliskiej promenadzie.

  Do dyspozycji gości

  Ogólne i usługi: recepcja, sejf w recepcji za opłatą, punkt wymiany walut. Hotel akceptuje karty Visa, Eurocard i MasterCard.

  Restauracje i bary: restauracja główna, restauracje á la carte, lobby bar, bar przy basenie, bar na plaży.

  Internet

  Punkt internetowy za opłatą, bezpłatne Wi-Fi w lobby, pokojach, przy basenie i na plaży.

  Sport, rekreacja i rozrywka

  Bezpłatnie: basen, taras słoneczny, leżaki i parasole przy basenie, rzutki, dzienny i wieczorny program animacyjny (6 dni w tygodniu).

  Odpłatnie: sauna, masaże, sporty wodne przy plaży.

  Dla dzieci

  Basen, mini klub (4-12 lat, czynny w określonych godzinach, 6 dni w tygodniu), plac zabaw, na zamówienie bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat.

  Zakwaterowanie

  Hotel oferuje 218 wygodnych pokoi.

  Pokój typu Standard: przestronny i wygodny ok. 25m, dwuosobowy z możliwością dostawek dla 2 dzieci lub 1 dorosłej. Wyposażenie: łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze, sofa rozkładana, łazienka (prysznic, suszarka do włosów, WC), klimatyzacja (czynna sezonowo), TV, telefon (rozmowy z wyjściem poza hotel za opłatą), balkon.

  Wyżywienie

  All Inclusive Gold: śniadanie 07.30-10.00, obiad 12.00-14.00, kolacja 18.00-20.30, hamburgery 10-16.00 (Burger Bar naprzeciwko Berlin Golden Beach) , lody (podczas obiadu i kolacji). Raz na pobyt możliwość skorzystania z restauracji á la carte po uprzedniej rezerwacji. Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe przez 24h w wyznaczonych barach. 1x na pobyt możliwość skorzystania z restauracji á la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja). All Inclusive Gold: nie zawiera importowanych i wysokojakościowych napojów alkoholowych, soków ze świeżych owoców, napojów butelkowanych i energetycznych.

  Dodatkowe informacje

  Www.hotelberlin.bg/en

  Cena

  Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy / dla przelotów low costowych Ryanair/WizzAir bagaż 10kg + mała podręczna torebka / dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg

  , opłaty lotniskowe i transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta (przy pobytach od 19 czerwca do 18 września), ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.

  Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 6 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu u rezydenta), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), opłaty za bagaż rejestrowany na połączeniach low costowych ok. 300pln/bagaż / na połączeniach rejsowych LOT ok 250pln/bagaż

  , wycieczek fakultatywnych.

  Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Bagaż

  Uwaga! Przy przelotach przewoźnikiem Bułgaria Air waga bagażu łączonego nie może przekroczyć 23kg!

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Warunki wjazdowe

  • dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Bułgarii jest ważny dowód osobisty lub paszport.

  • Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  Dokumenty podróży

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

  Covid-19

  Ogolne wytyczne sanitarne w Bułgarii

  Lotnisko W Warnie I Burgas

  • na lotnisko mogą wejść tylko pasażerowie

  • elektroniczny pomiar temperatury osób wchodzących

  • zwiększona częstotliwość dezynfekcji urządzeń do kontroli

  • markery podłogowe do dystansu społecznego (min. 1,5m)

  • ogólnodostępne środki do dezynfekcji na terenie lotniska

  • obsługa lotniska wyposażona w środki osobistej ochrony (maseczki i rękawiczki)Przyjazd gosci hotelowych:

  • Musza byc zachowane odpowiednie normy odległosci, wynoszace połtora metra, pomiedzy osobami, również członkami tej samej rodziny lub grupy.

  • Hotel Informuje o maksymalnej liczbie Gosci, ktora moze przebywac w danej czesci obiektu, a takze obowiązku zachowania odległosci przestrzennej co najmniej 1,5metra.

  • Dozowniki z płynnymi srodkami odkazajacymi będą umieszczane w punktach dostepnych dla Gosci i personelu wewnatrz obiektu - w szczegolnosci przy wejsciach, w recepcji, przy wejsciach do windy, przy wejsciu do pomieszczen w ktorych serwowany jest catering i rozrywka, a takze przy wejsciach do publicznych toalet, stref basenowych itp. Zalecenia dla hoteli podczas kwaterowania w recepcji:

  • Jednoczesnie mozna meldowac do 2 osob, chyba, ze naleza do jednej rodziny lub grupy.

