Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Golden Palm Resort

Kod oferty: WAK256277
basen
basen
basen
basen
okolica
basenbasenbasenbasenokolicaobiektbasenteren hoteluteren hoteluteren hoteluteren hotelurestauracjapokójpokój

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

297
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

07.09.2020 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin
08.09.2020 Wtorek
SYXSanya

Powrót

15.09.2020 Wtorek
SYXSanya
15.09.2020 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK256277Region: HainanOrganizator: Ecco Travel

Region

Chiny/Sanya

Opis

Hotel zlokalizowany jest w nadmorskiej miejscowości Sanya, na południowym wybrzeżu tropikalnej wyspy Hainan leżącej na Morzu Południowochińskim. Luksusowy kompleks wypoczynkowy znajduje się nad zatoką Yalong, stanowiąca jedno z najpiękniejszych miejsc wakacyjnych na wyspie. Dzięki korzystnej lokalizacji hotel stanowi wymarzone miejsce dla osób preferujących wypoczynek na plaży oraz dla pragnących zwiedzać malowniczą okolicę. Otoczenie hotelu stanowią wspaniałe plaże obmywane ciepłym morzem, porośnięte egzotyczną roślinnością góry Hongxia i jezioro Longtan. Teren hotelowy obejmuje 30 000m. kw. tropikalnego ogrodu z dużym basenem podzielonym na kilka sekcji. Okna wygodnie i elegancko wyposażonych pokoi wychodzą na ogród palmowy. Pokoje gościnne - zależnie od położenia - posiadają widok na jezioro, morze lub góry. Hotel dysponuje restauracjami specjalizującymi się w kuchni chińskiej i europejskiej, ogrodem z tarasem na dachu oraz ośrodkiem tradycyjnej medycyny chińskiej. Najwyższa jakość usług, smaczna kuchnia i komfort zakwaterowania w przepięknej okolicy sprawiają, że Golden Palm Resort należy do najlepszych na wyspie.

Lokalizacja

W mieście Sanya, ok. 100m od plaży, ok. 28km od centrum, ok. 35km od lotniska.

Wyposażenie

Liczba pokoi: 248, restauracje: 2, baseny odkryte: 1, lobby bar, room service (płatny), snack bar, lobby, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), internet, recepcja 24h, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, sala bankietowa, ogród, butik, bankomat, salon urody, opieka lekarska (płatna), parasole przy basenie, leżaki przy basenie, centrum konferencyjne, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Pokoje

Telewizja satelitarna, sejf (płatny), mini bar (płatny), internet, telefon, łazienka z wanną lub prysznicem Typ pokoju - w cenie pokoje typu standard z widokiem na jezioro.

Za dopłatą pokoje

• deluxe lakeview - z widokiem na jezioro i góry.

• standard seaview - z widokiem na morze.

Plaża

Piaszczysta, szeroka, łagodne zejście, przy hotelu.

Sport na plaży

Nurkowanie (płatne), wędkarstwo (płatne), siatkówka, kajaki (płatne), motorowe sporty wodne (płatne).

Sport i fitness

Tenis stołowy (płatny), masaże (płatne), centrum fitness, rowery (płatne), bilard (płatny), golf (płatny), waterpolo, zabiegi lecznicze (płatne).

Dla dzieci

Opiekunka (płatna), mini klub, łóżeczko dziecięce.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu.

Informacje dodatkowe

Hotel otwarty w 2001 roku.

świadczenia

Cena zawiera
przelot na trasie Polska - Sanya - Polska z przesiadkamiopłaty lotniskoweubezpieczenie KL, NNWtransfery lotnisko - hotel, hotel - lotniskozakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera (kwoty dopłat - formularz rezerwacji)
dopłaty do wylotu z lotniska lokalnegodopłaty do pokoju pojedynczegodopłat do pokoi o wyższym standardziewycieczek fakultatywnychmiejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę)

