Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plWczasyChorwacjaDalmacja PółnocnaPetrcaneFALKENSTEINER PREMIUM APARTMENTS SENIA

Falkensteiner Premium Apartments Senia

Kod oferty: WAK613777
Last minute
Kod oferty: WAK613777
obiekt, teren hoteluteren hotelu, basenobiekt, basenbudynek głównyteren hotelu, basenteren hotelupokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójłazienkałazienkabalkon / tarasbalkon / tarasteren hoteluteren hoteluplażasport i rekreacja, korty tenisowe
obiekt, teren hotelu
teren hotelu, basen
obiekt, basen
budynek główny
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: Dalmacja PółnocnaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK613777

Kraj

Chorwacja

Położenie

Spokojne, na półwyspie Punta Skala, z przepięknym widokiem na Adriatyk. Najbliższa miejscowość Pertcane oddalona o ok. 1,5km. Zadar oddalony o 12km. W sąsiedztwie hotelu Senia dwa inne hotele sieci Falkensteiner: Diadora i Iadera.

Plaża

Kamienisto-żwirkowa, ok. 200m. od hotelu.

Wyposażenie

187 komfortowych apartamentów. Do dyspozycji Gości: recepcja. lobby z miejscami do wypoczynku, windy, bistro bar Galia, taras słoneczny, ogród.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie obiektu i w apartamentach gratis.

Zakwaterowanie

Apartament dwuosobowy Typ A (APART TYP A): ok. 40m2; pomieszczenie dzienno-sypialne z wnęką kuchenną (2-4 palniki, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka, zmywarka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, sztućce, naczynia) i rozkładaną sofą dla 1 dziecka oraz sypialnia z łóżkiem małżeńskim. Klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV-sat., telefon, sejf, prysznic, WC, suszarka. Dla 2 os. dorosłych lub 2 os. dorosłych i 1 dziecka do 18 lat. Apartament czteroosobowy Typ B (APART TYP B2 / APART TYP B3): ok. 60m2; pomieszczenie dzienno-sypialne z wnęką kuchenną i z rozkładaną sofą dla 1 dziecka, sypialnia z łóżkiem małżeńskim i łazienką oraz druga sypialnia z rozkładaną sofą dla 1-2 dzieci i łazienką. Poza tym wyposażone jak apartamenty Typ A. Dla 2 os. dorosłych i 2-3 dzieci do 18 lat. Apartament czteroosobowy Typ C (APART TYP C2 / APART TYP C4): ok. 80m2; pomieszczenie dzienno-sypialne z wnęką kuchenną i rozkładaną sofą dla 1 dziecka, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienką i garderobą oraz pokój gościnny z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi. Druga łazienka. Poza tym wyposażone jak apartamenty Typ A. Dla 2 os. dorosłych i 2-3 dzieci do 18 lat (APART TYP C2) lub 4 os. dorosłych lub 4 os. dorosłych i 1 dziecka do 18 lat (APART TYP C4).

Sport

2 zewnętrzne baseny (na wyłączność Gości hotelu Senia), infrastruktura sportowa hotelu Diadora (w szczycie sezonu lipiec-sierpień, w pozostałych miesiącach za opłatą). Za opłatą: 7 kortów tenisowych, pole golfowe, mini golf, paddle tenis, sporty wodne przy plaży. Spa w hotelu Iadera za opłatą.

Wyżywienie

Bez wyżywienia. Istnieje możliwość wykupienia śniadania w bistro Galia w hotelu Senia lub 2-3 posiłków w sąsiednich hotelach Diadora i Iadera na miejscu.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Parkowanie

Dla Gości przybywających samochodem obowiązkowy garaż w cenie 9,50 EUR / dzień.

Zwierzęta domowe

Psy do 25 kg. za opłatą 25 EUR / dzień.

Opłata klimatyczna

1,34 EUR os. dorosła/dzień, płatna na miejscu w hotelu. Dzieci do 12 lat nie płacą opłaty klimatycznej. Dzieci w wieku 12-17 lat 50%.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Mocne strony

• Komfortowe apartamenty nad morzem

• Apartamenty z aneksem kuchennym

• 2 zewnętrzne baseny

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
21.06.2021

Wykwaterowanie

Czwartek
01.07.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

26°C
16°C
20°C
9

Przed podróżą

Zgodnie z decyzją Państwowego Sztabu Ochrony Cywilnej Republiki Chorwacji z dnia 15 kwietnia 2021 roku zostały utrzymane następujące warunki przekraczania państwowej granicy Republiki Chorwacji, a dotyczące obywateli Unii Europejskiej: z obowiązku odbywania 10-dniowej kwarantanny zwolnione są m.in. osoby spełniające jedno z poniższych kryteriów:

- okażą negatywny wynik testu PCR (nie starszy niż 72 h) lub szybkiego testu antygenowego (nie starszy niż 48h) - z listy testów zaakceptowanych przez państwa członkowskie UE, wykonanych w laboratorium). W przypadku szybkiego testu antygenowego i pobytu dłuższego niż 10 dni w Chorwacji, test należy powtórzyć w terminie do 10 dnia od daty wykonania pierwszego testu.
- lub zostały wyleczone z Covid-19 w okresie ostatnich 6 miesięcy (tzw. ozdrowieńcy) - potwierdzenie od lekarza o przebyciu choroby lub wynik pozytywnego testu PCR lub antygenowego (wykonany maksymalnie na 180 dni, ale minimum na 11 dni przed przekroczeniem granicy),
- lub zostały zaszczepione przeciwko Covid-19 (14 dni od zakończenia całego cyklu szczepień) - wymagane jest potwierdzenie,
oraz dzieci do 7. roku życia podróżujące pod opieką rodziców/opiekunów spełniających powyższe kryteria.

Dodatkowo wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.