  • Zaleca sie korzystac z płatnosci bezgotowkowych/zblizeniowych. Nalezy ograniczyc do minimum czas jaki goscie spedzaja w recepcji.

  • Recepcjonisci sa odpowiednio przeszkoleni w zakresie COVID-19 aby moc skutecznie, bezpiecznie i profesjonalnie wykonywac swoje obowiazki nie dopuszczajac do rozprzestrzeniania sie wirusa w obiekcie.

  • Goscie będą informowani o procedurach i polityce obiektu dotyczacej bezpieczenstwa i ochrony oraz srodkach zapobiegawczych zastosowanych w stosunku do COVID-19 w danym obiekcie.

  • Recepcjonisci są odpowiednio szkoleni na wypadek, gdy zajdzie podejrzenie obecnosci wirusa wsrod gosci hotelowych. Lista odpowiednich numerow telefonow do regionalnych władz ds. zdrowia, instytucji medycznej, z ktora obiekt zakwaterowania ma umowe o swiadczenie usług, pogotowia ratunkowa, apteki itp. musi byc dostepna dla pracownikow recepcji w łatwo dostepnym miejscu. W Lobby hotelowym:

  Nalezy unikac gromadzenia sie obcych ludzi. Nalezy przestrzegac 1,5m odstepu od obcych osob. Korzystanie z wind powinno byc ograniczone do jak najmniejszej liczby osobSprzatanie:

  Podczas pandemii Covid hotele bedą stosować bardziej specjalistyczne srodki czyszczace i dezynfekujace (biocydy).

  W szczególności dotyczy to powierzchni, takich jak klamki, przyciski windy, porecze, przełaczniki, klamki, ramiona krzeseł i płaskie powierzchnie, w tym blaty w obszarach roboczych i jadalniach itp. Tam, gdzie to mozliwe, drzwi i okna powinny pozostac otwarte w ciagu dnia. Wymagane jest zachowanie niezbednej odległosci miedzy personelem a goscmi (co najmniej 2metry). Zastosowanie będzie miała również czesta dezynfekcja publicznych toalet, wind, recepcji (po kazdym kontakcie z Klientem), klamek, poreczy, uchwytow, telefonow, klawiatur komputerowych i innych czesto dotykanych powierzchni. Restauracje i miejsca rozrywki:

  • Konieczne jest przestrzeganie wytycznych, wydanych przez Bułgarska Agencje Bezpieczenstwa Zywnosci i koordynowanych przez Ministra Zdrowia. Priorytetem musi byc ochrona zdrowia. Nalezy, tam gdzie to mozliwe, stosowac techniki bezdotykowe", takie jak np. serwowanie dan a'la carte zamiast bufetow.

  • Nalezy zachecac Gosci do umycia rak przed jedzeniem i stosowac dozowniki płynow wirusobojczych podczas wchodzenia i wychodzenia ze stref gastronomicznych.

  • Musza byc zachowane odpowiednie odległosci pomiedzy obcymi osobami oraz wyznaczone odpowiednie ciagi piesze.

  • Wdrozenie srodkow czyszczenia i dezynfekcji we wszystkich obszarach roboczych restauracji (bufety, otwarte obszary restauracji; kuchnie itp.) jako ogolny srodek zapobiegawczy podczas całej epidemii COVID-19. Zwłaszcza przy czesto dotykanych przedmiotach - takich jak stoły, krzesła, porcelana, sztucce, przyprawy itp.

  • Dozwolone jest oferowanie jedzenia w formie bufetu, ale pod warunkiem, ze jedzenie jest umieszczone za przezroczysta bariera i jest wydawane przez pracownika wyposazonego w maske i rekawiczki. Niedozwolona jest samoobsługa ani bezposredni kontakt gosci z jedzeniem.

  • Przy stole powinny siedziec maksymalnie 4 osoby. Odległosci pomiedzy stolikami powinny wynosic minimum 1,5metra. Baseny i obiekty sportowe:

  • Dozwolone jest korzystanie z basenow. Przy basenach powinien znalezc sie dozownik z płynem do dezynfekcji.

  • Animacje powinny byc przeprowadzane na zewnatrz budynkow z zachowaniem odpowiednich odległosci.