Obsługa na miejscu

W jęz. angielskim

Informacje wizowe

Wizy
Wymagane są wizy, wydawane przez Ambasadę Chin w Warszawie w cenie 445 PLN/os *. Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy w cenie 100 PLN/os. za pośrednictwo.
Zgodnie z chińskim prawem i przepisami oraz międzynarodowymi praktykami, od 15.12.2019 roku Ambasada Chin w Polsce będzie wydawała wizy biometryczne. Ambasada upoważnia Chińskie Centrum Obsługi Aplikacji Wizowych w Warszawie do pobierania odcisków linii papilarnych dziesięciu palców obywateli Polski, obcokrajowców posiadających udokumentowane prawo stałego pobytu w Polsce chcących ubiegać się o wizę do Chin.
CZEGO WYMAGANY OD KLIENTÓW KORZYSTAJACYCH Z POSREDNICTWA ECCO TRAVEL?
1. Posiadania paszportu ważnego min. 6miesięcy od daty wjazdu do Chin (z 3 pustymi stronami obok siebie/ogólnie 6 wolnych stron)

2. NAJPÓŹNIEJ NA 21 DNI ROBOCZYCH PRZED WYLOTEM na adres mailowy: mailto: wizy@eccoholiday.com należy przesłać elektronicznie wypełniony wniosek wizowy (prawidłowo, zgodnie z poniższą instrukcją https://ssl.eccoholiday.com/files/Podrecznik_wizowy_Chiny.pdf) osobno dla każdego uczestnika celem weryfikacji poprawności wypełnienia wniosku
Jeżeli wniosek uzyska akceptację działu wizowego należy przesłać go najpóźniej na 14 DNI ROBOCZYCH PRZED WYLOTEM w wersji papierowej wraz z:
- paszportem,
- dwoma zdjęciami UWAGA! Zdjęcie, wydrukowane na papierze fotograficznym, musi spełniać wszystkie wytyczne wskazane w instrukcji wypełnienia wniosku
- wydrukowanym dowodem rezerwacji/voucherem (jeden voucher osobno do każdego wniosku)
- ksero paszportu (na białej kartce formatu A-4 – strona ze zdjęciem)
na adres biura przedstawicielskiego:
DO UZUPELNIENIA
z oznaczeniem nazwy imprezy i jej terminu.
3. Pracownik działu wizowego skontaktuje się z wnioskodawcą i poinformuje zainteresowanego czy wnioski są prawidłowo wypełnione oraz wskaże możliwe terminy wizyty w centrum wizowym w Warszawie, na którą każda osoba aplikująca o wizę będzie musiała stawić się osobiście w celu złożenia odcisków palców.
Podczas wizyty w centrum wizowym pracownik Ecco Holiday będzie do dyspozycji klientów korzystających z pośrednictwa wizowego.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
26°C
Temperatura w nocy
14°C
Temperatura wody
28°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy (min. 6 stron wolnych obok siebie).

Wizy

Obywatele polscy udający się do Chin muszą mieć ważną wizę pobytową lub tranzytową. Osoby oczekujące na lotnisku na międzynarodowe połączenia lotnicze nie dłużej niż 24 godziny mogą opuścić lotnisko na podstawie krótkotrwałego zezwolenia uzyskiwanego bezpośrednio przy odprawie paszportowej. Wyjątek stanowią międzynarodowe lotniska w miastach: Pekin, Szanghaj, Kanton (Guangzhou), Shenzhen, Chengdu, Chongqing, Dalian, Shenyang, Hangzhou, Guilin, Kunming, Xi'an i Xiamen, gdzie władze chińskie wydłużyły okres ważności zezwolenia do 72 godzin (jednak bez prawa opuszczania obszaru administracyjnego danego miasta).
30 stycznia 2016 r. władze chińskie wprowadziły prawo do 6-dniowego (max.144 godz.) pobytu bez obowiązku posiadania wizy dla cudzoziemców podróżujących tranzytem drogą lotniczą przez 4 międzynarodowe porty lotnicze: w Szanghaju (Hongqiao International Airport i Pudong International Airport), w stolicy prowincji Jiangsu, Nankinie (Nanjing Lukou Airport) oraz w stolicy prowincji Zhejiang, Hangzhou (Hangzhou Xiaoshan Airport). Cudzoziemcy podróżujący tranzytem przez wyznaczone porty lotnicze, posiadając paszport oraz bilet na dalszy odcinek podróży, mogą ubiegać się na lotnisku, w wyznaczonym specjalnie do tego miejscu, o prawo do opuszczenia lotniska na czas do 144 godzin/6 dni, z obowiązkiem powrotu na wyznaczony lot. W tym czasie istnieje możliwość poruszania się w obrębie trzech wyznaczonych obszarów administracyjnych Chin tj. miasta Szanghaj, prowincji Jiangsu oraz prowincji Zhejiang jednakże bez możliwości przemieszczania się poza ich granice.
Od 10 maja 2019 r. osoby ubiegające się o wizę do Chin w Ambasadzie Chińskiej Republiki Ludowej w Warszawie oraz w Konsulacie Generalnym Chińskiej Republiki Ludowej w Gdańsku powinny wypełnić wniosek online i umówić się na wizytę za pośrednictwem strony internetowej https://cova.cs.mfa.gov.cn Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Centrum Obsługi Aplikacji Wizowych: http://www.visaforchina.org.

