Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyChorwacjaDalmacja PółnocnaPetrcaneFalkensteiner Premium Apartmány Senia

Falkensteiner Premium Apartments Senia

Last minute
Kod oferty: WAK642226
obiekt, teren hotelu
teren hotelu, basen
obiekt, basen
budynek główny
teren hotelu, basen
obiekt, teren hoteluteren hotelu, basenobiekt, basenbudynek głównyteren hotelu, basenteren hotelupokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójłazienkałazienkabalkon / tarasbalkon / tarasteren hoteluteren hoteluplażasport i rekreacja, korty tenisowe
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

21.04.2021 Środa

Wykwaterowanie

28.04.2021 Środa

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK642226Region: Dalmacja PółnocnaOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Dalmacja Północna

Dlaczego tutaj

Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji "Safe stay in Croatia“ czyli "Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, https://www.vitkovicetours.pl/aktualnosci/chorwacja-bezpiecznie

Położenie

Nowoczesny kompleks apartamentów znajduje się około 1km od centrum Petrcane.

Wyposażenie i usługi

Galia Bistro-Bar.

Zakwaterowanie

Apt. 2(+1) A - około 40m2 - dla max. 2 osób i dziecka do lat 18, sypialnia 2-osobowa z łóżkiem małżeńskim, pokój dzienny z jadalnią i rozkładaną sofą dla dziecka do 18 lat, prysznic/wanna, WC, wyposażony aneks kuchenny. Apt. 2+2(+1) B - około 60m2 - dla max. 2 osób i 3 dzieci do 18 lat, sypialnia 2-osobowa z łóżkiem małżeńskim z łazienką i WC, pokój dziecięcy z rozkładaną sofą dla 2 dzieci do 18 lat, pokój dzienny z jadalnią i rozkładaną sofą dla dziecka do 18 lat, prysznic/wanna, WC, wyposażony aneks kuchenny. Apt. 2+2(+1) C - około 80m2 - dla max. 4 osób i dziecka do 18 lat lub 2 osób i 3 dzieci do 18 lat, sypialnia 2-osobowa z łóżkiem małżeńskim, z łazienką i WC, pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami pojedynczymi, pokój dzienny z jadalnią i rozkładaną sofą dla dziecka do 18 lat, prysznic/wanna, WC, wyposażony aneks kuchenny. Apt. 4+2(+1) D - około 100m2 - dla max. 4 osób i 3 dzieci do 18 lat, sypialnia 2-osobowa z łóżkiem małżeńskim z łazienką i WC, pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami pojedynczymi, pokój dziecięcy z rozkładaną sofą dla 2 dzieci do 18 lat, pokój dzienny z jadalnią i rozkładaną sofą dla dziecka do 18 lat, prysznic/wanna, WC, wyposażony aneks kuchenny.

Wszystkie apartamenty wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV SAT, telefon, sejf, suszarkę do włosów, Wi-Fi, aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę z płytą ceramiczną, mikrofalówkę, lodówkę, ekspres do kawy, opiekacz.

Sport i rozrywka

2x zewnętrzny basen o wymiarach 10x18m. Za opłatą możliwość korzystania z zajęć sportowo-rekreacyjnych w hotelu Diadora. Ośrodek posiada również 7 kortów tenisowych, pole golfowe, boisko sportowe, minigolf, kręgle (wszystko za opłatą).

Wyżywienie

Własne, z możliwością dokupienia 2 posiłków w formie bufetu w hotelu Iadera 5 lub 3 posiłków w formie bufetu w hotelu Diadora 4.

Plaża

Żwirowa, kamienista, około 150m, prysznice na plaży.

Informacje dopełniające

Parking za opłatą około 9,5 EUR/dzień - płatne na miejscu. Opłata klimatyczna około 1,34 EUR/os/dzień - płatna na miejscu. Możliwość korzystania z centrum wellness w hotelu Iadera za opłatą 66 EUR/os./dzień. Sprzątanie apartamentu jest raz w tygodniu, na zapytanie istnieje możliwość zamówienia codziennego sprzątania (za opłatą).

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 18 lat na dostawce - BEZPŁATNIE.

Cena zawiera

Nocleg, zużycie wody i energii, korzystanie z wyposażenia kuchni, pościel 1x tydzień, ręczniki, sprzątanie końcowe, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia 2/3 posiłków oraz ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie możliwy pobyt z psem za dodatkową opłata około 25 EUR/dzień - płatne na miejscu.

Aktualizacja 16.11.2020.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
17°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
14°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review