  • Nie zezwala sie na korzystanie z hal do zajec rekreacyjnych wewnatrz pomieszczen, placow zabaw dla dzieci, sal gier, basenow krytych, dyskotek i innych, ktore wiaza sie z tłumem ludzi, chyba ze nastapi zmiana w zarzadzeniu Ministra Zdrowia.

  • W centrach spa/wellness czynne beda tylko baseny, chyba, ze nastapi zmiana w zarzadzeniu Ministra Zdrowia. Ponadto przy wjeździe do Bułgarii Klienci powinni wypełnić oświadczenie załączone do dokumentów podróży (do pobrania również na stronie Prima Holiday) i przekazać je organom celnym na lotnisku. Zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia KL chroniącego w przypadku zachorowania na COVID.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Port Marina Dinevi

  70 km w linii prostej od hotelu
  Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

  Zobacz więcej

  Action Aquapark

  72 km w linii prostej od hotelu
  Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września. Bilet wstępu na cały dzień dla os. dorosłej i dziecka powyżej 1,3 m wzrostu to ok. 34 BGN. Dzieci o wzroście od 0,9-1,30 m zapłacą 17 BGN, a poniżej 0,9 m mają darmowy wstęp.

  Zobacz więcej

  Aquapark w Kuban Hotel

  72 km w linii prostej od hotelu
  Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków (dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku). Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni (w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid), 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

  Zobacz więcej

  Tor kartingowy Sunny Beach

  73 km w linii prostej od hotelu
  Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny. Ceny są bardzo przystępne - od 10-25 BGN za 3 minuty.

  Zobacz więcej

  Nesebyr

  75 km w linii prostej od hotelu
  Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  24°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Temperatura wody
  20°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.9
  Wakacyjna
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Co niektórzy przesadzają z ilością schodów. Po przeczytaniu kilku tutejszych opinii sama z ciekawości je policzyłam. Jest ich 92. Bez problemu zdrowy człowiek oraz dzieci mogą je pokonać. Serdecznie polecam!
  ZaletyCzysty, sprzątaczki codziennie sprzątają pokój i wymieniają ręczniki, Jedzenie urozmaicone, duży wybór, ciągle uzupełniane, W barze barmani nie żałują alkoholu (JEŚLI NIE JESTEŚ Z ROSJI, KAŻDY Z OBSŁUGI JEST MIŁY :) )
  WadyNieprzyjemny zapach z kanalizacji, Zepsuta słuchawka prysznicowa, Działa tylko jedna winda hotelowa, przy czym jeździ bardzo wolno

  7.9
  Seba
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Ogólnie pobyt uważamy z bardzo udany. Super pogoda, dzieci zadowolone co więcej trzeba. Hotel warty polecenia.
  ZaletyCzysty hotel i pokoje. Bardzo dobre jedzenie i dużo. All inclusive 24h, barmani nie żałowali wódki. Darmowe leżaki i dobre hamburgery na plaży. Czysty basen. 8 minut spacerem ( kawałek po schodach) do głównego deptaku. Sprawnie i cicho działająca klimatyzacja.
  WadyObsługa na stołówce jakby za karę, natarczywie zabierają talerze sprzed nosa. Brak wieczornych animacji dla dorosłych.