We wszystkich punktach granicznych pobierane są odciski palców od przyjeżdżających cudzoziemców w wieku 14-70 lat. W związku z tym, przed podejściem do okienka kontroli paszportowej wszyscy podróżni muszą skorzystać z urządzenia do samodzielnego oddania odcisków palców i pobrać wydruk z potwierdzeniem (dotyczy to również osób poniżej 14 i powyżej 70 roku życia, takie osoby odbierają tylko wydruk potwierdzający brak konieczności zostawienia odcisków palców).

Szczepienia, służba zdrowia

Ważna książeczka szczepień jest wymagana, jeśli turysta przybywa z kraju lub regionu umieszczonego na liście zagrożeń epidemiologicznych WHO.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza wszelkie podróże do Chińskiej Republiki Ludowej oraz te które nie są konieczne do specjalnych stref administracyjnych Hongkongu i Makau.

Komunikat dla podróżujących do Chin

Z dniem 28 marca br. do odwołania wprowadzony zostaje zakaz wjazdu dla cudzoziemców do Chin, także tych posiadających wizy i kartę pobytu wydane przed wprowadzeniem nowych zasad. Wjazd do Chin będzie możliwy dla osób posiadających wizy i karty pobytu wydane przez konsulaty ChRL po 28 marca br. Przed przyjazdem do Chin zalecane jest skontaktowanie się z najbliższą Ambasadą ChRL, instytucją organizującą pobyt, uczelnią, hotelem lub właścicielem mieszkania w celu potwierdzenia możliwości przyjazdu oraz warunków dalszego pobytu.

Z dniem 29 marca br. do odwołania ograniczona zostaje liczba połączeń międzynarodowych do Chin (dotyczy przewoźników chińskich i zagranicznych). Jeden przewoźnik będzie mógł wykonywać połączenia tylko z jednym portem lotniczym, w danym jednym kraju, z częstotliwością jednego połączenia tygodniowo. Liczba pasażerów nie może przekroczyć 75% dostępnych miejsc. Powyższe zasady nie dotyczą samolotów pasażerskich wykonujących loty cargo, bez pasażerów.

W przypadku planowania podróży do Chin proszę mieć na uwadze, że w sposób znaczący wydłuży to podróż do Pekinu o kolejnych kilka/kilkanaście godzin. Niewykluczone, że kontynuacja lotu z lotniska regionalnego do Pekinu może odbyć się następnego dnia.

Komunikat dla przekraczających granicę Chin

W trakcie przekraczania granicy przez osoby uprawnione należy liczyć się z różnego rodzaju ograniczeniami mającymi na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19. Są one wprowadzane przez władze na wszystkich szczeblach, nierzadko bez wcześniejszego uprzedzenia oraz mogą różnić się w zależności od miejsca przekroczenia granicy. Do najczęściej spotykanych, obowiązujących także cudzoziemców, można zaliczyć:

szczegółowe i wielogodzinne kontrole medyczne pasażerów przylatujących na niektóre lotniska (m.in. w Pekinie, Szanghaju, Kantonie i Hongkongu), pasażerowie mogą przy tym zostać zobligowani do pozostawania na pokładzie samolotu do czasu rozpoczęcia inspekcji;
obowiązek poddania się kontroli medycznej, w tym badań na obecność koronawirusa;
obowiązek pozostawania w miejscu zamieszkania lub miejscu obserwacji grupowej (np. w wyznaczonym hotelu) przez 14 dni od przyjazdu do danego miasta i codziennego raportowania o stanie zdrowia;
ograniczenia w opuszczaniu miejsca zamieszkania (np. limitowane wyjścia na zewnątrz wyłącznie w celu zakupu towarów pierwszej potrzeby) oraz przyjmowaniu gości z zewnątrz.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00