  5.8
  Aga
  Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
  Zgadzam się z opiniami poniżej zgadza się wiele rzeczy .Wróciliśmy z wakacji i były bardzo udane jedynie ze względu na piękną plażę ,czyste pokoje i świetna pogodę ,oraz basen w hotelu mały lecz czysty . Ciagla walka o leżaki (ludzie zajmują od 3 do 5 leżaków a dla reszty nie starcza ) a hotel niestety umywa od tego ręce, zero organizacji,pomyłki za które nawet nie myślą przepraszać (zły klucz do pokoju w którym ktoś już mieszka,lub brak kolejnego klucza ) ciągle brak wody w dystrybutorze,brak wi-fi (zapomnijcie że zadziała ) ,na plażę prowadzą schody może i fajny spacer jednak 6 razy dzień wejść i zejść trochę męczące (z dzieckiem lub wózkiem nie ma szans przebicia ),jedzenia naprawdę dużo i w miarę dobre jednak ciągle to samo po 3 dniu ludzie mają już dość ,piwo rozrabiane z wodą ( co widać i czuć ),drinki (fajne kolorowe ale słodkie i zależy kto go robi (od ilości wódki ),na talerze na posiłkach trzeba uważać szybko zbierają jak wrócisz można się zdziwić ,nie miła wieksza część obsługi bardzo nie miły kelner w lobby przy drinkach nerwowy ,nie okrzesany,w recepcji nie sympatyczny chyba menadżer tylko jeden jest tam taki niemiły więc zobaczycie,po 22.00 hotel zamiera więc dla imprezowiczów nie polecam ( dla nas pasowało jednak),bar na plaży fajny i super pomysł nie trzeba biegać do hotelu bo było by to nie możliwe po 150 schodach ,hamburgery i hoddogi na plaży dla dzieci do 16.00 ale zawsze to coś ( są dobre ) ,lody dla dzieci bez ograniczeń (są dobre - one przynajmniej nie są rozcieńczane z wodą ) .Podsumowując w skrócie opowiedziałam wszystko zgodnie z prawdą warto się samemu przekonać my wrócimy może do Bułgarii jednak wybierzemy inny hotel ale jak mówią zawsze mogło być gorzej
  ZaletyCzyste pokoje , parasole i leżaki w cenie w hotelu jak i na plaży ,basen duży , czysty,plaża super
  WadyNie miła obsługa w większości szczególnie w Lobby i na recepcji ,ciągle pomyłki, jedzenia dużo jednak bez zmian przez cały pobyt ,winda -tragedia, plaża kawałek od hotelu po schodach z wózkiem i dzieckiem mogą być problemy , brak porozumienia z obsługą i po angielsku i w innym języku

  6.8
  Jola Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Ogólnie pobyt należy uznać do udanych, bo pogoda była przepiękna, jednakże zapach kanalizacji unoszący się przy hotelu ale także przy głównym deptaku ZŁOTYCH PIASKÓW przeszkadzał dosyć. W czasie posiłków zawsze można było znaleźć coś smacznego, przy basenie była wystarczająca ilość leżaków. Do morza nie było daleko, chociaż trzeba było pokonać sporo schodów (106). Na pewno zaletą była możliwość skorzystania z plaży z darmowymi leżakami i korzystanie z baru przy plaży. Jednakże napoje serwowane z nalewaka były słabej jakości i trochę dzieci się potruło. Jeśli chodzi o alkohol to zawsze lali dużo i trzeba było wręcz prosić o mniejszą ilość w drinkach. Windy działające w hotelu strasznie wolne, pokój normalny, nie najnowszy z powolnym odplywem pod prysznicem, w zasadzie raz sprzątany w czasie tygodniowego pobytu, ale co dwa dni donosili papier i zabierali śmieci. Animacje dla dorosłych słabe, bo brak pomysłów i chęci u bulgarskich animatorów, ale klub dla dzieci się sprawdził i nasza córka zawsze chętnie się do niego wybierała.Ogólnie wrażenie DOBRE
  ZaletyNiedaleko do plaży z darmowymi leżakami i parasolem, smaczne obiady i kolacje, polski klub dla dzieci
  WadyUnoszący się zapach kanalizacji przy basenie i ogólnie, mocno sztyczne napoje z nalewaka, monotonne śniadania, słabe animacje dla dorosłych, wolno działające windy w budynku, przy zejściu na plażę trzeba pokonać dużą ilość schodów,

  5.1
  Gość
  Pobyt - Czerwiec 2019Para
  Okropne jedzenie, jakieś papki , bardzo mały wybór, windy jeżdzą bardzo powoli , trzeba było czekać po 10 minut na winde a mieszkając na 6 piętrze były one niezbędne. Obsługa tak sprzątala na jadalni że wyrywali z rąk talerze. Jedzenia mało i nie smaczne, dobrze że były ogórki i pomidory. Napewno nie zasługuje na 4*. Nie polecam.
  ZaletySpokojna okolica , w pokojach mozna było zostawić wszystko na wierzchu.
  WadyOkropne jedzenie, papki , windy .Podejscie obsługi.

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: od 1 czerwca Polacy oraz obywatele innych krajów UE wymienieni w rozporządzeniu Ministra Turystyki mogą wjeżdżać do Bułgarii w celach turystycznych. Nie podlegają oni także kwarantannie, chyba, że przylatują z następujących krajów: Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Włochy, Malta, Portugalia, Hiszpania i Szwecja (oraz z poza UE za wyjątkiem Serbii). Każda osoba przed wjazdem do Bułgarii otrzymuje deklarację w której podaje się swoje dane kontaktowe podczas pobytu w Bułgarii oraz deklaruje, że nie jest się osobą chorą.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00